2009 Kasm Annelerinin Gbleri

maşallahh canımmm:nazar:
buda benim 24+3 göbüşüm
bu sefer bende tuttum :dance:
çok tatlısınız yavruşunla kız maşallahh:nazar:

ben tutamam ellerim yetişmess gayrııııııııııııııııııı
Asrınımız büyüyo yaa kocaman olcek tabııı annesi.Asrınımızada maşşallahhhhhh:nazar: sende koy cancumm fotonu ya görek paşamızı
:nazar:CANLİZ GACISININ 20 + 6 GÖBÜŞÜ TAZE ÇIKTIII :nazar:

dsc00220rnu.jpg
[/URL][/IMG]

dsc00221b.jpg
[/URL][/IMG]
anam maşallah çok tatlısınız yaa tütütütühhh maşallahhh size canımmm:nazar:

alin size bi gobik daha
kiskandim sizin göbisleri
caniniz deniz sefasi cekmesin haaa:eek:lmaz:
sizde çok tatlısınız maşallahhhh gıııı:nazar:
çoşmuşunuz kızlar ya hepinize KOCAMAN MAŞALLAHHHHHH:nazar::nazar: öptüm bakem sizi de bebişlerideeee

ay günlerdir koymıım diomda ufacık göbüşlerin yanında benimki cok büyük kalacak içerde aslan parcası var diom kimse beni dinlemiooo :nazar: bugün 27 haftamızın ilk günü 7nci aya geldin 13 hafta sonra meleğim evimizde olacak inşallah alın anasını şişirdi bakında geleceğinizi görün :roflol::roflol:

kyafet038.jpg
[/URL][/IMG]

oyy canım arkadaşımm kızz çok tatlısınız siz asrınlaa anammmm az kalmış kızzzzz doğurcan az kaldı yavrumm yaaa....yerim ben o içindekı aslan parcasınıııı yerimmm..maşallah canım Rabbım nazarlardan saklasın tatlımmmm:nazar::nazar:

oyy canım arkadaşımm kızz çok tatlısınız siz asrınlaa anammmm az kalmış kızzzzz doğurcan az kaldı yavrumm yaaa....yerim ben o içindekı aslan parcasınıııı yerimmm..maşallah canım Rabbım nazarlardan saklasın tatlımmmm:nazar::nazar:

saol canımmm az kaldı evet yaaa cok heycanlıyım en büyük göbek rekorunu elimde tutuğum içinde cok mutluyum :roflol::roflol:

ay günlerdir koymıım diomda ufacık göbüşlerin yanında benimki cok büyük kalacak içerde aslan parcası var diom kimse beni dinlemiooo :nazar: bugün 27 haftamızın ilk günü 7nci aya geldin 13 hafta sonra meleğim evimizde olacak inşallah alın anasını şişirdi bakında geleceğinizi görün :roflol::roflol:

kyafet038.jpg
[/URL][/IMG]

anammm kız kocceman olmusun sen cok yakısmıs bady :nazar:

tugba_şeker, ayşe_on, funda, incisu, karazeytin, wannababy, kenya, canliz, elifatihefu, nehriver
kızlar maşallah göbüşlere ne kadar güzel olmuşlar tocaman tocaman olmuşlar artık varlıkları hissedilecek kadar olmuşlar yerim ben o içerideki yaramazları

tugba_şeker, ayşe_on, funda, incisu, karazeytin, wannababy, kenya, canliz, elifatihefu, nehriver
kızlar maşallah göbüşlere ne kadar güzel olmuşlar tocaman tocaman olmuşlar artık varlıkları hissedilecek kadar olmuşlar yerim ben o içerideki yaramazları

saol cnmopuyorumnanaktan zaten benimkşnş hissetememe için deli olmak lasım davul oldu:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

kyafet038.jpg
[/URL][/IMG]

kısssss maşallah maşallahhhhhh 41 kere maşallahhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

çok datlu olmuşsun yavrim

kyafet038.jpg
[/URL][/IMG]

anaaaaaa, harbi kocaman kiz gobegin.kaydirigubbakcemile3 buyut buyut, insan bir daha ne zaman gobegini gere gere gezer. masallah.:nazar:

X