2009 Kasm Annelerinin Gbleri

nan allah canınızı almıyaa
şurda iki dk. doktura gittik karnaval alanına dönmüş burası tööbe tööbeee
pek de tatlı kız göbüşlerinizz
maşallah diyemmm

maşallahh ne kadar tatlı bu göbişler yahu 41 kere maşallahhhh Rabbım anzarlardan saklasın canlarım sizi...

karazeytinimmmmmmmmm sanaaaaaaaaaa kocamannnnnnnn 41 kere maşlalahhhhhhh ama çok güldüm deli karı seni yaaaaa
hele 3. ay görünce koptum hahah kız kim cekti o fotoyu oyle benim deli kocaya desem manyak der bana direk hahahhaha

kısss karazeytinnnn ne diyem sana ben 3 aymış koparttın kısım burda beni dün akşam gördüm ama yazamadım deli gacı

valla kızlar hepiniz süpersiniz ne tatlı olmuş göbüşleriniz baktığımdan beri gidip gelip aynaya bakıyorum benimkide okadar oldumu diye hemide ikiz olunca dahamı büyük olması gerekli diye :eek:

maşallah diyorum hadi bakalım kim daha önce koskocaman büyütcek hayırlısıyla :teytey:

anaaa bu ne böleee maşalllahhh
bende daha bişeycık yok valla
dr a her gıttıgımde zayflamıs oluyom
bıde ıkız anası olcam :dance:

ikizler mini olur kızz.olsun nasıl olsa çıkacak ama ben erkenden çıkmasını istemiyordum
yoksa çabuk çatlarmış yaakaydirigubbakcemile3

karazeytinimmmmmmmmm sanaaaaaaaaaa kocamannnnnnnn 41 kere maşlalahhhhhhh ama çok güldüm deli karı seni yaaaaa
hele 3. ay görünce koptum hahah kız kim cekti o fotoyu oyle benim deli kocaya desem manyak der bana direk hahahhaha

saol cnm benim.ben kendim çektim
ayarladım makinayı çektim işte böle
eşim akşam sadece kafasız gördüğü için kimin bu kız göbüş dedi.tanımadı he he hedelikafadulden

Karazeytinnn maşşallah maşallah ikinizde süpersiniz:nazar::nazar::nazar:

hadi ama sizlerinde göbüşlerinizi görelim kaydirigubbakcemile3

kısss karazeytinnnn ne diyem sana ben 3 aymış koparttın kısım burda beni dün akşam gördüm ama yazamadım deli gacı

sositosositosositosositosositososito
ojeyle yaptım ama silerken zorlandım göbüşüm pembe oldu o yüzden
ayyy kızmı olcek neeekaydirigubbakcemile3

nanyaqqqq ojeylemi yaptın allah iyiliğini versin emüü

anaaammmm bizim kızlar toplaşmış buraya aşkolun evde yatıyom ben kimse bana söylememiş bilem burayı açtık ahanda göbüşlerimiz diyeee ...maşalllah 41 kere maşallah amanın göbüşler belli olmaya başlamış ..gızz karazeytin top modelmisini anam nasıl bir cilt o öyle aman ben sizin göbüşlerinizi gördükten sonra hiç koyamam buraya benim ki igrenç şimdiden hem normalde göbüşüm vardı gerçi indi gibi şimdi hemide igrenç igrenç kıllar oldu malum bende önceden pko vardı ondan sonra kıllar da siyahlaşmaya başladı halbuki cildim bembeyaZ..

nanyaqqqq ojeylemi yaptın allah iyiliğini versin emüü

nan nereye ne yazmış bu çatlak karazeytin ben bişe göremeyom bana da söleyin be
merak içerisindeyim alkisalkisalkis

anaaammmm bizim kızlar toplaşmış buraya aşkolun evde yatıyom ben kimse bana söylememiş bilem burayı açtık ahanda göbüşlerimiz diyeee ...maşalllah 41 kere maşallah amanın göbüşler belli olmaya başlamış ..gızz karazeytin top modelmisini anam nasıl bir cilt o öyle aman ben sizin göbüşlerinizi gördükten sonra hiç koyamam buraya benim ki igrenç şimdiden hem normalde göbüşüm vardı gerçi indi gibi şimdi hemide igrenç igrenç kıllar oldu malum bende önceden pko vardı ondan sonra kıllar da siyahlaşmaya başladı halbuki cildim bembeyaZ..

allahi bende cesaret edemem
bende pambuk gibiyim emme ben kıyafetli resim koycem kaydirigubbakcemile3

anam ben çatlak gacının buraya eklediğini bilmiyodum
sayfalara tek tek bakarken buldum

:nazar: maşallah kızlar göbüşlerinize cok tatlı olmussunuz benımde cıktı benım erken cıktı dıyordum am aherkesın cıkmıs :dance:

slm kızlar çoşmuşsunuz yine ne güzel karazeytin çenem ağrıdı gülmekten allah iyiliğini versin kırk yıl düşünsem aklıma gelmez kızlar benim de baya oldu çıkalı zaten oğlumdan vardı biraz üstüne biraz daha eklendi sanırım benim göbüş daha büyük bende en kısa zamanda eklemeye çalışcam kilomda var korkmazsınız inş. :)

X