2009 Kasm Annelerinin Gbleri

yapma kııız benimki doğdu doğacaksa anacım sen doğurmayı unutmuşmu oluyosun :roflol::roflol:
hepimize hayırlısınla kucağımızda göstersin cnmm opuyorumnanaktan

hehe öle oluo bacım :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
:roflol::içelim: canlizi gördünmü cnm topice koydu odaa çok tatlı olmuş göbüşüü..

nazlıcığım, nehriver, annembirmelek, wannababy, elifsun, mureda hepiniz harika görünüyorsunuz
oyyy yerim ben o minikleri wannababay elbisende yakışmış cicim
güle güle giyin ama çok zıplamayın düğünlerde

sagol tatlim. elbiseyi ilk dun giydim. ama hic hoplamadim. hanim hanim oturdum.:dance:

mureda seninle benim göbişlerimiz aynı....

burdaki çıtır anne adaylarını görünce göbişimi içime çekesim geliyodu...

seni gördüm rahatladım kız...

mureda seninle benim göbişlerimiz aynı....

burdaki çıtır anne adaylarını görünce göbişimi içime çekesim geliyodu...

seni gördüm rahatladım kız...

anaam ne var kızz napalım yanii ecciik tombişsek :roflol: boşverr bebişim sağlıklı olsun gerisi booş
koyda görek göbüşünüü....

ne kadar tatlı görüntüler..darısı basıma..bizde eşimle bebek istiyoruz..adet görmeyi bekliyorum adet sonrası baslicaz inş

benden mi bahsedıyonuz :1ninca: napım buraya koyamıyom beceremıyorum anam

koş koş kız hele bırde sen bak benım koca göbüşümeevdelikafaduldenv

baktım kıs baktım çokta tatlıııııııııııııııııııııııııııııııopuyorumnanaktan

slm kasım anneleri benide aranıza alın bende sizin gibi kasım annesiyim beraber paylaşımlarda bulunalım okimi kızlar bende 19haftadayım tickerde göründüğü gibi şimdi kimse yok şimdilik kib

Işte kanguru anne
5 aylık göbüşüm ve meleğimle

Eklentiler

• $S6302231.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 49
  • $S6302278.jpg
    35,4 KB · Görüntüleme: 45
  • $S6302575.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 47
slm kasım anneleri benide aranıza alın bende sizin gibi kasım annesiyim beraber paylaşımlarda bulunalım okimi kızlar bende 19haftadayım tickerde göründüğü gibi şimdi kimse yok şimdilik kib

kız burda olmayız biz fazla kasım anneleri topiğine gel herkes orda

zeytiniiiiimmm ne tatlı olmuşsun valla büyümüş hee hele o sarı elbisede iyice çıkmış ay ben de bi çeksem de koysam yaa

saolun kıslar

ya elbiselerde öle bir farkediyor ki ben de şaşırıyom bu kadar büyüdümü diye
ama etek üst giyince pek belli olmuyo valla
hadi kartanem baya oldu sen de koymayalı
görme zamanı geldi

Zeytinn büyümüş tatlı bebişte göbişte maşallah canım ikinizede..Bayağı toparlanmışsın canım sende badylerde herşeyde belli bana göre..

Bundan sonra belli olmuyor derseniz şaşarım 5 ay bitecek neredeyse nerede saklayacaksınız bebişleri kaydirigubbakcemile3

Nasıl geçiyor zaman değilmi nerden nereyee Rabbim hepimize kucaklarımıza aldığımız günleride göstersin..Ozamanda bebişlerin fotoğraflarını ekleriz nasipse ve vakit bulursak:))))

saol bitanem.ay sorma nazlıcım. hele şuan günlük bile farkediyo
hele dıştan da o hareketleri görünce anneliği daha da hisseder oldum
insan bir an önce doğsada kollarına alsa diye bakıyo
rabbim hepimizin bebişlerini sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah

merhaba arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum 19+3 günlük hamileyim ve bir kzıım olucak inş. benimde karnım çok çıktı ama hiç foto çekmedim daha bu halimle çok heycanlıyım biran önce doğsun istiyorum kızım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…