2009 Kasm Annelerinin Gbleri

Nesli

Guru
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2008
2.510
2
Çatlaksız patlaksız büyüsün göbüşlerimiz
vatana millete hayırlı uğurlu olsun.alkisalkisalkis

Son düzenleme:
yirim ben sizin o göbüşlerinizi yirim :nazar:

ıhhh benim mercimeğimde büyüsün bende koycem kasım analarına :dilcikar:

şey nesli bacı acaba nostarji yapsam efoşumua hamile iken bir resim koysam yermisiniz -tatlicadiarzu-

kızlar yarın inşallah bende yollayacağım resmimi :CüvCüv:

ayy topiğimiz hayırlı olsunn göbişler büyümeye başlıcak artıkk çok sevındım yaaaaalkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis hadi hayırlısı olsun bakalım biz bıraz büyüyelım bizde katılırız...

deliii

:lepi:10dk sonra göbüşümle buradayımmmm

eksik kaldın koy şu göbişinide ben iki çift laf edem hade :jeyyar:

şey nesli bacı acaba nostarji yapsam efoşumua hamile iken bir resim koysam yermisiniz -tatlicadiarzu-

ben yemem herkesede sölerim bu gacının bu resmi eski resim derimm :jeyyar:

kızlar yarın inşallah bende yollayacağım resmimi :CüvCüv:

nan senin ne ara çıktı göbişin kaydirigubbakcemile

nan senin ne ara çıktı göbişin kaydirigubbakcemile

kız ben ne zamandır basbas bağırıyom ya :CüvCüv:
sizden küçüğüm amma benim göbüş çıktı deyi :içelim: alkisalkisalkis alkisalkisalkis
heçç mi duymadın :teytey:

kız ben ne zamandır basbas bağırıyom ya :CüvCüv:
sizden küçüğüm amma benim göbüş çıktı deyi :içelim: alkisalkisalkis alkisalkisalkis
heçç mi duymadın :teytey:

:dilcikar: ne olmuş şurda 2 - 3 ay sonrada benim çıkar göbişim bende ozaman atarım havamııı -tatlicadiarzu-

işdeeeeeeeee karşınızda beratefenin 12 haftalık kücük bıdığıııııııııııı.... :eek::nazar:

amaniiiiiiiiiin yirim ben onu
maşallah ne güzel büyütmüşşsün :1hug: :nazar:

ay sinir oldum .... bende serile serile göbeğimi aca aca cekmek istedim ama erkekler ve bayanlar tyvaleti yan yana arada boydan ayna bar acıkcası cesaret edemedim... ulan biri bir görse rezil olurum ..... anlatamma ki vallhai benim takıldığım site var yoğun baskı üzerine cekliyourm vs vs desem millet kıcı ile güler............ çok esnetik oolmadı ama kısa zamanda daha güzel esnetik bir resim cekeceğim sizlere -tatlicadiarzu-

ay sinir oldum .... bende serile serile göbeğimi aca aca cekmek istedim ama erkekler ve bayanlar tyvaleti yan yana arada boydan ayna bar acıkcası cesaret edemedim... ulan biri bir görse rezil olurum ..... anlatamma ki vallhai benim takıldığım site var yoğun baskı üzerine cekliyourm vs vs desem millet kıcı ile güler............ çok esnetik oolmadı ama kısa zamanda daha güzel esnetik bir resim cekeceğim sizlere -tatlicadiarzu-

X