2009 Kasm Anneleri

kesin hamilesinnnnn :CüvCüv: dedi dersin[/QUOTE]

Oy oy oyyy kız valla hamile olduğumu bilsem şimdi koşa koşa eczaneye gider bi test alır kocamdam önce burda ilan ederdim. Çok sağol Karakız. Ama işte böyle havaya giripta değilsem senağlama o yüzden bekleyim kendimi hazır hissettiğimde test yaparım. Bu arada tekrar teşekkür ederim a.s.

Kızçeleeeeeerrrrr Burda kar yağıyooooo :)))))) süppppeeeerrr delikafadulden başka kar yağan bi yer varmı arkadaşlar?

canımsın berat efe çok teşekkür ederim allah razı olsun

sat 1 şubat kese göründü muhtemel doğum 8 kasım :nazar:
YARDIM EDEYİM DEDİM AMA müdürüm sağolsun bir sürü iş verdi hemen yazmadım canım özür dilerim :mymeka:

ayy beni hala listeden silmemişsiniz senağlama
cok duygulandım senağlama senağlama

aaaaaaaaaaa deliye bakkkkkkkkk niye silelirim vak güzel neslü seni en güzel yere koydu sen ağlama güzelim :1hug:
kızlar ben bazen çok korkuyorummm ben iyi bi anne olurmuyum acaba :uhm:
anaaaaaaaaa şimdide bumu başladı yapmayın kızlar etmeyin hem bu sorular için azcık gec kaldınız hemde niye iyi anne olanların dur yanlış yazdım kötü annemi mi olurmuş töbe töbe:mymeka:

iyidir kızlar sağlığınıza duacıyım hamile olmasamda nerdeyse sizinle bir doğurucam yakında :CüvCüv:
ay sabrına hayranımmmmmm ....... başkada bir şey demeiyorum sana :1shok:
inşallah kızlar zaman çabuk ilerler de o zaman paylaşacak ve anlatacak o kadar konu oluyor ki.Şu anda tek paylaşımımız keseyi görebilmek ve kalplerini duyabilmek.Daha ileride inşallah; yaptığımız testleri,bebişlerin boy ve kilolarını,4 boyutlu resimlerini,ilk tekmelerini,cinsiyetlerini.... hepsini paylaşabiliriz.,O kadar güzel şey olacak ki, hele göbekler çıktığında öyle garip hisler yaşanıyor ki çünkü varlığını ellerinle hissedebiliyorsun..Hareket ettiğinde elini karnına koyuyorsun ve inanın sağdan sola doğru gittiğini bile görüyorsun ve onu ellerinle yaşayabiliyorsun.Yani şu anda ki hisler sadece olacakların çeyreği bile değil.İnşallah hepimiz bunu en güzeli ve sağlığıyla sonuna kadar yaşarız kızlar
ne güzel yazmışsın oyle içim bir hoş oldu .
evet bu yaşadıkalrımız neki oyle güzel günler biizm olcak ki ..hele içimizde kımıldamaları ya onun tarifi yok inannın o duyguları hissettiğimizde bugünleri unutacağzı
hatırlıyorumda efe içimde kımıldardı suratımda tatlı bir tebessüm oluveriridi.İnşallah hayırlıs ile yaşıyalım bütün güzel duyguları

barayco canım kesinlikle katılıyorum şu anda çeyreğini bile yaşamıyoruz aslın da,
o müthiş anları yaşayabilmeyi allah hepimize nasip etsin hayırlısıyla....
ilk tekmesini duymayı, cinsiyetini öğrenmeyi, sağlıkla doğup kucağımıza almayı
hayırlısıyla nasip etsin rabbim bize...
bu ara da ilk tekme attığı an bebeğin kime benzemesini istiyorsanız
ona bakarsanız ona benziyormuş, mesela aynaya bakın kendinize benzemesini istiyorsanız :)))
ilginç ama doğru olabilir unutmassam ben yapmayı düşünüyorum...
haha 9 ay kocamı izledim evde iki tane erkek var ikiside ikiz gibi geziyor çok benziyorlra çok .
en büyük merak konularından bir tanesi de bu bizdee..
bakalım anneye mi benzeyecek babaya mı,,,ben kıskanırım bana benzemesse :)))
hem ben doğurucam hem bana değil de baabaya benzeyecek :)))
şaka maka her ikimize de benzesin, sağlıklı olsun başka birşey istemem...
Allah seni bildiğigibi yapsın deliiiiiii yaaaaaaaaa:roflol::roflol::roflol:
merhaba arkadaşlar bende kasım annesi olcam bu bölümü yeni keşfettim sat ım 9 şubat henüz doktora gitmedim benide listeye eklerseniz sevinirim.Herkese kolay hamilelik geçirmesini dilerim benim bulantılar bugün başladı desem yeridir ne yesem bugün midem bulanıyo
hoş geldin aramıza
canım benim oğlum da baba kopyası olarak doğdu.Çok kıskanmıştım bana da benzese ya biraz en azından gözlerimi alsa diye ama hayır.Sonradan görenler biraz bana benzemeye başladığını söylüyorlar şimdi tam ikimizin arasında bir çocuk oldu ne tam anlamıyla bana ne de babasına benziyor.
hehe aynısından bizdede var kaydirigubbakcemile
kız halaya oğlan dayıya çeker derlerya hadi hayırlısı ben eşime benzesin isterdim eşimin çocukluk halini çok beğeniyorum ( ay bana çekerse yandık ağaç tepelerinde yaramazlıkta geçti çocukluğum kocam çok usluymuş )
yok anam oyle bir şey yiyenim var kap kara ben benbeyaz hiçççççç benzemedik laf aramızda herkez cenemizin benzediğini soylüyor ama ben hiç üstüme alınmıyom-tatlicadiarzu- oğlum bembeyaz dayımız esmer ki hiçççççç alakaları yok ..... en azından bizde tutmadı :jeyyar:
güle güle cnm sen kaçmışken bende kaçayım kaydirigubbakcemile3
azcık işim var..
cokacimcoook
zaten ben geliyom millet kacıyor Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

doktor dün bana bulantı için dramamine diye bi ilac verdi. bide yemekden sonra masayı bile toplamadan kalk yarım saat otur ama uzanma dedi. yemek sırasında su içme sabahları hemen yataktan kalkma dedi dün ve bu gün uyguladım bulantım azaldı ve yediklerimi cıkarmadım şükür:lepi:

napsam ben de arasam mı dr.u acaba ??? puuuffff..........ara ara bulansa dert etmicem...24 saat bulanıyo... gece uyandığımda bile...sen de mi böylesin ?

Kızçeleeeeeerrrrr Burda kar yağıyooooo :)))))) süppppeeeerrr delikafadulden başka kar yağan bi yer varmı arkadaşlar?

burda da yağıyo :))) hem de lapa lapa... ben de bebişim ilk karı gördüğünde napıcak onu düşünerek seyrediiyodum.... :asigim:

benim devamlı bulanıyo az önce süt içtim o kadar zorladım ki kendimi yemekten nefret ediyom ama yemek sonrası dinlenme iyi geldi

arkadaşlar düzeltme yaptığımdas tablo çıkmıyor anlamadım daha önce yapmıştım ama şimdi olmadı
kopyalanan tablo eski sanırım benim bilgilerim yanlış çünkü

Son düzenleme:
kasımın güzel annişleri nasılsıonız
buraya girmeden duramıyom :1hug:
ayy grip oldum fazla gelmiyim de bulasmasın size ve bebişlere kaydirigubbakcemile3

napsam ben de arasam mı dr.u acaba ??? puuuffff..........ara ara bulansa dert etmicem...24 saat bulanıyo... gece uyandığımda bile...sen de mi böylesin ?

burda da yağıyo :))) hem de lapa lapa... ben de bebişim ilk karı gördüğünde napıcak onu düşünerek seyrediiyodum.... :asigim:

Seyret kıız bebeğin kar tanesi gibi saf ve masummm.... :nazar:

sabah yağdı heryer bembeyaz oldu ama arkası yağmura döndü ama çok soğukkdelikafadulden:bbo:

Canımcım burda da lapa lapa bi başladı dışarı çıktım hemen bakkala gitme bahanesi ile :jeyyar: sonra yağmura çevirdi kafamçokkarıştı ama çok soğuk buzzzz gibi.. Kızlar sakın hasta olmayın dikkat edin kendinize soğuk bişeyler içmeyin yoksa hasta olursanız ilaç yok yani bilmem anlatabildimmi :nazar:

selam arkadaşlar bende geldim
listede benle ilgili değişiklikleride yapabilirmisiniz canlarım bende beceremeyenlerdenim
17 şubat keseyi gördüm:)
31 mart ikinci kontrol inşallah bebişimi görecem ve kalp atışlarını duyacam
herkes umarım kolay hamilelik geçirir hepinizi öpüyorum

X