2009 Kasm Anneleri

nurhayat
unigue sizler istanbulda hangi hastane ve doktora gidiyordunuz

canımcım ben hamiş değilim ama bahçelievlerde gamze baykan'a gittim çok memnun kaldım hamiş olursamda yine ona giderim. Çok tatlı genç bi bayan. Konuşması bile insanı rahatlatıyo.

saol nurhayatcım bana uzakmış ama
ben de anadolu yakasındayım da kartal umut hastanesine gidiyorum
desene tecrübeli annesin iyi o zmn bizi de bilgilendirirsin canım

julietcim sen hep gel buraya cnm benim...aman dikkat et bu havalar pek yanıltıcı gerçi yendien kış geldi gibi birçok yerde kar yagmur var..c vitamini ihmal etme ıhlamur iç kivi ye bol bol..

benim devamlı bulanıyo az önce süt içtim o kadar zorladım ki kendimi yemekten nefret ediyom ama yemek sonrası dinlenme iyi geldi

canım yemek için kendini zorlama az az sık sık ye dr m bana öyle söylemiştia.s.

kasımın güzel annişleri nasılsıonız
buraya girmeden duramıyom :1hug:
ayy grip oldum fazla gelmiyim de bulasmasın size ve bebişlere kaydirigubbakcemile3

gel tebi anacım aman dikkat et bu sıralar bulaşıcı bu grıp olayı bol bol c vitamini takviyesi yapa.s.

arkadaşlar cetvel yaptımda deniyorum çıkacakmı alta diye.

çıkmış seyhancım çıkmış ama sanki nerdeyse doğumun yakın gibi yapmışsın cetveli hani bebiş en sonda yer alıyoya ondan a.s.

saol nurhayatcım bana uzakmış ama
ben de anadolu yakasındayım da kartal umut hastanesine gidiyorum
desene tecrübeli annesin iyi o zmn bizi de bilgilendirirsin canım

Ayyy canımcım ya ben tecrubeli anne de değilim ben anne değilim anne aday adayıyım :1rolleyes:

bnede cetvel yapmak istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm..

canım ya banada link vermişti unique ordan yapmıştım kk da cetvel nası yapılır diye bir forum var sanırım eğer bulabilirsen orda ayrıntılı olarak var üzgünüm pek yardımcı olamadım ama:çok üzgünüm:

canım pardon yeni gördüm mesajını cevap yazdım a.s.

aldım canım mesajını çok saol
bende yanıt verdim kaydirigubbakcemile3
bu arada canım üye olurken genelde kullandığım rumuz genelde karakız olurdu tabi daha önce alındığı için bende son anda karakızı kara zeytine dönüştürüverdim şans işte :lepi:

çıkmış seyhancım çıkmış ama sanki nerdeyse doğumun yakın gibi yapmışsın cetveli hani bebiş en sonda yer alıyoya ondan a.s.[/QUOTE]

canım sonra düzelttim bende farkına vardım .daha hiç birşey yaşamadan doğuracam galiba.

X