2009 Kasm Anneleri

kızlar bende dogru duzgun hıc belırtı yoktu ama bugun cok kotuyum asırı derecede bulantım var sabah ıstıfra ettım ayrıca kafamda kalkmıyor asırı halsızlık yorgunluk var bugune dek yoktu hıc boyle bısey bı sorun olmasın yaa bırdenbıre boyle seylerın cıkması normal mı?

eftelya zaten asıl şikayetler bu zamanlarda başlıyo canım...bizde erken başladı...normal olan seninki... rahat ol.....Şeniz

ınsallah canım ya hayırlısı ile dogsun bebegin sapasaglam ve guzel kaderiyle insallah.
ben 7+0 im daha bebek kesede net belirgin degil cok uzuluyorum ama bekliyorum
Allah buyuktur
kanamam var olmamasi tesellim

esterya kanaman varsa çok dikkat et kendine...mümkün olduğu kadar dinlenmeye çalış...hatta izin alabiliyosan bi kaç gün izin al bence....:Saruboceq:

canını sıkma canım ilk 3 ay beslenme o kadar önemli değilmiş 3 aydan sonra dikkat edin diyo doktorlar bende her yediğimi cıkarıyorum bu gün ilac verdi doktor bulantım azaldı bakalım aksam yemeğinde ne yapıcam şimdiden sıkıntısı tutuyor yemekten tiksiniyorum

evet sorma...mutfaktan tuhaf tuhaf kokular geliyo burnuma...ben allahtan daha çıkarmaya başlamadım :çok üzgünüm:

Allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah hepimize :) en beğendiğim kız isimlerini yazıyorum canım sana
kaydirigubbakcemile2 kavin - güçlü kız çocuğu
hihoyyyt alya-gökyüzü
kaydirigubbakcemile5 tuana-cennete düşen ilk yağmur damlası
:eek: elvin - galiba cennet meleklerinden biri

alyadua - gökyüzünün yakarışı mesela kızım olursa ben bu ismi düşünürüm kaydirigubbakcemile3

ayyy ne değişik isimler...çok hoşmuş..ben de ''lina'' ve ''minel'' isimlerini çok seviyorum ...

offfffffff ya artık giremiyorum konulara ......... içim bir hoş ben bir hoşummmm

ben de bi hoşum şeker ...tarifi yok içinde bulunduğum durumun...halsiz, keyifsiz, ekşi suratlı bişeyim :dilcikar:

eftelya zaten asıl şikayetler bu zamanlarda başlıyo canım...bizde erken başladı...normal olan seninki... rahat ol.....Şeniz

esterya kanaman varsa çok dikkat et kendine...mümkün olduğu kadar dinlenmeye çalış...hatta izin alabiliyosan bi kaç gün izin al bence....:Saruboceq:

evet sorma...mutfaktan tuhaf tuhaf kokular geliyo burnuma...ben allahtan daha çıkarmaya başlamadım :çok üzgünüm:

ayyy ne değişik isimler...çok hoşmuş..ben de ''lina'' ve ''minel'' isimlerini çok seviyorum ...

ben de bi hoşum şeker ...tarifi yok içinde bulunduğum durumun...halsiz, keyifsiz, ekşi suratlı bişeyim :dilcikar:

kızlar keyfini çıkaralım hihoyyyt ben o kadar çok dua ettim okadar çok diledim ki Allaha şükür oldu çok beklemeden

kızlar keyfini çıkaralım hihoyyyt ben o kadar çok dua ettim okadar çok diledim ki Allaha şükür oldu çok beklemeden

ayy evet her aklıma geldikçe şükrediyorum... sağ salim tamamlarız inş şu 9 ayı... bebişleri kucağımıza alınca her sıkıntıyı unutucaz hihoyyyt

anladım cicim ben de öyleyim aynen bizimkiler mercimek boyutundan nohut boyutuna doğru ilerliyor demekki
naniknanik
kaç haftalıktın sen tatlım sat ne zaman?

canım benim sat 5 şubat yani şuanda 5 hafta 6 günlük olduk

karakız o normal cicim ama sen fazla gerinmemeye çalış... berat efe neden bir hoş için yoksa sendede mi bulantı başladı..

gerinmem mavicim gerinirmiyim ama nası tatlı gerinme geliyooooo ama bebişim için yapmıyom :CüvCüv:

offfffffff ya artık giremiyorum konulara ......... içim bir hoş ben bir hoşummmm

noldu berat efecim hayırdır sendedemi başladı bulantılar

ayy evet her aklıma geldikçe şükrediyorum... sağ salim tamamlarız inş şu 9 ayı... bebişleri kucağımıza alınca her sıkıntıyı unutucaz hihoyyyt

inşallahhhh uniquecim bebişlerimizi kucağımıza aldığımız an tüm sıkıntılar uçup gidecek ahh bide sabırsız olmasam

arkadaşlar bugün kontrolüm vardı ve bebişlerimin kalp atışlarını gördüm hatta kendileri bile vardı kesede pıt pıt atıyordu kalpleri teyzeleri bi görseydiniz :) hamdolsun ikiside sağlıklı liste güncellendiğinde kalp atışını gördü diye güncellerseniz sevinirim herlkese iyi akşamlar

arkadaşlar bugün kontrolüm vardı ve bebişlerimin kalp atışlarını gördüm hatta kendileri bile vardı kesede pıt pıt atıyordu kalpleri teyzeleri bi görseydiniz :) hamdolsun ikiside sağlıklı liste güncellendiğinde kalp atışını gördü diye güncellerseniz sevinirim herlkese iyi akşamlar

ayyyy yerim onları bennnnŞeniz

elifcim et yeme olayına bende hayran kaldım anne sevgisi demek işte bu bebegi için herşeye katlanmak tebrikler arkadaşım kutlarım seni... QUOTE]

saol canım yaa, gerçekten çok enteresan bi duygu şimdiden
bize bişeyler yaptırıyorsa doğunca naptırıcak kerata çok merak ediyorumkaydirigubbakcemile3
baksana sigarayı bırakan arkadaşlar da var aramız da
asıl onları kutlamak lazım..
:içelim:

elifcim sen kalp atışlarını ne kadarlıkken duymuştun ?? dr bana 28 ine randevu verdi ama bekleyemicem sanki sengözlerimebaksanab

Allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah hepimize :) en beğendiğim kız isimlerini yazıyorum canım sana
kaydirigubbakcemile2 kavin - güçlü kız çocuğu
hihoyyyt alya-gökyüzü
kaydirigubbakcemile5 tuana-cennete düşen ilk yağmur damlası
:eek: elvin - galiba cennet meleklerinden biri

alyadua - gökyüzünün yakarışı mesela kızım olursa ben bu ismi düşünürüm kaydirigubbakcemile3

hepsi çok güzel ama
en çok alyadua hoşuma gitti...süpermişşşş
benim de hep kızım olucak gibi geliyor
hatta olursa adı bile hazır ama yinede araştırıcam biraz...
erkek ismi olarak hiçç bir isim yok aklım da ..
kaydirigubbakcemile3
kızım olursa nida su koymayı istiyorum soyadımız da çok güzel
uyuyor, bi kaç iisim daha var kafam da ama
ağırlıklı olarak nida su bakalım hayırlısı...

elifcim sen kalp atışlarını ne kadarlıkken duymuştun ?? dr bana 28 ine randevu verdi ama bekleyemicem sanki sengözlerimebaksanab

yok canım yaaa bende henüz duyamadım
bir tek keseyi gördük 15 gün sonra yine gidicez
zaman geçmek bilmese de sabredicez artık..
ama hiç endişelenme çok normalmiş
herkese göre farklılık gösterebiliyormuş,
kimisinin 8.hafta da bile gözükmeyebilirmiş düşün artık....
o yüzden hiç takma kafana tamam mı ?

yok canım yaaa bende henüz duyamadım
bir tek keseyi gördük 15 gün sonra yine gidicez
zaman geçmek bilmese de sabredicez artık..
ama hiç endişelenme çok normalmiş
herkese göre farklılık gösterebiliyormuş,
kimisinin 8.hafta da bile gözükmeyebilirmiş düşün artık....
o yüzden hiç takma kafana tamam mı ?

hımmm o zaman erkenden gidip hiç moral bozmaya gerek yok....CADIARZU biraz sabırlı olıyım bari...:ecrin_bebek:

canım benim eşimin mesleğinden dolayı tek hastane şansım var. oda askeri hastane bakalım doktorun özeline gidicem buca tıp ve ege iyi diye duydum buca tıpda aylin hanım cok iyi diyorlar mert bey nerde

canım bende inferbileteye gittim ama sadece araştırıldı kısırlıkta çok iyi ege ünv.ben tedaviye gerek kalmadan hamile kaldım doçent benim dediğim mert kazandı arkadaşım onun hastasıydı onun tavsiyesi ile gittim o şubatta doğum yaptı çokda memnun mert bey ege ünv

Son düzenleme:
seyhan 82 sen de birkaç erkek ismi yazarsın artık dimi canım gamyoncuiremsu

canım ben erkek olursa toprak kız olursa su koyacağım çok seviyorum bu iki ismi
ama birkaç isim daha var aklımda
baray:sonzuzluk
doruk:zirve
dora:doruk-zirve demek
rüzgar
çınar
arda bunlar çok güzel isimler
zeren kız ismi:kavrayışı güçlü zeki anlamınsa
şimal:kuzey
övgü:övme
ıtır:güzel koku
devin:haraket kımıldanış

gece birtek ben bu saatte açmışım misafirim vardı daha erken açamadım herkese iyi geceler.eşim süt getirdi onu içeyim bari

X