2009 Kasm Anneleri

canım ben erkek olursa toprak kız olursa su koyacağım çok seviyorum bu iki ismi
ama birkaç isim daha var aklımda
baray:sonzuzluk
doruk:zirve
dora:doruk-zirve demek
rüzgar
çınar
arda bunlar çok güzel isimler
zeren kız ismi:kavrayışı güçlü zeki anlamınsa
şimal:kuzey
övgü:övme
ıtır:güzel koku
devin:haraket kımıldanış

Arkadaşım şubatta doğum yaptı oğlu oldu adını devin özgür koydu... Ben erkekte mücahit, deniz, emre,yunus emre,harun isimlerini asil zarif buluyorum. Kız ismi olarak da cemre, cemresu, gaye, kübra gibi kibar ve sade isimler hoşuma gider sırnaşık şey

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım| ikiz kesecikler gördüü :):):) :nazar:
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü, 22 Nisan'da 3. kontrol
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| Keseciği gördü :):) :nazar:
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
BONCUK26|26|21 Ocak|09 Kasım|16 mart 2. kontrol
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|günceli de gündemi de 2. bebikosu :)
JJuLiEtt|24|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
elifsun|23|03 Şubat|10 Kasım| 17 Mart ikinci kontrol
wannababy |**|** Şubat|** Kasım|
**SU** |33|07 Şubat|14 Kasım|
Karazeytin |30|12 Şubat|19 Kasım| 17 Mart ilk kontrol
Yazgülüm... |28| 31 Ocak| 6 Kasım|
Dilmuh |**| 28 Ocak| 4 Kasım|

Kızlar gelemiyorum fazla, kusuruma bakmayın. Liste gerilerde kalmış, sanırım en son yazılanlar bunlar. Herkes kendi ekleyebilir isterse. Aradaki dik çizgiler bölümleri ayırmaktadır, onlara dikkat edip önizleme seçeneğiyle kontrol ederseniz mesaj kirliliği yaşanmaz. Sevgiler.. a.s.

Kızlar bebişiniz için günlük yazın :ecrin_bebek: süper bişey :ecrin_bebek: ileride 8 10 yaşlarında çok güzel bi hediye olacaktır :emir_bebek:

herkeze günaydınnnnnnnn....
ben sabah sabah süper bir kahvaltı yaptım hatta eşim snaki pazar gibi geldi dedi. ne yapsın adam alışkın değilki boyle detaylı kahvaltıya hemen şip şak yapardı ama bu sabah yumurtadan ttunda teze meyve suyuna kadar vardı kahvaltıda ....... seviyom bu adamı yaaaaa... akşam sinir etti ama olsun seviyom:jeyyar::jeyyar::kahve:

günaydın arkadaşlar ya bu linkgin altında cetvelleriniz varya onları nasıl ekliyorsunuz.ben yapamadımda.bilgi verirseniz sevinirim

arkadaşlar bugün kontrolüm vardı ve bebişlerimin kalp atışlarını gördüm hatta kendileri bile vardı kesede pıt pıt atıyordu kalpleri teyzeleri bi görseydiniz :) hamdolsun ikiside sağlıklı liste güncellendiğinde kalp atışını gördü diye güncellerseniz sevinirim herlkese iyi akşamlar

canım ikizmi bekliyosun sen süper ya ayyy ben 28 martta gidecem kalp atışları için zaman geçmek bilmiyo inşallah bende görürümde rahatlarım.

elifcim sen kalp atışlarını ne kadarlıkken duymuştun ?? dr bana 28 ine randevu verdi ama bekleyemicem sanki sengözlerimebaksanab

uniquecim bende 28 martta gidecem kalp atışları için ayyy günleri sayıyorum akşam eşim diyoki saatleride say barisırnaşık şey

herkeze günaydınnnnnnnn....
ben sabah sabah süper bir kahvaltı yaptım hatta eşim snaki pazar gibi geldi dedi. ne yapsın adam alışkın değilki boyle detaylı kahvaltıya hemen şip şak yapardı ama bu sabah yumurtadan ttunda teze meyve suyuna kadar vardı kahvaltıda ....... seviyom bu adamı yaaaaa... akşam sinir etti ama olsun seviyom:jeyyar::jeyyar::kahve:

berat efecim afiyet bal şeker olsun canım yarasın ben yapamıyoruma artık kahvaltı :sm_confused:çünkü artık bulantılar ve çıkartmalar hat safhada

aa yapmışım ya anlamadım hayret :kaydirigubbakcemile

ay seyhan alemsin ben diyorum e zaten bunun cetveli var neyden bahsediyo aca -tatlicadiarzu-

....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
Esterya|35|28 Ocak|03 Kasım| ikiz kesecikler gördüü :):):) :nazar:
Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü, 22 Nisan'da 3. kontrol
Kartanesi|24|30 Ocak|05 Kasım| Keseciği gördü :):) :nazar:
zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|
BONCUK26|26|21 Ocak|09 Kasım|16 mart 2. kontrol
eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|
PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|
zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|
beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım| 2 Nisanda Pıt Pıtları görecek :)
JJuLiEtt|24|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| 14 Mart ikinci kontrol
mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım| keseciği gördü 4mm :nazar:23 Mart kontrol
elifsun|23|03 Şubat|10 Kasım| 17 Mart ikinci kontrol
wannababy |**|** Şubat|** Kasım|
**SU** |33|07 Şubat|14 Kasım|
Karazeytin |30|12 Şubat|19 Kasım| 17 Mart ilk kontrol
Yazgülüm... |28| 31 Ocak| 6 Kasım|
Dilmuh |**| 28 Ocak| 4 Kasım|

..................

slm kızlar..nasılsınız bakalım güzel kasım anne adaylarıı?gününüz güzel ve aydınlık geçsin keyifler iyidir umarım...

kızlar hepinize günaydın ben meleğimi kaybettim beni listeden silinsenağlamasenağlamasenağlama

canım geçmiş olsun ne olduu anlatsana ayrıca ağlama kuşum görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler
haftasonu bir arkadaşım ın 20 gün önce 6 aylık erken doğum yaptığı haberini aldım ertesi günde bebeğini kaybettiği haberini aldım böyle şeylerde var canım benim umarım bi dahaki sefere sağ salim hayırlısıyla kucaklarsın yavrunu

yazgülüm nasıl becermiş doktor keseyi yerinden oynatmayı inanmıyorum ya kanaman mı oldu tatlım alttan muayene ile sanırım bende alttan muayene oldum ama çok şükür agrım kanamam falan olmadı..

şiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kıslar günaydın dedim senağlama senağlama

günaydın günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnna.s.

kızlar hepinize günaydın ben meleğimi kaybettim beni listeden silinsenağlamasenağlamasenağlama

canım herşeyde vardır bir hayır üzülme sakın:1hug:

slm kızlar..nasılsınız bakalım güzel kasım anne adaylarıı?gününüz güzel ve aydınlık geçsin keyifler iyidir umarım...

günaydın canım ben bugünde nane mollayımmirmirmirmir

yaz gülüm gecmiş olsun cok üzüldüm canım :çok üzgünüm:

kızlar listede alıntı yaptıktan sonra quate leri silin
eğer silmeden yaparsanız bi işe yaramaz yerimseniben
o liste alıntı olamıyo cünkü

X