2009 Kasm Anneleri

nurhayatk bence test yap ben adetime 3 gün kala test yaptım 2. çizgi çok silikti ama vardı:emir_bebek:
hemen anladımmmm bebişim gelioo

reglin kaç günde bir oluyo ki...eğer 28 günde bir oluyosan bugün gecikmenin 3. günü.... ayyy inşallah hamilesindir canımm...
ben günüm gelmeden 2 gün önce yapmıştım idrar testi pozitif çıkmıştı...:nazar::lepi: a:asigim:ğlasam mı gülsem mi şaşırmıştımm

30 günde bi oluyodu yani 18 i ise bi sonraki ay ya 18 ya 19 en geç 20 si olurdum. Ama son aylarda şaştı bilmiyorum neden böyle oldu hamile kalmayı çok istiyorum ondan sanırım etkileniyorum. Aralıkta 5 , ocak ayında 8, şubat ayında 15. Böyle olunca muhtemel yumurtlama günümüde hesaplayamadım. Aralıktan önce düzenliydi hep 18 inde regl olurdum.
Geçen ay 1 hafta geçikince 2 kere idrar testi yaptım 1.si negatif 2.cisi ikinci çizgi sanki silik gibiydi(belkide çok zorladım görmek için) öyle olunca umutlandım kan testi yaptırdım ama negatif çıktı ertesi gün regl oldum..:KK43: ve dedimki bundan sonra regl tarihimden itibaren 30 gün geçsin o zaman test yapıp umutlanıcam :nazar:
İnşallah hamileyimdir dediğin gibi canım. Allah herkeze hayırlı sağlıklı hamilelikler versin. Valla ben şimdi yapsam ve pozitif çıksa çıldırırım delikafadulden sanki büyük ikramiye bana çıkmış gibi olurum delikafadulden Sen kaç aydır istiyodun? Bu arada hayırlı olsun tatlım senin adına bende çok sevindim. İlk bebişmi kaç senelik evlisin?

nurhayatk bence test yap ben adetime 3 gün kala test yaptım 2. çizgi çok silikti ama vardı:emir_bebek:
hemen anladımmmm bebişim gelioo

Valla dün eczaneye gittim folic asit almaya alsammı bi tane dedim. Vazgeçtim negatif çıkıp Reglim geçince tekrar tekrar deniyom yanlışmı çıktı diye.. Çok üzülüyorum şekerler ya.. O yüzden böyle iyiyim. Önceden heray test yapıyodum. Artık fazla üzerine düşmicem. Nezaman Regl olucam o gün aranızdan ayrılıcam senağlama Baktım çok geçti ama olmuyor ozaman test yapıp müjdeyi ilk size vericem.. delikafadulden sırnaşık şey :CüvCüv: :emir_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek:

unigue sakın öyle düşünme ilk 3 ay sanırım yanlış hatırlamıyorsam bebiş anneden beslenirmiş yani önceki yediklerinden depodan yani ..hatta doktorlar neden ilk aylar fazla kilo almayı önermiyor sanıyorsunuz..hee birde son aylarda alınıyor çok oda artık sizin depo degilde sizin yediklerinizden alacagı için annede çok çabuk açıkıyor sürekli yemek zorunda kalıyor bir kendine bir bebege..

30 günde bi oluyodu yani 18 i ise bi sonraki ay ya 18 ya 19 en geç 20 si olurdum. Ama son aylarda şaştı bilmiyorum neden böyle oldu hamile kalmayı çok istiyorum ondan sanırım etkileniyorum. Aralıkta 5 , ocak ayında 8, şubat ayında 15. Böyle olunca muhtemel yumurtlama günümüde hesaplayamadım. Aralıktan önce düzenliydi hep 18 inde regl olurdum.
Geçen ay 1 hafta geçikince 2 kere idrar testi yaptım 1.si negatif 2.cisi ikinci çizgi sanki silik gibiydi(belkide çok zorladım görmek için) öyle olunca umutlandım kan testi yaptırdım ama negatif çıktı ertesi gün regl oldum..:KK43: ve dedimki bundan sonra regl tarihimden itibaren 30 gün geçsin o zaman test yapıp umutlanıcam :nazar:
İnşallah hamileyimdir dediğin gibi canım. Allah herkeze hayırlı sağlıklı hamilelikler versin. Valla ben şimdi yapsam ve pozitif çıksa çıldırırım delikafadulden sanki büyük ikramiye bana çıkmış gibi olurum delikafadulden Sen kaç aydır istiyodun? Bu arada hayırlı olsun tatlım senin adına bende çok sevindim. İlk bebişmi kaç senelik evlisin?

ayy o psikolojiyi çok iyi bilirim...ama benim bu ay çok içime doğmuştu..kahve falı baktı 2 arkadaşım orda çıktı bi de her gece rüyamda bebek görüyodum..gerçi ben bunları çok istememe bağlıyodum ama oldu işte...günüm gelmeden test yaptım dedim yoksa da boşuna beklemem en azından...
ben 4 yıldır evliyim canım..4 yıl 3 ay Şeniz... ağustos sonunda işi bıraktım...o zamandan beri korunmuyoduk...:teytey: allaha çok şükür kısmet bu zamanaymış...biraz daha yapmasak aileler bizi aforoz edicekti artık :eek:klava: :roflol:

bence sen çok sıkıntı yaptığın için adetin düzensizleşmiş...dikkat et hep oluruna bırakınca geliyo bebişler...stres yapma...allah vermiyosa zamanı gelmemiştir...çalışmalara devam :teytey:

kızlar ben faydalı hiçbişey yiyemiyorum...su bile içemiyorum...hatta bi gün önce yediğim bişeyi ertesi gün görünce midem ağzıma geliyo ........ çok üzülüyorummm.... ya bebişim büyümezse

al bendende o kadar bugün doğru düzgün bi lokma yiyemedim üzülüyorum bebişime iyi bakamıyorum diye :çok üzgünüm:

unigue sakın öyle düşünme ilk 3 ay sanırım yanlış hatırlamıyorsam bebiş anneden beslenirmiş yani önceki yediklerinden depodan yani ..hatta doktorlar neden ilk aylar fazla kilo almayı önermiyor sanıyorsunuz..hee birde son aylarda alınıyor çok oda artık sizin depo degilde sizin yediklerinizden alacagı için annede çok çabuk açıkıyor sürekli yemek zorunda kalıyor bir kendine bir bebege..

mavi bak ben bilmiyodum bu söylediğini ozaman telaş yapmayalım dime çünkü bugün vicdan azabı duymaya başladım bebişimi aç bıraktım diye:çok üzgünüm:

esterya uniqe sizlerin sat ne ? doğum tarihiniz ne görünüyo ?

canım beNim 5 şubat sat

ben de öyle duydum ama benim bünye zaten çok kuvvetli diil...yani kendimi zor idare ediyodum bebişe de yeter mi bilmiyorumm...inş yeter........

al bendende o kadar bugün doğru düzgün bi lokma yiyemedim üzülüyorum bebişime iyi bakamıyorum diye :çok üzgünüm:

karakız ben sabahları beyaz peynirli tost yiyorum... o pek bulandırmıyo dene istersen... en azından peynir yemiş olursun... mutfağa bile giremiyorum yaa...oofffff....

ayy o psikolojiyi çok iyi bilirim...ama benim bu ay çok içime doğmuştu..kahve falı baktı 2 arkadaşım orda çıktı bi de her gece rüyamda bebek görüyodum..gerçi ben bunları çok istememe bağlıyodum ama oldu işte...günüm gelmeden test yaptım dedim yoksa da boşuna beklemem en azından...
ben 4 yıldır evliyim canım..4 yıl 3 ay Şeniz... ağustos sonunda işi bıraktım...o zamandan beri korunmuyoduk...:teytey: allaha çok şükür kısmet bu zamanaymış...biraz daha yapmasak aileler bizi aforoz edicekti artık :eek:klava: :roflol:

bence sen çok sıkıntı yaptığın için adetin düzensizleşmiş...dikkat et hep oluruna bırakınca geliyo bebişler...stres yapma...allah vermiyosa zamanı gelmemiştir...çalışmalara devam :teytey:

Canım ya aynı benim gibisin bizde 3.5 senelik evliyiz kasım ayından itibaren istiyoruz ocak ayında işten çıktım. Bende bu ay çok bebiş gördüm rüyamda hep 2-3 yaşlarında kız çocuklarını giydirdim. Yaaa bide ben akşam yatarken dua ettim ve eğer hamileysem yeşil renklerin ağırlıklı olduğu rüya göreyim dedim. kendimi o akşam yeşil çimenlerin içinde gördüm çimenlerde beyaz ata binmiş 8 10 yaşlarında bi kız gördüm " bak ben bindim ata sizde binsenize" diyodu dolu insan beyaz atların üzerindeydi. işte bu rüyadan bile etkilendim. Hayırlısı bakalım :CüvCüv:

kızlar bende dogru duzgun hıc belırtı yoktu ama bugun cok kotuyum asırı derecede bulantım var sabah ıstıfra ettım ayrıca kafamda kalkmıyor asırı halsızlık yorgunluk var bugune dek yoktu hıc boyle bısey bı sorun olmasın yaa bırdenbıre boyle seylerın cıkması normal mı?

slm kızlar
çok az vaktim var öle bir girdimde
karakızz evt canım kartal umuta gidiyorum
hangi doktora gidiyon canım
ben birsen hn başladım
nerde oturuyorsun
devlette para ödüyormuyuz bu tahliller için canım

kızlar bende dogru duzgun hıc belırtı yoktu ama bugun cok kotuyum asırı derecede bulantım var sabah ıstıfra ettım ayrıca kafamda kalkmıyor asırı halsızlık yorgunluk var bugune dek yoktu hıc boyle bısey bı sorun olmasın yaa bırdenbıre boyle seylerın cıkması normal mı?

canım normal bunlar dr bana söylemişti bende bu sabaha kadar hiçbir şey yoktu bu sabah kusmaya başladım bulantılarım başladı dr da zaten 6. ve 7. haftalardan itibaren başlayacağını söylemişti bana

Hamileysem burdan hikayesini bile anlattım valla peşin olarak :))))))

inşallahhhh canım rüyan gerçek olur bende adetime bir gun kala gece rüyamda görmüştüm hamile olduğumu

slm kızlar
çok az vaktim var öle bir girdimde
karakızz evt canım kartal umuta gidiyorum
hangi doktora gidiyon canım
ben birsen hn başladım
nerde oturuyorsun
devlette para ödüyormuyuz bu tahliller için canım

canım ben şeyma hn a gidiyorum
devlette bildiğim kadarı ile para ödenmiyo sonuçta çalışan insanlarız ve ssk ya para yatırlıyo bizler için yani ssk karşılıyo

canım benim bebiş 6+4 insallah sağ sağlıim dünyaya merhaba der özlemle onu bekliyoz bakalım günler nasıl gececek
:lepi::lepi:

ınsallah canım ya hayırlısı ile dogsun bebegin sapasaglam ve guzel kaderiyle insallah.
ben 7+0 im daha bebek kesede net belirgin degil cok uzuluyorum ama bekliyorum
Allah buyuktur
kanamam var olmamasi tesellim

kızlar ben faydalı hiçbişey yiyemiyorum...su bile içemiyorum...hatta bi gün önce yediğim bişeyi ertesi gün görünce midem ağzıma geliyo ........ çok üzülüyorummm.... ya bebişim büyümezse

canını sıkma canım ilk 3 ay beslenme o kadar önemli değilmiş 3 aydan sonra dikkat edin diyo doktorlar bende her yediğimi cıkarıyorum bu gün ilac verdi doktor bulantım azaldı bakalım aksam yemeğinde ne yapıcam şimdiden sıkıntısı tutuyor yemekten tiksiniyorum

Canım ya aynı benim gibisin bizde 3.5 senelik evliyiz kasım ayından itibaren istiyoruz ocak ayında işten çıktım. Bende bu ay çok bebiş gördüm rüyamda hep 2-3 yaşlarında kız çocuklarını giydirdim. Yaaa bide ben akşam yatarken dua ettim ve eğer hamileysem yeşil renklerin ağırlıklı olduğu rüya göreyim dedim. kendimi o akşam yeşil çimenlerin içinde gördüm çimenlerde beyaz ata binmiş 8 10 yaşlarında bi kız gördüm " bak ben bindim ata sizde binsenize" diyodu dolu insan beyaz atların üzerindeydi. işte bu rüyadan bile etkilendim. Hayırlısı bakalım

nurhayatk canım ben de rüyamda görmüştüm rüyamda telefon çaldı yorganın içinden farklı bir telefon çıkarttım cevapladım küçük bir erkek çocuğu sesi annecim ben geliyorum dedi kapattı. sonra büyük bir erkek sesi korkma biz seni boynu bükük bırakmayız dedi artık ne hikmetse :) 3 gün sonra adetime 3 gün varken test yaptım 2. çizgi çok silikti ama vardı hihoyyyt bir ay falan önce de rüyamda yeşil erik yedim ayrıca k.valdem babam 3 tane arkadaşım hep rüyalarında görmüşler ben inanırım malum olur bazen

X