2009 Kasm Anneleri

ınsallah canım ya hayırlısı ile dogsun bebegin sapasaglam ve guzel kaderiyle insallah.
ben 7+0 im daha bebek kesede net belirgin degil cok uzuluyorum ama bekliyorum
Allah buyuktur
kanamam var olmamasi tesellim

canım bazen geç döllenme olduğu için zor görünüyor alttan muğahane oldunmu onda daha iyi gözüküyo bbenim ilk onda gözüktü

morpheous canım merhaba bende izmire gidiyorum doktora mert beye ama benim tedavi başmamamıştı tedavim hamile kaldım.hamile olduğunu öğrendikten sonra hangi doktora gidiyorsun canım.paylaşırsan sevinirim

benim de kız geçiyor herhalde kasım anneleri kızları çoğaltacak.hiç isim düşünen oldumu arkadaşlar

Allah sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah hepimize :) en beğendiğim kız isimlerini yazıyorum canım sana
kaydirigubbakcemile2 kavin - güçlü kız çocuğu
hihoyyyt alya-gökyüzü
kaydirigubbakcemile5 tuana-cennete düşen ilk yağmur damlası
elvin - galiba cennet meleklerinden biri

alyadua - gökyüzünün yakarışı mesela kızım olursa ben bu ismi düşünürüm kaydirigubbakcemile3

morpheous canım merhaba bende izmire gidiyorum doktora mert beye ama benim tedavi başmamamıştı tedavim hamile kaldım.hamile olduğunu öğrendikten sonra hangi doktora gidiyorsun canım.paylaşırsan sevinirim

canım benim eşimin mesleğinden dolayı tek hastane şansım var. oda askeri hastane bakalım doktorun özeline gidicem buca tıp ve ege iyi diye duydum buca tıpda aylin hanım cok iyi diyorlar mert bey nerde

kızlaaarrr her gün en az 1 avuç çekirdekli siyah kuru üzüm ve fındık içi yiyin olur mu üzüm kan yapar bebişlerimize yarasın inşallah fındık da sinir sistemini kuvvetlendirirmiş folıc asit 5 haftaya kadar alınabiliyoya bi faydası olu diye düşündüm bi de bitki çayı bitki suyu kabak çekirdeği gibi idrar söktürücü etkisi olan şeyleri tüketmememi önerdi bana bir çok yakınım (düşüğe neden oluyomuş Allah korusun ) hamile olduğumu dr. ilk öğrendiğimde hem güldüm hem ağladım ilk iş sigarayı bıraktım o dakika içmiyorum artık bebeğim için ne gerekirse yaparım

ben asılama ile hamile kaldım ege üniversitesinde bence doktorları harika egeyi dene bence..olursa oraya sevk alıcam bende

yarından itibaren siyah kuru üzüm fındık ceviz tüketimine başlanıyo öyleyse :CüvCüv: evet canım herşey bebişlerimiz için ne güzel sigarayıda bırakmışsın a.s.

tuana ismini bende çok beyeniyorum anlamından dolayı :CüvCüv:

ben bugün gördüm kalp atisini 7+1 olduk bugün.. türkiyeyi bilmiyorum ama burda alttan bakiyor doktor..karindan görünmez dedi.. sende görürsün insallah hayirlisiyla..

gözün aydın canım. darısı başımıza inşallah.

seninde gözün aydın canım. bizlere bol bol dua edin.

hadi rahatla artık biraz. bazen diyorum cahil olup araştırmamak daha iyi. oğluma hamileyken internert daha yeni yeni yaygınlaşıyordu. bende ikide bir girip kafamı karıştırmıyordum. şimdi sürekli birşeyler okuyunca insanın kafası bulanıyor. hakkımızda hayırlısı inşallah.

ya kızlar bu arada size bişi sorcam sizinde sabahları kasılmanız oluyomu yani böyle gerinme isteyişiniz sabahları olurya hani insan gerinir ay bende inanılmaz derecede oluyo ama korkuyorum gerinmiyorum zor tutuyorum kendimi bebişime bişi olur diye gerinmiyorum

valla karakız hiç farketmedim öyle birşey ben sanırım yokki farketmedim kasılmadan derken tutulur gibi mi?

canım ya o ben de çok oluyo akşamları da sabahları da sürekli gerinesim geliyo ne kadar tutsam da kendimi bazen unutup geriniyorum gece de sürekli dönüp duruyorum ateş falan basıya yazık eşim bütün gece benimle uğraşıyo:1hug::

valla karakız hiç farketmedim öyle birşey ben sanırım yokki farketmedim kasılmadan derken tutulur gibi mi?

yok canım tutulur gibi değil hani nasıl diyeyim böyle sabahları uyanınca kollarını bacaklarını gerersin ya geriye doğru gerinmek istersin öyle bişi umarım anlatabilmişimdir benneyaptımki

valla haklısın galiba canım biraz rahat olmak lazım bazen çok kasıyoruz

karakız o normal cicim ama sen fazla gerinmemeye çalış... berat efe neden bir hoş için yoksa sendede mi bulantı başladı..

karakız o normal cicim ama sen fazla gerinmemeye çalış... berat efe neden bir hoş için yoksa sendede mi bulantı başladı..

yooooooooo bulantı değil boyle melül melül lüm bir garibm yani kafamçokkarıştı:bbo:benneyaptımki:tomato::çok üzgünüm:

yok canım tutulur gibi değil hani nasıl diyeyim böyle sabahları uyanınca kollarını bacaklarını gerersin ya geriye doğru gerinmek istersin öyle bişi umarım anlatabilmişimdir benneyaptımki

anladım cicim ben de öyleyim aynen bizimkiler mercimek boyutundan nohut boyutuna doğru ilerliyor demekki
naniknanik
kaç haftalıktın sen tatlım sat ne zaman?

berat efecim yorgunluk falan var ya bizde şimdi sanırım ondan bende bir garibim bugün halbuki boş durmadım bir orda bir burda ama ...ben bugün çok acıkmaya başladım şuanda nasıl içim sıyrılıyor anlatamam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…