2009 Kasm Anneleri

ebisce daha erkn değilmi canım hissetmek için hoş herkes soruyo hissediyomusun bişey diye. senin varmı bir hissiyatın
.

kızlar gerçekten yokmu bir listemiz. bir liste yapsak nekadar güzel olur. liste yapan arkadaş varsa devam etsin ama yoksa yeni bir liste yapalım ne dersiniz

kızlar gerçekten yokmu bir listemiz. bir liste yapsak nekadar güzel olur. liste yapan arkadaş varsa devam etsin ama yoksa yeni bir liste yapalım ne dersiniz

canım juliett yapıyodu bildiğim kadarı ile

ben kız hissediyorum................yada çok kız istediğim için olabilir mi acaba......

boncux al bendende o kadar hep kız hissediyorum .............. yada kız istediğim için gerçi sağlıklı sıhhatli olsunda önemli değil ama ne bilim kızları:asigim: böyle pembiş pembiş giydiriyosun süslüyosun falan heralde ondan

merhaba arkadaslar bu gün ilk defa bebişimin kalp atısını gördüm pıt pıt atıyodu cok mutluyum tam 1 cm olmuş mercimeğim benim .... pazertesi testlere baslıyoruz insallah bi sorun cıkmaz
liste yaparsanız benide eklermisiniz diğer listeye eklenmemişim

ayy kara kız ya özür cnm valla ne sordun gözümden kaçmış ben hep takip ediyorum aslında inan hepsini okuyorum hatta dün bazı degerlendirmeler yaptım ianan ben genel oalrak yazıyorum hep herkesi soruyorum ama bazı kişiler es geçiyor ben farkındayım ama artık bende es geçiyorum bazı şeyleri...cnm ya ne sordun bir daha sorsana kusura bakma..

ayyy yerimm seni gene ne değerlendirmeler yaptın bakimm küskün böcük kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar ben bu pazartesi kan tesi yaptırdım.gebelik var ve iki hafta bitmiş.henüz doktora gitmedim.birley sormak istiyorum.sizde hamile kaldığınızı öğrendiğinizde sürekli evham yptınızmı ya şöyle olursa ya böyle olursa ya bi aksilik olursa diye........lütfen beni bilgilendirirmisiniz çok merak ediyorum...............

hemde ne evham yaptıkkkk :roflol:

iyi o zaman 5 haftalık olan varmı..............:roflol:

boncuk bende 5 haftalıgım geçn hafta gititm karından göremedi keseyi alttan baktı gördü şükür çok küçüktü o zman ama hemen hemen aynız manlarda olanlar sanırım bu hafat rahat gördüler karından keseyi bende p.tesi tekrar gidecem doktora kalp atışını duymak için inş duyarım.. hadi sakin ol biraz fazla heyecan yapma bebişi üzme annesi..bendede pek gebelikle ilgili belirtim yok..yani hafi bir iki kere bulantım olur gibi oluyor yanımda leblebi var hemen agzıma atıyorum..yani karnım büyüsede gebe oldugumu daha iyi anlasam diyorum bazen..sabırsız olduk iyice..

caniko yaa bişzim senle sat aynı diye haırlıyorum..bu pzt mi gidiceksin dr.a , erken olmaz mı ? ben cumt gitmiştim. 2 hafta sonra gel demişti..yani ayın 28 i oluyo galiba :uhm:

ben bugün gördüm kalp atisini 7+1 olduk bugün.. türkiyeyi bilmiyorum ama burda alttan bakiyor doktor..karindan görünmez dedi.. sende görürsün insallah hayirlisiyla..

ayşecim gözün aydın...kalp atışını duyanlar çok şanslı bence....:lepi:

kızlaaaar hisseden varmı bebeğinin kız yada erkeke olacağını?kaydirigubbakcemile3gamyoncuiremsu

yaa bana hep kız olucak gibi geliyo ama..erkek olursa hisseder de üzülür diye korkuyorum ..hemen düşüncelerimi silmeye çalışıyorum kafamdan :eek:

merhaba arkadaslar bu gün ilk defa bebişimin kalp atısını gördüm pıt pıt atıyodu cok mutluyum tam 1 cm olmuş mercimeğim benim .... pazertesi testlere baslıyoruz insallah bi sorun cıkmaz

ayy canımm senin de gözün aydın...darısı bizim başımıza...Şeniz

kedi 79 karakız boncux umarım gönlünüze göre sdağlıklı kızlarınız olur hihoyyyt ben ilk andan beri erkek hissediyorum rüyamdada gördüm (daha hamile olduğumu k.valdeme sölememiştim rüya görmüş nur yüzlü bir oğlan çocuğu sevdim rüyamda dedi sıkıştırdı beniama sölemedim süprizzzzz ay o rüyasını gördüyse kesin gibi bişidir, zaten eşime hamile olduğumu sölediğimde hemen sorddu annem rüyasını görmemiş mi die):emir_bebek:

unigue cim gelirsem ıssırım bak ona göre.. cnm ben geçen hafta perş gitmiştim bana 10 sonra duyarız dedi doktorum saydık 10 sonrası bu pazara denk geliyor p.tesiye aldık randevuyu bakalım inş görürüz..ya cnm ya bazı makinalarda hemen duyulmayabiliyor bak bize göre keseyi daha erken görende olmuş yani çok farklı oluyor o yüzden başkasına bakarak evham yapmamya çalışıyorum..bakalım inş görürüm p.tesi günü gerçi senlede aramızda 5 gün olacak duymak için..

banada erkek gibi geliyor sırf bana degil kimle konuştuysam herkes öyle diyor..hayırlısı tabii bende çok aklıma getirmemeye çalışıyorum malum kız olursa kızmasın diye..şimdiden hissederler biliyorsunuz degilmi?

unigue cim gelirsem ıssırım bak ona göre.. cnm ben geçen hafta perş gitmiştim bana 10 sonra duyarız dedi doktorum saydık 10 sonrası bu pazara denk geliyor p.tesiye aldık randevuyu bakalım inş görürüz..ya cnm ya bazı makinalarda hemen duyulmayabiliyor bak bize göre keseyi daha erken görende olmuş yani çok farklı oluyor o yüzden başkasına bakarak evham yapmamya çalışıyorum..bakalım inş görürüm p.tesi günü gerçi senlede aramızda 5 gün olacak duymak için..

yaa ben de dr.a erken gidip hüsrana uğramaktan korkuyorum...nisanın başında mı gitsem diye de düşündüm aslında...hani gidince görmek kesin olsun diye...ama nasıl beklicem kiii...yıl oldu gibi geliyo daha dr.a gideli 4 gün olmuş :roflol::roflol::roflol:

kaç haftalık canım senin bebegin

nurhayat sen regl olmuş muydun ?????

Yok canım olmadım bekliyorum işte kaydirigubbakcemile3 Sat 15 şubat. Geçen ay hüsrana uğradığım için bu ay erken test yapmıcam. Geçen ay 1 hafta geçti kan testi bile yaptırdım ama o akşam regl oldum. Çok moralim bozuldu sonucu öğrenince. O yüzden bekliyorum bakalım :)

esterya kuşum niye yazmıyosun bişey?? moralin nasıl canımmm ??????

canımcım ya

doktora gittim gene
geçen hafta perşembe 0,95 cm demisti benim keseye
bugun 1,3 cm olmus dedi.
altta santi bi fetal olusum var gibi ama daha net degil henuz dedi
bir kaç gun bekleyeceksin dedi.
doktor bey dedim ben 7+0 ım bebek yok kalp atısı yok dedim
sat a gore 7+0 olabilirisn ama belkide geç döllendi belkide 4 hafta yeni bitti
beklemekten başka şansımız yok, panik yapma sakin ol ve bekle dedi

Yok canım olmadım bekliyorum işte kaydirigubbakcemile3 Sat 15 şubat. Geçen ay hüsrana uğradığım için bu ay erken test yapmıcam. Geçen ay 1 hafta geçti kan testi bile yaptırdım ama o akşam regl oldum. Çok moralim bozuldu sonucu öğrenince. O yüzden bekliyorum bakalım :)

reglin kaç günde bir oluyo ki...eğer 28 günde bir oluyosan bugün gecikmenin 3. günü.... ayyy inşallah hamilesindir canımm...
ben günüm gelmeden 2 gün önce yapmıştım idrar testi pozitif çıkmıştı...:nazar::lepi: a:asigim:ğlasam mı gülsem mi şaşırmıştımm

canımcım ya

doktora gittim gene
bugun 1,3 cm olmus dedi.

e kese büyüyo sonuçta ... demek olucak bişeyler... belkide senin minik kuş nazlı olucak biraz :emir_bebek::ecrin_bebek:
evt herkesde her şey aynı zamanda olucak diye bişey yok...eskiden düşünsene insanlar hamile kalıyomuş ne dr a gidiyolar ne bişey biliyolar... biz gün gün takip edip mükemmele yakın gitmiyosa paniğe kapılıyoruz...biraz oluruna bırakmak lazım...sabret biraz canım...sonunda iyi haberler alıcaksın ben inanıyorummm....Şeniz

kizlar ya bu topigin neden bi listesi yok.. yokmu liste yapabilcek birisi yoksa:çok üzgünüm:
canım ilk ben yaptım listeyi sonra juju ve nesli decam etmişti zaten şuan cok kalabalıkve çok karışık ben ilgilenemiyorum malum işler juju arık yanımızda değil neslide kusmakla meşgul herhalde pek girmiyor
selam kızlarr
bişi sorcam size 6.+3 haftamda doktroa gidicem ama nasıl muayene edeceğini bilmiyorum acaba alttan mı muayene eder?kalp atışını görüntüleyecek doktor bakalım hayırlısı

hayırlsıı canım duyasın inşalşah pıt pıtları

vallahi zamanı olan yapsın ilk zamanlar çok hevesliydim ama yok yok bana göre değilmiş

canımcım ya

doktora gittim gene
bugun 1,3 cm olmus dedi.

canım bütün dularımız seninle sen hiççç ıkma canını rahat ol :Saruboceq:

e kese büyüyo sonuçta ... demek olucak bişeyler... belkide senin minik kuş nazlı olucak biraz :emir_bebek::ecrin_bebek:
evt herkesde her şey aynı zamanda olucak diye bişey yok...eskiden düşünsene insanlar hamile kalıyomuş ne dr a gidiyolar ne bişey biliyolar... biz gün gün takip edip mükemmele yakın gitmiyosa paniğe kapılıyoruz...biraz oluruna bırakmak lazım...sabret biraz canım...sonunda iyi haberler alıcaksın ben inanıyorummm....Şeniz

canımcım cok sagol sizin desteklerinizle ayakta duruyorum inanın bana

kızlar ben faydalı hiçbişey yiyemiyorum...su bile içemiyorum...hatta bi gün önce yediğim bişeyi ertesi gün görünce midem ağzıma geliyo ........ çok üzülüyorummm.... ya bebişim büyümezse

X