2009 Kasm Anneleri

Merhaba kızlar
herkesi tek tek öpüyorum bebişleride ohhh mis gibi kokluyorum.
Gegit bir ruh halindeyim akşamdan beri
bir taraftan gülüyorum bir taraftan pek bir alınganım
Allaha şükür agrım sızım hiç birşeyim yok
Sanki bugün hamiş değilim gibi.
Dün gece yattığımızda eşimle konuşurken birden sesim titredi
korkuyorum dedim: egerbana doğumda bişiy olursa bebeğimizi kimselere teslim etme
Başladım hıçkırarak aglamaya
neden böyle oldum bilmiyorum.
Bugünde hamilileğie dair birşey hissetmiyorum.
6. haftamız bitmek üzere...

ayyy su nerden aklına geliyo böyle şeyler...:eek:klava:.allah korusun...zaten ağlıcak yer arıyorum senağlamasenağlama

beratefecim cicim anladım ne bileyim daha önceki yazıalrında alıntı yapmaışsın ya bende kendimi göremeyince yazayım dedim hatta takıldım bu kız niye cvp yazmadı diye düşündüm valla..neyse o yazını ne kadar merak ettim bilemezsin valla...sucum duygu degişikligi çok normal eşinde sende alışmalısınız bu duruma kız öyle şeyler söyleyip eşinin moralinide bozma kendinide üzme..bende kendimi gebe hissetmiyorum valla sanırım bu karnımız iyice belli olana kadar böyle olacak..

unigue cim al bendende o kadar valla okuyorum sonra yazacagım zman kim neyi görmüş ne olsmuş derken hepsi birbirine giriyor genelde çogunlukla sesleniyorum zaten kusura bakmayın kızlar..

Merhaba kızlar
herkesi tek tek öpüyorum bebişleride ohhh mis gibi kokluyorum.
Gegit bir ruh halindeyim akşamdan beri
bir taraftan gülüyorum bir taraftan pek bir alınganım
Allaha şükür agrım sızım hiç birşeyim yok
Sanki bugün hamiş değilim gibi.
Dün gece yattığımızda eşimle konuşurken birden sesim titredi
korkuyorum dedim: egerbana doğumda bişiy olursa bebeğimizi kimselere teslim etme
Başladım hıçkırarak aglamaya
neden böyle oldum bilmiyorum.
Bugünde hamilileğie dair birşey hissetmiyorum.
6. haftamız bitmek üzere...

sucum niye böyel şeyler düşünüyosun anacım aaa bak eşinide üzme kendinide üzme hele bebişini hiç üzme:eek:klava: canım bu sabaha kadar bende hiçbişi hissetmiyodum bu sabah başladım artık bulantılara kusmalara ve halada deva ediyo

günaydın kızlar, nasılsınız bugün ???
yav herkese tek tek yazmak istiyorum ama başım dönüyo valla..çok birikmiş gene...
karakızz demek sen de midesi bulananlar kervanına katıldın mirmirmirmir geçmiş olsun tatlımm....çeken bilir....
elifsun senin de gözün aydın canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim...
kızlar nolur kusura bakmayın hepsini okuyım derken kime nolduğunu unutuyorum....:KK43:

evet uni cim bende sanırsam o kervana katıldımmmmirmirmirmir

unigue cim al bendende o kadar valla okuyorum sonra yazacagım zman kim neyi görmüş ne olsmuş derken hepsi birbirine giriyor genelde çogunlukla sesleniyorum zaten kusura bakmayın kızlar..

mavicim bende diyorum bu kıs bana niye hiç cevap yazmıyoooo sana o kadar şey yazıyom ama sen beni beyenmiyomusunsenağlama

ayy kara kız ya özür cnm valla ne sordun gözümden kaçmış ben hep takip ediyorum aslında inan hepsini okuyorum hatta dün bazı degerlendirmeler yaptım ianan ben genel oalrak yazıyorum hep herkesi soruyorum ama bazı kişiler es geçiyor ben farkındayım ama artık bende es geçiyorum bazı şeyleri...cnm ya ne sordun bir daha sorsana kusura bakma..

canım hatırlasam ne yazdığımı delikafadulden bu hamilelik unutkanlıkta yaptı heralde neyse boşver nasılsın bakalım sen bugün

iyiyim cnm valla bende normalde unutkanlık vardı heleki geblikten sonra daha çok olmaya başladı bilmem gerçekten gebelikle ilgisi varmı ama aynen öyleyim.. ben iyiyim şükür henüz bir şeyim yok yalnız geçenlerde sürekli degil ama bir ara başım döner gibi oldu ara ara sanırım gebligin baş dönemsi ben eşime dedim tansiyonumu ölçsene galiba tansiyonum düştü diye eşim bana sen hamilesin normal baş dönmen hatırlatırım dedi :roflol::roflol:. sonra düşündüm artık tansiyona baglamamalıyım baş dönmemi sanırım diye..

iyiyim cnm valla bende normalde unutkanlık vardı heleki geblikten sonra daha çok olmaya başladı bilmem gerçekten gebelikle ilgisi varmı ama aynen öyleyim.. ben iyiyim şükür henüz bir şeyim yok yalnız geçenlerde sürekli degil ama bir ara başım döner gibi oldu ara ara sanırım gebligin baş dönemsi ben eşime dedim tansiyonumu ölçsene galiba tansiyonum düştü diye eşim bana sen hamilesin normal baş dönmen hatırlatırım dedi :roflol::roflol:. sonra düşündüm artık tansiyona baglamamalıyım baş dönmemi sanırım diye..

:nazar::nazar: aman nazar değmesin diyelim benim bu sabaha kadar bişiyim yoktu ama bu sabah başladı ama normal şeyler bunlar aman bebişim sağlıklı sıhhatli olsunda valla gerisi önemli değil :CüvCüv::nazar:

kızlar bişi sölimmi gene bizler iyiyiz :nazar: maşşallah diyelim hepimize çünkü ben bi hastaneye gitmiştim hasta ziyaretine orda yatan bi kadın vardı hamile kadıncağız ne su içiyo neyemek yiyebiliyo sürekli sürekli çıkartıyodu ve mecburen serum takmışlardı ama kadın gözlerini falan başörtüsüyle sıkı sıkı bağlamıştı ya ne kadar çok üzülmüştüm ozaman ona inşallah bizler son zamanlarımıza kadar böyle sağlık bir şekilde devam ederiz bebişlerimizi de sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inşallah allahım.

arkadaşlar ben bu pazartesi kan tesi yaptırdım.gebelik var ve iki hafta bitmiş.henüz doktora gitmedim.birley sormak istiyorum.sizde hamile kaldığınızı öğrendiğinizde sürekli evham yptınızmı ya şöyle olursa ya böyle olursa ya bi aksilik olursa diye........lütfen beni bilgilendirirmisiniz çok merak ediyorum...............

arkadaşlar ben bu pazartesi kan tesi yaptırdım.gebelik var ve iki hafta bitmiş.henüz doktora gitmedim.birley sormak istiyorum.sizde hamile kaldığınızı öğrendiğinizde sürekli evham yptınızmı ya şöyle olursa ya böyle olursa ya bi aksilik olursa diye........lütfen beni bilgilendirirmisiniz çok merak ediyorum...............

canım öncelikle hayırlı olsun sakın aklına kötü şeyler getirme emi iyi düşünelim iyi olsun herşey bizimde aklımıza zaman zaman kötü şeyler geliyo ama bence aklımızdan tüm kötü düşünceleri kovalım hepsini yerine minik bebişlerimizi kucaımıza aldığımız o ilk anı getirelim güzel şeyler düşün canım a.s.:nazar:

karakız var evet öyle ben bizzat yakınımda gördüm kuzenim gebe kalıyor başlıyor kusmaya inan 1 saatlik yolda bile zor ediyor annesi gile gelmişti iyi degil diye misafir geldiginde çıkam ıyordu odaya çocuk odasında oturup elinde poşet mendil kova ne olursa habire çıakrtıyordu yanii..inan bu diger gebeliklerindede olmuştu..çok zor yanii rabbim hayırlı saglıklı gebelikler versin..

Son düzenleme:
boncuk bayagı evham yapmışsın bak hepimiz tedirgin oluruz çok normal ama sürekli ne oldu ne olacak dersen inan 9 ay hiçmi hiç gçmez hem kendini hem bebişini üzersin..şimdi nasıl 2 yada 3 haftalık sın satın ne zman sen onu söyle bakalım..sattan itibaren sayılıyor gebeblik döllenmeden itibaren degil ..tıbben heryerde gebelik yaşı bu şekilde hesaplanır..

boncuk bayagı evham yapmışsın bak hepimiz tedirgin oluruz çok normal ama sürekli ne oldu ne olacak dersen inan 9 ay hiçmi hiç gçmez hem kendini hem bebişini üzersin..şimdi nasıl 2 yada 3 haftalık sın satın ne zman sen onu söyle bakalım..sattan itibaren sayılıyor gebeblik döllenmeden itibaren degil ..tıbben heryerde gebelik yaşı bu şekilde hesaplanır..

canım biliyorum da ben burada yanlış söyledim haklısın unuttum onu.sat 13 şubat yani 4 hafta 5 gün.

X