2009 Kasm Anneleri

ben daha doktora gitmedim görünmez henüz erken diye ama aradım.haftaya gideceğim.bide benim hiç şikayetlerim yok allaha şükür.daha erkenmi yoksa ben şanslı olanlardanmıyım...............

karakız canımben iyi sayılırım çok şükür. kalça kemilerim ve belim ağrıyo belimi anladımda kalça kemiklerim neden ağrıo onu anlamadım. dün akşamda midem epey bulandı ama bugün yok bişey şükür.
mavideniz aynı unutkanlık bendede vardı arttı dimi kaydirigubbakcemile3 iyice unutcaz heralde. benimde arasıra anlı dönüyor başım. okadar dün akşam epey kötüydüm ama bir ara ağladım bayağa kıyamam canım eşim teselli etti. ev işleride ona kaldı yaa

yaa neden kimse bişey yazmıyor daha merak ettiğim o kadar çok şey varki teker teker soracaktım.................

boncuk bende 5 haftalıgım geçn hafta gititm karından göremedi keseyi alttan baktı gördü şükür çok küçüktü o zman ama hemen hemen aynız manlarda olanlar sanırım bu hafat rahat gördüler karından keseyi bende p.tesi tekrar gidecem doktora kalp atışını duymak için inş duyarım.. hadi sakin ol biraz fazla heyecan yapma bebişi üzme annesi..bendede pek gebelikle ilgili belirtim yok..yani hafi bir iki kere bulantım olur gibi oluyor yanımda leblebi var hemen agzıma atıyorum..yani karnım büyüsede gebe oldugumu daha iyi anlasam diyorum bazen..sabırsız olduk iyice..

Son düzenleme:

canım ya evet bende öyle düşünüyorum karnım bi büyüse diye.........kalp atışı kaç haftada duyuluyor peki.ben daha geç biliyordum.bide benim eşim biraz takıntılı alttan muayene konusunda şu an.birşey olmaz dediysemde ikna edemedim.o yüzden bekliyorum bende önümüzdeki hafta gideceğim............

şuanda karından seninki büyük ihtimalle görülür..valla benimki net olarak bilmiyorum ama sanırım 5 hafta bitiyor tam emin degilm doktorum net birşey söylememişti..bazıları 6 haftada bazıları 7 haftada duyabiliyor benimkide 7 hafta girişi olacak sanırım valla bilmiyorum ama cnm ya doktorum keseyi gördükten sonra 10 gün sonra gel dedi bana ..

boncuks bende kendi hesaplarıma göre dün tam 5 haftaıktım ama değil karından alttan bile görmekte zorlandı. en sonunda buldu ama yarın yeniden çağırdı. döllenme geç olabilir görünmeyebilirmiş caım bekle bence 1 hafta daha

bir hafta daha bekleyeyim bakalım.sizin yeme içmelerinizde herhangi bir değişiklik varmı.bide arada sanki çok hafif baş dönmem oluyor ama çok kısa ben daha çok erken o yüzden acaba psikolojik yani bana öyle geliyor olabilir diye düşünüyorum ama bu haftalarda başlarmı yani normalmi............

kizlar ya bu topigin neden bi listesi yok.. yokmu liste yapabilcek birisi yoksa:çok üzgünüm:

selam kızlarr
bişi sorcam size 6.+3 haftamda doktroa gidicem ama nasıl muayene edeceğini bilmiyorum acaba alttan mı muayene eder?kalp atışını görüntüleyecek doktor bakalım hayırlısı

selam kızlarr
bişi sorcam size 6.+3 haftamda doktroa gidicem ama nasıl muayene edeceğini bilmiyorum acaba alttan mı muayene eder?kalp atışını görüntüleyecek doktor bakalım hayırlısı

ben bugün gördüm kalp atisini 7+1 olduk bugün.. türkiyeyi bilmiyorum ama burda alttan bakiyor doktor..karindan görünmez dedi.. sende görürsün insallah hayirlisiyla..

ayse on teşekkür edrim verdiğin bilgi için heyecanla bekliyorum cumartesiyi zaten 7 aydır o kadar çok istiyodum ki anlatamam :) hamile olduğumu öğrenmeden 1 gün önce rüyamda gördüm oğlum olacak gibi hissediyorum gamyoncuiremsu sen bişi hissediyomusun ?:uhm:

kızlaaaar hisseden varmı bebeğinin kız yada erkeke olacağını?kaydirigubbakcemile3gamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…