2009 Kasm Anneleri

=))
Valla benim bulantılarım var ama yinede idrak edebilmiş değilim durumu =)
şööölee göbüşler çıksaaa,hareketlense sıpalar o zaman anlıcaz heralde anca =)

canım cok haklısın cok sagol
bundan sonra hep pozitif dusunucem cok sukur agrım sızım yok kanamam yok bebegim hayırlısıyla dogacak insallah
Allahın dedigi olur, ona boyun egmekten baska sansımız yok..

Sevgilerimle Canım

gunaydın arkadaslar berat efe hangı dr a gıdeceksın bende sakaryadayımda kac dr a gttım hala karar veremedım kafam cok karısık acaba en ıyısı hangısı zaten ozel hastaneye gıdecem ama sımdıde herkes dogumevının techızatı daha ıyı falan dıyorlar ama ben dogumevıne guvenemıyorum,anlayacagın yazdıklarım gıbı kafamda karmakarısık.yok mu soyle sakaryada cok ıyı tavsıye edebhılecegınız dr arkadaslar????kaydirigubbakcemile5

Ah canım ya insallah bu bebegi o kadar cok istiyorum ki..
Allah herkese hepimize tum isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin..

kizlar ne midem bulanşyor ne basim donuyor
walla ozeniyorum sitede birisi midem bulanıyor diyince :)

kız bulanmasın işte miden ne özeniyon allah canını almasın bende de yok henüz bulantı inş. da olmaz yoksa işyerinde ne hale gelirim -tatlicadiarzu-

7+2 olduk bugün canım =)
Senin ?
maşallah baya büyümüş bıdık 7. haftada mı başladı bulantılar

canım listeyi juliet yapıyodu bildiğim kadarıyla ama artık çok sık gelmez heralde ben ekliyim seni de

benim kesem 1cm altında
esterya ne üzülüyosuun 1 cmin altındaysa daha iyi ya bebiş görünmez tabi asıl kese büyük olup da bebiş yoksa problem

sorma yaa ben de anlayamıyom ama dün akşam yanlış bi hareket yaptım unutup içim gitti
dolabın üst tarafındaki bişey almak için uzandım bayaa :1shok: içimden bişey koptu gibi inş. bişey olmaz

slm yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz diyorum kimse bana birşey yazmamış ama yahu o kadar yazıyorum neredeyse tüm gün buradayım sanki boş konuşmuşum gibi 10 kişiden bile alındtı yapılıp gerekirse 2 kelime bile yazılıyor ama biz atlanıyoruz nasıl iştir anlamadım ..demekki neysmiş herkesten beklemiyecekmişsin.. bertaefe ilk gebeligin gibi heyeceanlanman norlam sonuçta başka bir gebelik bu ve çevrede senin sevenlerin tabii ki heyecan olacak cnm ya ne güzel benim kayınvalidemde böyle yakındır annemse kartanesi gibi uzakta yalnız degilsin bacım benimkide başka şehirde ve görüşemedik henüz.. esteryacım doktorun ne dedi görünmemesi hakkında hemen görünmüor bebk diye biliyorum bak kese 1 santim diyorsun ki kesenin içinde bebk hemen farkedilmeyebilir malum çok küçük henüz..kalp atışında görülüyormu bilmiyorum..doktorunla açık açık konuştunmu..

kafaya takma canım ya aynı şey benimde başıma geliyor üzülmüştüm başta yoksa görünmezmi oldum diye :) sonra dedim boşver öyle herşeye üzülüp durma hayırlısı :)

şu anda ihtiyacımız olan tek şey moral bebişlerimiz etkileniyor her düşündüğümüzden a.s.

arkadaşlar hepinize merhaba bende bugün doktora gideceğim hamile olduğumu dün akşam öğrendim.çok heyecanlıyım.kan testine göre henüz iki haftalık sat 13 şubat.sizce görünürmü..........

canım ben dun 6+5 tim haftasına goren kese ufak ve beta hcg degerim katlamıyor.
ama pes etmeye hic niyetim yok en azından 2 hafta daha bekleyecegim ben inanıyorum bebegim kucagıma gelecek :) Allahın izni ile..

valla canım ne zaman tutundu bilmiyom ama ben çok korkuyorum herhalde bir hafta sonra anlaşılır demi boş gebelik olup olmadığı

cnm içini ferah tut inş.öle birşey olmayacak..kaç haftalıktın cnm ayy söylediysen kaçırmış olabilirim kusura bakma..

carsambe gunu kan testi yaptıracagım canım beta hcg ye bakacaklar yukselmisse ne ala ama dusmeye baslamıssa ...
Kısmet artık hakkımızda hayırlısı..
cnm dur ya hemn ümitsiz olma inş hiç birşey olmayacak..şimdi bizler henüz bebiş göremedik kalp atılını göremedik diye çok evhamlıyoruz artık alışmamız lazım bu tür sıkıntılarada..sürekli birşeyleri bekleyecez..ama rabbim herşeyden önce saglık sıhhat versin..

valla o belirtileri hemen geblige yorma cnm bende öyle şeyler hiç olmadı bazı kişilerde oluyor bazılarında ise olmuyor birçok regl ile gebelik belirtisi aynı ..lütfen en büyük hatayı orada yapıyoruz sürekli bir belirti arıyoruz inan yanıltıcı olabiliyor sonuçta beyinde algılıyor bu durumu...inş bu belirtiler gebelik belirtisidir..

cnm geçmiş olsun inş kısa zmanda iyileşirsin .bol kivide ye ondan c vitamini çok diye duymuştum..

Ah canım ya insallah bu bebegi o kadar cok istiyorum ki..
Allah herkese hepimize tum isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin..

kizlar ne midem bulanşyor ne basim donuyor
walla ozeniyorum sitede birisi midem bulanıyor diyince :)

kızlar durun ya inş midemiz bulanmaz bakın bulantı illa saglıklı bir gebelik degildir..bulantı hiç yaşamayıpta sapasaglam bebekler doguranlar var.. şuanda geblik belirtisi olarak bulantıyı hemen düşünüyorum bulantı olmayınca bebk yok sanıyoruz ama inanın beişlerimiz yerinde zaten bir sıkıntı olsa doktorumuz söylerdi..hemen hemen ilk kontrol
ne giden var degilmi burada mutlaka..dua edelim ...

=))
Valla benim bulantılarım var ama yinede idrak edebilmiş değilim durumu =)
şööölee göbüşler çıksaaa,hareketlense sıpalar o zaman anlıcaz heralde anca =)

haha ozanma zaten hamileeeeeeeeee diye dolaşacağız...hele bir giysek şu hamilelikleri
canım daha önce yazmışltım ben adatıpa gidiyorum dr neşe hanım ama orada sadık beyde var süper bir doktor ama çok yoğun oluyor gittin mi çok beklyorun vs vs ben gelemiyom o sıkıntıya ...sakaryanın neresindesin sen

seviyom seni yaaaaaaaaaaa. haha kocana yapamadığın kaprisleri bize yapıyon dimi :jeyyar:
arkadaşlar hepinize merhaba bende bugün doktora gideceğim hamile olduğumu dün akşam öğrendim.çok heyecanlıyım.kan testine göre henüz iki haftalık sat 13 şubat.sizce görünürmü..........
sen de hoş geldin aramıza

offffffffff yaaaaaaaaaaaa gecmedi zaman bugün 10 dk sonra cıkıyorum kızlar 1 saatde anca gideriz. bol bol su içmem gerek utrasonda rahat görünsün bebeşimmmm
oğlum sabahdan beridir 10 ,sefer aradı hadi gelin hadi gelin..... cocuk çatlıyacak meraktan ama akaşm anlattım şimdi hiç belli olmayacak sadece siyah görünecek dedim niye siyah yoksa odamı beşiktaşlı dedi eşimle koptuk yaaaaaaaa kuşummmmm benim yaaaa

canım bizi hemen haber dar et guzelim
insallah bebisini doya doya seyredersin :)

haklısın bebişlerimizde etkileniyor.ne bileyim cnm ya bende üzülüyorum ister istemmz öyle görünce hani desen ben nadiren arada girsem unutulurum ama her nsaat buradayım neredeyse..sen kaç haftalık oldun..?

canım ben dun 6+5 tim haftasına goren kese ufak ve beta hcg degerim katlamıyor.
ama pes etmeye hic niyetim yok en azından 2 hafta daha bekleyecegim ben inanıyorum bebegim kucagıma gelecek :) Allahın izni ile..

cnm hah şöyle pozitif ol anacım biraz..kese benim geçen gittigimde 4 ml di siz cm bahsediyorsunuz o zman ben daha çok ahlanıp sızlanmalıyım benimdi o zman varla yok arası (allah korusun)sonunda bir kese gördük doktorum ne dedi herşey çok güzel 10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi ee o zaman ben duyacagıma inanıyorum...rabbim herkesin bebişini saglıkla dogurup kucagına almak nasip etsin..

berat efe bende seni seviyorum cnm benim hee kız kocama yapamadıgım kaprisi size yapıyorum alalh iyiligini versin gitte o kesecigi gör emi ogluşunla... ne güzel hadi bakalım hayrılı haberlerini bekliyoruz.. valla bende azıcık akrnımız çıksada hamilelik kıyafetleri giysek diyorum..

canım inan hepimiz icin dua ediyorum..
Allah hepimize sabır saglık sıhhaet versin

7+2 olduk bugün canım =)
Senin ?

oooo maşşallane güzel ben henüz beşhaftalık yarın beş hafta olacak nasipse

mavi denizcim sağol moralin için canım işte elimde olmadan korkuyorum
canım benim benimki beş haftalık

herkese günaydın kızlar sabah baş ağrısıyla uyandım hafiftende midem bulanıyor canım yemek yemek istemiyor ama yemek zıorundayım benim hala adet olacakmışım gibi başım ,karnım
belim çok ağrıyor özellikle belim kopacak nerdeysde helede ayakta kalırsam sizin ağrıyormu kızlar

canım bugün annem yüksekten bişi alırken tepelere çıkma tansiyonunda ani değişiklikler olur düşersin demişti belki ani bir değişiklik olmuştur

evet canım banada dr söyledi uzanma yukarılara diye ters harekette yapmadım ama neden öyle olduğunu anlamadım ama bugun iyiyim.

ölçtürdüm canım birlaç saat sonra normale döndü benim daha önce hiç yükselmediği için panikledim korktum ama şimdi daha iyiyim sanırım alışmamız gerek böyle şeylere.

evet elifsuncum sanırım tansiyon değişikliği olabiliyo hamileikten kaynaklanan dr umu aradım ve bana bızım için önemli olan küçük tansiyonun yükselmesi buna dikkat et ve böyle birşey olursa hemen ara dedi.

eftelyacım takma kafana birşeyi bebişlerimiz için moralimiz hep yüksek olacak mutlu olacağız o müdürede söyle getirmesin beni okulaklava:

ahh ahhh seyhan bi kıpırdasa bi karnımız büyüse ay ne sabırsız oluyomuş meğer insan hamile olunca ben normalde sabırsızdım şimdi dahada sabırsızım :CüvCüv:

boncuk hayırlı olsun canım

berat efecim hadi bekliyoruz güzel mutlu haberini a.s.

:

canım benimde bel ağrım oluyo ama çok şükür henüz şiddetli şekilde değil bende mide bulantıları falan başlamadı ama sabahları çok erken kalkıyorum işe gitmek için bu nedenlede benim canımda hiçbirşey yemek istemiyo ama aklıma bebişim geliyo ve yumurtamı sütümü peynirimi portakal suyumu zorlada olsa yiyorum.herşey bebişlerimiz için unutma:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…