2009 Kasm Anneleri

Ayhh bu topice hiç bakamıyorum ben yaa =(((
kimseyi de tanımıyorum =(
İş güçden kafamı kaşıyamıyorum =(
Umarım hepimizin bebişleri iyidir.. =)

Kanaman filan oldumu ?
Olmadıysa korkulucak bişe yoktur sanırım ama kendini çok kötü hissediyosan bi muayne olmanda fayda vardır tabiki

kanama yok cnm ama yarın randevu aldım korkuyorum cunku saol cvp yazdıgın ıcın kımse cvp yazmadıda cıddıye alıp oysa ben gercekten cok kotuyum.

jujucum iyi akşamlar nasılsın bir tanem..? eftelyacım senin üzülüp aglaman tabii ki bebgi etkiler ama duygusal bakımdan yani azla sinirlenip üzülme..ama fiziksel olarak bebişe birşey olmamıştır yani aglamanın bir zararı olmaz ..

herkese merhaba kızlar bende aranıza katıla bilirmiyim bende inşalla bir aksilik çıkmaz ise kasımda ikinci kez anne olacam nasipse bugün bugün adetimin 35.inci günü evde test yaptım pozitif çıktı doktora gittim keseyi gördük ama çok küçüktü kese inşallah boş gebelik değildir doktore bir hafta sonra yine gel dedi bu bir hafta nasıl geçer bilmiyorum kızlar çok korkuyorum

krispi arkadaşım bence hiç üzülme.yengemde senin gibi olmuştu ama sonradan normale döndü.belki geç tutunmuştur cnm.

mrh arkadaşlar bugün doktora gittim.mercimeğimin kalbi atıyor.6 +4 günlük hamileymişim.

canım tebrik ederim allah sağlıklı sıhhatli bir şakilde doğmasını nasip etsin inşallah
bende bi duyabilsem kalp atışlarını ozaman rahat bir şakilde sevinirdim

mrh arkadaşlar bugün doktora gittim.mercimeğimin kalbi atıyor.6 +4 günlük hamileymişim.

Oyy =))
Yaa ben nası beklicem Nisan 6 ya kadarr =(((
Kalp atışlarını o zaman duyucamdaa =)
Nası bişe çok merak ediyorum..kaydirigubbakcemile3
Umarım sağlıkla alırız kucağımıza a.s.

krispi arkadaşım bence hiç üzülme.yengemde senin gibi olmuştu ama sonradan normale döndü.belki geç tutunmuştur cnm.

valla canım ne zaman tutundu bilmiyom ama ben çok korkuyorum herhalde bir hafta sonra anlaşılır demi boş gebelik olup olmadığı

arkadaslar ben geldim..

persembe beta hcg 7407 idi bugun 8400 cıktı doktora gittim.
kese duruyor ama icinde henuz bebek gorunmuyor
6+5 hamileyim ama henuz bebek bile gorunmuyor sadece 1 cm civari kese
Ayrica doktor 2. keseyide goremedi..
cok uzgunum kızlar ya..

canım geçmiş olsun. herşeyi hayırlısı. en kısa zamanda yeniden kalırsın inşallah.

ayy sağol şeker hatırlattığın için ceviz yicez maydonoz yemiceez cokacimcoook haftada bir de balık yiyin haa
bebişlerimiz zeki olsun :icecream:

balığın bazı çeşitleri iyi değil diye duymuştum ama hangileri hatırlamıyorum. belki de yanlış duymuşumdur. araştırayım biraz.

Kızlar aranızda incir yada keçiboynuzu kürlerini uygulayıp hamiş olan varmı? yada farklı yöntemler deneyen? Merak ettim eğer bu ay hamile değilsem bu yöntemlere başvurayım diyorumda.

canım ben yapmıştım incir kürünü. birde geçen ay eşimle beraber yeşil ceviz reçeli yemiştik.

geldim kızlar bebeğimi yine göremedim çok canım sıkıldııııııı yaaaaaaaaaaaa senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım, görürsün Rabbim sağlık versin hepsi sırayla.

ayy kızlar beni en çok ne güldürüyo biliyo musunuz: herkes biribirine öyle yapma böyle yapma sakin ol vs diye akıl veriyo ama kimsenin kendine faydası yok sırnaşık şey:roflol:

buna çok güldüm. hepimiz kendi adımıza yusuf yusuf ederken birbirimize destek olmaya çalışıyoruz.kaydirigubbakcemile3

kizlar moralim cok bozuk
persembe gunu beta hcg 1407 cıkmıstı
bugun tekrar baktılar 8400 cıktı katlamamıs degerim
17:30 da doktor randevum var elim ayagım titriyor

canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

canım ya sende maydanoz, soğan zararlı olabilecek ne varsa hepsini yiyeyim diyorsun. soğanı sakın ama sakın içmiyorsun.klava: çok tehlikeli.

canım kimse için üzülmeye değmez. normalde sınıfta terör estiren ben iki haftadır kimseyi umuruma bile takmıyorum. kim ne yaparsa yapsın. sende öyle yap. senden ve bebişinden kıymetlimi.

canım aramıza hoşgeldin.a.s.

gözün aydın darısı başımıza inşallah.a.s.

canım, peki doktor ne dedi. bir daha ne zaman bakılacak?

bende yarın doktora gidicem. şimdiden elim ayağım buz kesmiş durumda. İnşallah Rabbimin izniyle bu sefer hayırlı haberlerle dönerim. Rabbim sevinç gözyaşları dökmeyi nasip eder inşallah.:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…