2009 Kasm Anneleri

doktorum 7.8 haftaya kadar bebeğin kalp atışlarının canlanması normal şimdi 4 gün önce baktık canlanmamıştı aynıdır bakıpta seni üzmek istemem dedi haftaya cuma gidicem bide test sonuçlarına baktı şimdilik herşey normal dedi.

iyi ya işte testler de normalmiş sıkma canını bak daha kötü olur kendini üzersen hem daha 4 gün önce bakmışsınız biraz vakit geçsin tabi

işte birsucum dedigim buydu sana okumadınmı önceki sayfaları cnm bak kalp ilk oluşur canlanma dedigi o ee kalp atışıda 7 haftadan önce duyulması nadir tamam görenler oluyor ama genel olarak 7 haftada görülmeye başlıyor doktorun sana bunu söylemek istemiş ama dogru ifadeler kullanamamış tabii sen bayan panik olunca tam anlayamadın sanırım..cnm biraz rahat ol biz sürekli endişe içinde olacaz zaten dogana kadar ama sen şimdiden böyle yaparsan geçmez 9 ay sabır sabır lütfen..

ama birsu kızlar haklı adam bakmamış bile sen aglak oluyorsun..cnm hepimiz inan zaten tedirginiz illaki endişelenecez ama sen biraz fazla tedirginsin sakin ol biraz...kartanesi berat efe aynen bacılarım bizde kardeş gibi olduk bana ilk gittigimde 2 hafta demişti bu 2 hafta oluyor önümüzdeki hafta gittigimiz soracaz ..valla eşimde tırsıyor doktor 2 hafta dedi diye hani allah korusun düşük falan olmasın diye..

ayy kızlar beni en çok ne güldürüyo biliyo musunuz: herkes biribirine öyle yapma böyle yapma sakin ol vs diye akıl veriyo ama kimsenin kendine faydası yok sırnaşık şey:roflol:

ne biliyim yaaa böle bişiy ilk defa başıma geliyor eeee insan benim gibi birde pinprikliyse tamam artık otomatikman olumsuza endeksliyorum kendimi

ayy kızlar beni en çok ne güldürüyo biliyo musunuz: herkes biribirine öyle yapma böyle yapma sakin ol vs diye akıl veriyo ama kimsenin kendine faydası yok sırnaşık şey:roflol:

sorma datlum ben geçen gün benim kesem neden 1 cm oldu diye takmıştım:roflol:
o gün araştırdım ettim meğer 1 cmi 10 cm olarak algılamışım yuh diyorum milletinki mm, benimki neden cm :roflol:
birsucum benim ki 1 cmken bile bebiş yoktu ama ben takmadım bu durumu dr. bakmadan zaten daha yoktur bebek demişti, senin kese 7 mm miş daha olacak inş.

sorma datlum ben geçen gün benim kesem neden 1 cm oldu diye takmıştım:roflol:
o gün araştırdım ettim meğer 1 cmi 10 cm olarak algılamışım yuh diyorum milletinki mm, benimki neden cm :roflol:
birsucum benim ki 1 cmken bile bebiş yoktu ama ben takmadım bu durumu dr. bakmadan zaten daha yoktur bebek demişti, senin kese 7 mm miş daha olacak inş.

hahahahahhaha :roflol::roflol::roflol:
sorma ben de bhcg değerim niye yüksek çıktı diye takmıştım...allah akıl fikir versin ne diyim :roflol:

Beratım Efem
farketmedim inan daha önceki kalp mevzuunu:)
Süper sayfalar ilerliyor yetişemiyorum ki ben.
Şimdi dönüp sayfalarca geriye buldum oniiiii
Kardeş mevzuana gelince de
bizde 10 gündür kardeştik
doktora sormadan doktorumuz söyledi
valla 4 yapraklı gonca gül olduk kocamla
ama yine tedirgin tedirgin olduk:)
annadınız siz onu:)

kizlar moralim cok bozuk
persembe gunu beta hcg 1407 cıkmıstı
bugun tekrar baktılar 8400 cıktı katlamamıs degerim
17:30 da doktor randevum var elim ayagım titriyor

Beratım Efem
farketmedim inan daha önceki kalp mevzuunu:)
Süper sayfalar ilerliyor yetişemiyorum ki ben.
Şimdi dönüp sayfalarca geriye buldum oniiiii
Kardeş mevzuana gelince de
bizde 10 gündür kardeştik
doktora sormadan doktorumuz söyledi
valla 4 yapraklı gonca gül olduk kocamla
ama yine tedirgin tedirgin olduk:)
annadınız siz onu:)

dr. ne dedi anam? istediğiniz her zamn dedimi sınır koydumu :roflol: çok efkarlıyım çook :nazar:

hahahahahhaha :roflol::roflol::roflol:
sorma ben de bhcg değerim niye yüksek çıktı diye takmıştım...allah akıl fikir versin ne diyim :roflol:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kizlar moralim cok bozuk
persembe gunu beta hcg 1407 cıkmıstı
bugun tekrar baktılar 8400 cıktı katlamamıs degerim
17:30 da doktor randevum var elim ayagım titriyor

katlamış işte ne kadar katlaması gerekiyo kii 6 kat falan olmuş :1shok:

sınır koymadı günlük hayatta herşey normal seyrinde devam dedi bana
Bünyem gayet iyimiş
bir tek çok agır kaldırma ve yüksek bir yere uzanma dedi.
Gersi herşey full devammm

Esteryacım;
ne olur olumsuz düşünme
bak 17.30 a az kaldı.
Moralini ne kadar yüksek tutarsan o kadar iyi olur.
Mucizen senin şu an üzüldüğünü hissediyor buna inan ve oda üzülüyor
Hadi gülümse herşey çok güzel olucak.

ha ha ha benimde degerim düşük çıktı diye endişelenmiştim..normal bazı endişlerimiz helede ilk oldugunda ama kalp atışı ilk olur sonra bbek gelişir hem ilk oluşumlarda hemen görünmeyebiliyor hayırlısı beişlerimiz görecez hepimiz ama işte zmanın geçmesini beklemek gerkiyor..

yarın olmadı gitti ya........
ama liste yaptım
dr ya soracak sorularımı hazırladım...
yoksa oraya gittiğimde heyecandan unutabilirim

X