2009 Kasm Anneleri

valla cahillik bazen daha güzel olabiliyo kaydirigubbakcemile2 ne güzel bu sıkıntıları yaşamadan 3 aylık oluvermiş işte şimdi gün sayıyoz

sağol canım benim inş. hepimiz için rahat bi hamilelik olur, senin de haberini bekliyoruz..

Size de günaydın kızlaar sabah ilk işim buraya girmek oldu artık haa

sabahtan beri topiğe geliyorum gidiyorum
size bişi dicem diyemiyorum
üzüleceğinizi biliyorum
ama sizi üzmek istemiyorum

cuma gecesi düşük yaptım
kısmet değilmiş
ben üzülmüyorum genciz daha yine olacak biliyorum
o yüzden sizde üzülmeyim olurmu
bebişlerinizi düşünün
kasım annesi olmasamda arada gelirim aranıza
sıcak dostluğunuz için hepinize tesekkürler a.s.

lütfen ama lütfen düşük olayını kafanıza takmayın
acaba benimde düşer mi demeyin olurmu
hep içiniz ferah olsun
sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alacaksınız insallah

juliet canım benim, geçmiş olsun bitanem... sakın üzülme ...herşey allahtan... 3 yıl önce ben de düşük yapmıştım... dr. , doğa sağlıksız bebeklerin dünyaya gelmesine engel olacak şekilde yaratılmıştır demişti... gerçekten de daha çok gençsin..zamanı geldiğinde allah sana nur topu gibi bebekler vericek...kendine çok iyi bak...Şeniz

kızlar mide bulantılarım hat safhada...bulantımın olmadığı bir an bile yok nerdeyse... napmam lazım bilgisi olan var mı ??

bu arada yeni gelen arkadaşlar malum durumumdan dolayı tek tek yazamıyorum özür dilerim hepiniz hoşgeldiniz....herkese sağlıklı bi hamilelik dönemi dilerim....

=JJuLiEtt;5738642]sabahtan beri topiğe geliyorum gidiyorum
size bişi dicem diyemiyorum
üzüleceğinizi biliyorum
ama sizi üzmek istemiyorum

cuma gecesi düşük yaptım
kısmet değilmiş
ben üzülmüyorum genciz daha yine olacak biliyorum
o yüzden sizde üzülmeyim olurmu
bebişlerinizi düşünün
kasım annesi olmasamda arada gelirim aranıza
sıcak dostluğunuz için hepinize tesekkürler a.s.

lütfen ama lütfen düşük olayını kafanıza takmayın
acaba benimde düşer mi demeyin olurmu
hep içiniz ferah olsun
sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alacaksınız insallah
[/QUOTE]

yazacak bir şey bulamadım ama senin için üzülmedim yoksa ..... kim dayanırdi ki buna seni tanımak çok güzeldi gene gel oldumu hatda hiç gitme .... ama he burada olmasan bile arada ceeeee yap lütfen :teselli:

canım benim hayırlısı böyleymiş demekki tatlım, inş. zamanı geldiğinde olacak,
düşüğün sebebini öğrendin mi daha sonrakiler için de problem olacak birşey yok diilmi?

uniquecim bulantı için pınar madran diyorlardı ya arkadaşlar ben bilmiyorum ben de yok çünkü dr.una danış istersen ilaç falan verir belki

yaaaaa ayıp kardeşim ayıp bune ya oku oku oku canım cıktı yaz yazın yaw başım dönkü Töbe Töbe

cnm üzüldüm gerçekten ne diyecegimi bilmiyorum rabbim hakkında hayırlısını versin..demekki hayırlı olan bu imiş öyle düşün ve gerçekten öyledir..meleginiz umarım fazla bekletmeden gelir ama sımsıkı tutunarak..vadesi buymuş onun malesef..inkar edemeyiz..bundan sonra önce senin saglıgın sonra bebişin ..seni seviyorum bi tanem arada da olsa mutlaka gel yaz emi bacım ..kendine iyi bak a.s.

GÜnaydın arkadaŞlar,
jjÜlıet geÇmıŞ olsun. ınŞallah en yakın zamanda hamıle kalır ve bunu bızımle paylaŞırsın. Rabbım gÖnlÜndekı muradı versın.
ArkadaŞlar hamılelık sÜresınce maydanoz, ÇÖrekotu ve naneden uzak durun. GeÇmıŞ sayfalarda gÜnlÜk menÜ verılmıŞtı. Orada sabahkı menÜde maydanoz yazılı. BıldıĞım kadarıyla dÜŞÜĞe neden oluyor. Sızın bıldıĞınız bÖyle gıdalar var mı?

slm kızlar nasılsınız..kimin bulantısı vardı bakeyım..ya amma çok yazılmış kim keseyi kim kalp atışını duydu kime bulantı yaşıyor kimin canı ne istemiş valla hepsi karıştı birbirine ..öncelikle arkadaşlar söylemiş sagolsun bulantı için nprmal su yerine pınarın madran suyunu alın için hep .zaten kraker beyaz leblebi almayı unutmayın ha fazlada sıvı şeyler içmeyin su dışında..benim henüz bulantım yok ama sabha olur gibi oldu hemen geçti bende anlamadım umarım olmaz bulantım...keseyi ve kalp atışını gören arkadaşlar gözünüz aydın diyorum..eftalya arkadaştı sanırım sürekli ee kızlar nerdesiniz yavaş ilerliyor falan demiş valla hafta sonu girmedim oda c.tesi 12de falazn bakmıştım o saatten sonra o kadar sayfa olmuş ki yetişemedim yaa yazılar bittiginde ne oldugunu unuttum..neyse hafta sonu pek fazla giren olmuyor sanırım bende pek girmiyorum zaten pek girende olmuyor .....kızlar yaa canımız şunu istedi falan demeyin malum mevsiminde degiliz o meyvelerin benimde sevdigim meyvelerin başında gelir ayy canım istedi benimde lütfen yazmayın bence buraya malum bulmak zor oluyor ...lütfen yanlış anlamayın dedigimi amacım kızmak degil.ne bileyim hani dondurulmuş bulunabiliyor bazen de malum tazesi gibi olmuyor birde herşehirdede olmuyor ne yazıkki alabilecek olan var alamayacak...neyseki erik nisan sonuda dogru çıkıyor ama daha var yaneee...neyse tamam konuyu kapatalım..bir yere elleyecemde bebişimde çıkacak diye tırsıyorum... eee kızlar nasılsınız neler var neler yok ee nerdesiniz?

canım seninki 5 haftalık mıydı?

cannımmm inan ne diyeceğimi bilemiyorum
çok çok çok üzüldüm:çok üzgünüm:
yaşın daha çok genç inşallah en yakın zaman da yine
dileğine kavuşursun canım, hayırlısı böyleymiş demek
elden birşey gelmiyor :çok üzgünüm:
üzme kendini tamam mı güçlü olmaya çalış....

kızlar hepinize tek tek tesekkür ediyorum
her şerde bir hayır vardır
hepinize sağlıklı bir hamilelik diliyorum Şeniz

Günaydın kızlar;
az önce hastaneden geldim bir sürü tahlil yapılacakmış
Kan ve idrar tahlili
sonuçları öğleden sonra eşim alıcak.
23 martta da 2. kontrolüme gidicez kısmetse
Bu sabah bel agrısı ve hahif bulantıyla uyandım
normal mi ki bu???

su normal cnm bulantı olması olası günlerimizdeyiz kendini strese sokma bulantın olabilirde olmayabilirde..ianan bazısı hiç sıkıntı çekmeden geçiriyor kimiside hep kusarak ...23 martta benimde 2 kontrolüm var kalp atışlarını duyacaz kısmet olursa...

jjuliet geçmiş olsun canımmm. inan ne diyeceimi bilemedim. üzüldüm çok üzüldüm. ama erken bebek kayıpları sağlıklısız döllenme olduğunda oluyormuş. Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı zamanda tekrar gebe kalmanı nasip etsin sağlıklada kucağına al inşallah canım benim. çok çok çok geçmiş olsun.

aaa ciddimisin zeynep yaa ben deli gibi maydonoz yiyorum besin olsun diye kahvaltıda, öğlen yemeğinde akşam yemeğinde, naneyi de eksik etmiyom salatalardan, çörekotu da poğaçalarda falan...
hiç duymamıştım :1no2:
bi dr.a danışayım bari, hem meyve sebze yicez hem de maydonoz yemicez bu ne perhiz bu ne lahana turşusu kaydirigubbakcemile3
ben adaçayını duymuştum bi yerlerden biraz araştırdım kimi sitede zararı yok diyor, kimi sitede de son aylarda düşük yapabilir yazıyo ıhlamur içiyom arada ama adaçayı içmiyorum nolur nolmaz dimi

ayy benim de 2. kontrolüm 24 şubatta kalp atışlarını görmeye şakkıdı ama vakit geçmiyo dimi mavicimm

canım inan çok üzüldüm geçmiş olsun moralini bozma emi inşallah en kısa zamanda hamile haberini yeniden verirsin bizlere

offf bugün nasıl bi gün yaaa arkadaşımın gırtlak kanseri olduğunu öğrendim şu anda (( dua edin kızlar ne olur...

bugün dokktora gidicem cuma günü gittiğimde 6 haftalık hamilesin kese var ama bebiş daha oluşmamış demişti şimdi sonuçları almaya gidicem çok korkuyorum ne yapcamı bilmiyorum..........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…