2009 Kasm Anneleri

sen yap canım makyajını falan.olsun.geçen sene kayınvalidem komşusunun bebek mevlütüne gitmiş.kızda makyaj yapmış.kayınvalidem ayy kız bide makyaj yapmış mevlütte diye gelmiş bana anlatıyor.bende size saygısından yapmış işte misafiri geliyor ne yapsın dedim birşey diyemedi.

yapcam ya kım ne derse desın hafıf yapıom zaten ya kızlar ben zaten 1 kızım sımarık deıldım ama bu hamılelıkde sımarıklık yapasım gelıyo ara sıra ohh canıma degsın yaparım banane :asigim: lülülülülülü alkisalkisalkis :dance:

bende geçen gün kocişe dedim ne alcan diyee
yaaaa şimdiden mi başladın anneler günü hediyesi istemeye dedi
bilseydim geçen gün aldığım kıyafetleri anneler günü hediyesi verirdim dedi kaydirigubbakcemile3
benim evde şimdilik hiç ihtiyacım yok ama ayakkabı ve çanta olabilir
benim ayakkabılar hep yüksek topuktu 2 tane vardı engin onları giyiyom
belkim yenisi gelir hihoyyyt

seninki daha iyi demiş bizimki kızdırmak için sanada çocukların alsın,bak biz annelerimize alıyoruz diyor:roflol:

yapcam ya kım ne derse desın hafıf yapıom zaten ya kızlar ben zaten 1 kızım sımarık deıldım ama bu hamılelıkde sımarıklık yapasım gelıyo ara sıra ohh canıma degsın yaparım banane :asigim: lülülülülülü alkisalkisalkis :dance:

kıs fazlada şımarma haaa:eek:klava:sonra bebişide alıştıracaksın :roflol:

S.a güzel hamişler, nasılsınız iyisinizdir inş.
uzun bir aradan sonra listeye baktım maşşallah ne güzel.
bu arada ben 2 li tarama yaptırmaktan vazgeçtim. sonuçlara göre benim kararımda hiçbir değişme olmayacağından bebeğimi her haliyle razıyım.
cinsiyetlerini öğrenenlere bir sorum olacak çok erken olmamış mı kimse sorsam 4. ayı bekle diyor. nasıl bu kadar erken belli olmuş sizinkiler merak ettim doğrusu.

yap kıs nazınıda şımarıklığınıda ben arada yapıyorum hatta eşim diyo sen hep böle naz yap şımarıklık yap çok şeker oluyon diyo kaydirigubbakcemile3

sen yap canım makyajını falan.olsun.geçen sene kayınvalidem komşusunun bebek mevlütüne gitmiş.kızda makyaj yapmış.kayınvalidem ayy kız bide makyaj yapmış mevlütte diye gelmiş bana anlatıyor.bende size saygısından yapmış işte misafiri geliyor ne yapsın dedim birşey diyemedi.

kizlarrr cok kötüyüm bana yardim edin ne olur
soguk alginligina yakalandim pislik kocamdan gecti uyuz kendi hastaligini bana bulastirdi, grip degilim atesim yok halsizde degilim ama burnum tikanik bide bu sabah kuru öksürük basladi..durmadan hapsuruyorum burnumu silmekten yara oldu nerdeyse.burun spreyleri de biraz sebep tabiki yara olmasina..deniz suyu yapiyorum 10 dk iyi sonra yien tikaniyo burnum ...ne yapsam gecer bir fikri olan varmi...
ihlamur cayi iciyorum oda midemi yakiyo..portakal suyu SIKIYorum taze mide asiti yapiyo..allah kimseye hamileyken hastalik vermesin..pislik koca pislik pislik:eek:klava:

nazlı süpersin canlız sende tşk ler.... kızlar bende ikiliye gidecem bugün kontrolüm var ..ayy 1 aydır görmüyordum bebişimi bakalım nasılmış..çok tedirginim zaten.

sagolun kızlar dilmuh cinsiyeti ögrenecegimi snamıyorum biizmki kendini bile geç gösterdi..kızlar ya c.tesi ayagım kaydı evde popomun üstüne düştüm daha dogrusu elektirikli süpürgenin üstüne düştüm arkamdaymış görmemiştim..ama sırtım kollarım bacagım çok agrıdı sonra belime agrı girdi o gün kanama olacak diye bekledik eşimle şükür birşey olmadı ama hala belimin yanları agrıyor...o yüzden çok tedirginim kasık agrılarımda sıklaştı çünkü..

güzel haberlerini bekliyoz mavişcim sen dr.a sor gene de düğştüğünü nolur nolmaz ben ilk öğrendiğimde yani 4-5 haftalıkken karda 2 kere kayıp düşmüştümm gerçi hafif bi düşüştü ama -tatlicadiarzu- korktum gene de çok şükür bişi olmadı

kızlar yardım eden kaynananızda olsa kıymetini bilin benim yakınımda kimse yok annem 1,5 saatlik uzaklıkta herzaman gelemiyor işten çıkıp eve gidince yemek yapmak o kadar zor geliyorki allahtan eşim yardım ediyor ama şöyle eve gelince hazır yemekler yapılmış olsa hiç fena olmazdı

ay sorma yaa annecim burdaydı 1 hafta da ay o ne rahatlıktı sağolsun perdelerimi yıkayıp camlarımı da silmiş
ben haftasonu yaptım 2-3 çeşit yemek artık 1 hafta onları yicez
kıslar annişlere hediye aldınız mı ya da ne düşünüyorsunuzhihoyyyt
ben dün siparişini verdim yarın eline ulaşır sanırım
dijital baskül aldım
kayınvalideme de ya rondo ya da çaycı tarzı bişi alcaz heralde ben rondo diyorum ama olup olmadığından emin değiliz kaydirigubbakcemile2
selam kızlar ayyy haftasonu sitede sorun vardı heralde giremedim bi türlü, gerçi çok vaktimde olmadı annemdeydim İstanbul a gittim tatili bahane edip harikaydı valla bakırköy pazarına gittik çok güzel şeyler aldım kendime 20 tl hamiş pantolonu 15 tl babet 20 tl çok şık hamile bluzları :) ama resimlerini siteye koyamıyom maaleseff
ooh ne güzel ne güzeeel İstanbulla İzmir ucuz bu Ankara niye pahalı yaa -tatlicadiarzu-
bende yarın elbıse gıysemmı kızlar bebek mevlutu olcak kaynanamda eltımın bebegı ıcın yoksa abartmısmı olurum cok mu erken :ecrin_bebek:
çok bol diilse giy anam nolcek fotonu da çek göbüş topicine ekle ama yoksam giymene izin yok kaydirigubbakcemile3
bakalım benimki ne alacak ben ona kocişkoşum şu kadarcık şey yeter diyorum :jeyyar:
dörtgözle bekliyorum ilk anneler günü hediyemi nihayetinde bizde anne oluyoz dimi ama :dilcikar:
evet yaa ben de dört gözle bekliyorummm :CüvCüv:
aman sanki nolcaksa
kabarcık dedıgın bebıs demı canım kaydirigubbakcemile3 evet ya bı olsunda kuzum napım hedıyeyı o benım en büyük hediyem
yok canım tektaş karakızın dediğii :jeyyar:
S.a güzel hamişler, nasılsınız iyisinizdir inş.
uzun bir aradan sonra listeye baktım maşşallah ne güzel.
bu arada ben 2 li tarama yaptırmaktan vazgeçtim. sonuçlara göre benim kararımda hiçbir değişme olmayacağından bebeğimi her haliyle razıyım.
cinsiyetlerini öğrenenlere bir sorum olacak çok erken olmamış mı kimse sorsam 4. ayı bekle diyor. nasıl bu kadar erken belli olmuş sizinkiler merak ettim doğrusu.
canım ben de yaptırmıyorum 2li zaten dr. istemedi benim de canıma minnet bi çözüm sunmadığı için ben de senin gibi düşündüm
cinsiyetler için de bazı dr.lar tahmini bişiler sölediler benimki sölemedi 4. ayda sölicekmişş :1closedeyes:

soguk alginligina yakalandim pislik kocamdan gecti uyuz kendi hastaligini bana bulastirdi, grip degilim atesim yok halsizde degilim ama burnum tikanik bide bu sabah kuru öksürük basladi..durmadan hapsuruyorum burnumu silmekten yara oldu nerdeyse.burun spreyleri de biraz sebep tabiki yara olmasina..deniz suyu yapiyorum 10 dk iyi sonra yien tikaniyo burnum ...ne yapsam gecer bir fikri olan varmi...
ihlamur cayi iciyorum oda midemi yakiyo..portakal suyu SIKIYorum taze mide asiti yapiyo..allah kimseye hamileyken hastalik vermesin..pislik koca pislik pislik:eek:klava:

ah canıım geçmiş olsunn
ben ballı limonlu ılık su içiyorum genelde bilmiyorumki ii gelirmi :uhm:

ah canıım geçmiş olsunn
ben ballı limonlu ılık su içiyorum genelde bilmiyorumki ii gelirmi :uhm:

sagol canim
limon benim tansiyonumu düsürüyo hamilelikte cikti yeni huy kaydirigubbakcemile3
onu denememistim henüz simdi yapicam insallah ise yarar..bugün 3 gün oldu kiwi yiyorum c vitamininden zengin diye ama tik yok kapmisim bir kere sifayi

canısı hiç canını sıkma ben de 1,5 aylık falandım bir girip aynı senin gibi 2-3 gün sürdü geçti :) hiçbişi olmaz üzülme hatta 2 aylıktım dişim ağrıdı gittim çektirdim falan rahat ol o yaramaz sımsıkı tutunmuştur Allahın izniyle bişi olmazz annesii:ecrin_bebek:

sagol canim
limon benim tansiyonumu düsürüyo hamilelikte cikti yeni huy kaydirigubbakcemile3
onu denememistim henüz simdi yapicam insallah ise yarar..bugün 3 gün oldu kiwi yiyorum c vitamininden zengin diye ama tik yok kapmisim bir kere sifayi

gecmıs olsun dıkkat et

elifcim geçmiş olsun..ıhlamur iyi gelir ama fazla içemiyormuşsun sanırım meyve yieceksin bol bol başka yapabilecegin birşey yok maalesef.. umarım bir an önce iyileşirsin bi tanem yaa.

elifcim cok gecmiş olsun :teselli:

bi tencere içine bir limon bir elma dilimle ıhlamur at kaynat sonra bardağa süz içinede biraz bal kat
sabaha bişeyin kalmaz yerimseniben

Mavişim yaa kıyamam sana valla billa dua ettim Rabbim korusun senide bebişini hepinizide Lütfen azıcık daha dikkatli ol tatlım a.s.

ElifFatihefu sanada çok geçmiş olsun canım.Tam soğuk alğınlığı zamanlı herkez dikkatli olsun a.s. a.s.

Anneler günü hediyelerimi 10 yıldır aksatmadan alıyorum.Bu sene dublemi alsam acaba :jeyyar:

Ne alırlar ne ederler onuda bilemem ama eşim ve oğluşum çok zevkli çok mutlu oluyorum çiçeğimide asla unutmuyorlar en kıymetlisi ise ne biliyormusun"Annecim Seni Çok Seviyorum birde dünya tatlısı bir öpücük Allah Allahhh"

Kendi annemlere ise geçen yıl Kütahya porselenden kek seti almıştım misafirleri için bu sene inanın bilmiyorum.Bakalım hele bir alışverişe gidelim ozaman yazarım sizlere aldıklarımı hihoyyyt

elifcim geçmiş olsun..ıhlamur iyi gelir ama fazla içemiyormuşsun sanırım meyve yieceksin bol bol başka yapabilecegin birşey yok maalesef. ilaç falan alamayacaksın ya bal ihlamur limon bu tarz şeyler tüket... umarım bir an önce iyileşirsin bi tanem yaa.

sagol canim

canım en iyisini yapıyorsun bol bol kivi ye süper birey o en kivi yiyerek 2 yılır hiç hast.olmuyorum:nazar:çok geçmiş olsun canıma.s.a.s.a.s.

X