2009 Kasm Anneleri

selam kızlar ayyy haftasonu sitede sorun vardı heralde giremedim bi türlü, gerçi çok vaktimde olmadı annemdeydim İstanbul a gittim tatili bahane edip harikaydı valla bakırköy pazarına gittik çok güzel şeyler aldım kendime 20 tl hamiş pantolonu 15 tl babet 20 tl çok şık hamile bluzları :) ama resimlerini siteye koyamıyom maaleseff

hoşgeldin canım iyi yapmışsın ya ist.da giysi ucuz hemde bol çeşit oluyor.ankara dan almaktan iyidir-tatlicadiarzu-

aaa ne güzel bakırköy pazarında 20tl miymiş.ben bizim burda bi tane baktım 70tl ve acayip çirkindi almadım tabi.bende bi gidem bari.tabi kocişi ikna edebilirsem.

bende yarın elbıse gıysemmı kızlar bebek mevlutu olcak kaynanamda eltımın bebegı ıcın yoksa abartmısmı olurum cok mu erken :ecrin_bebek:

selam kızlar ayyy haftasonu sitede sorun vardı heralde giremedim bi türlü, gerçi çok vaktimde olmadı annemdeydim İstanbul a gittim tatili bahane edip harikaydı valla bakırköy pazarına gittik çok güzel şeyler aldım kendime 20 tl hamiş pantolonu 15 tl babet 20 tl çok şık hamile bluzları :) ama resimlerini siteye koyamıyom maaleseff

hayırlı olsun canım güle güle kullan kaydirigubbakcemile2

Kayınvalidem geçende ayakkabı ve çanta alacak oluyordu
Eltimle biz alırız dedim birini eltim diğerini ben alacağım -tatlicadiarzu-

Annem de bluz istiyordu onada şık bir bluz alcam hihoyyyt

bende yarın elbıse gıysemmı kızlar bebek mevlutu olcak kaynanamda eltımın bebegı ıcın yoksa abartmısmı olurum cok mu erken :ecrin_bebek:

canım göbeğin çıktıysa niye abartmış olacaksınki giy gitsin bak bende ne göbek var ne bişi heves ediyom valla giymek için ama hala normal günlük kıyafetlerimi giyiyorum
hatta dün kendime arkadaşımın düğünü için bir elbise aldım mini o bile şuanki bedenime göre hamile kıyafeti değil yani göbeğin acıkta cıkmış olsa giy boşver takma sen kimseleri :CüvCüv: :CüvCüv: şirin bi anne olursun ne güzel :nazar: tabi nazarlık takmayıda unutma :nazar:

canım göbeğin çıktıysa niye abartmış olacaksınki giy gitsin bak bende ne göbek var ne bişi heves ediyom valla giymek için ama hala normal günlük kıyafetlerimi giyiyorum
hatta dün kendime arkadaşımın düğünü için bir elbise aldım mini o bile şuanki bedenime göre hamile kıyafeti değil yani göbeğin acıkta cıkmış olsa giy boşver takma sen kimseleri :CüvCüv: :CüvCüv: şirin bi anne olursun ne güzel :nazar: tabi nazarlık takmayıda unutma :nazar:

böbegım cıktı benım :ecrin_bebek: gıycem ya hevesım var napım

karakız juli turser sagolun..hediye ben henüz düşünmedim malum annem gelmişti yanıma geçen hafta dıları çıktıgımızda ayakkabı begenmişti onu aldım hediye olarak peşinen verdim hediyeyi..kayınvalidemede ne alacagımı henüz düşünmedim..eşimle bir konuşalım her sene bu sıkıntıyı çekiyoruz ne alsak ne alsak diye..

Son düzenleme:

bakalım bize kocişler ne alacak :jeyyar:ben diyorum ya fazla pahalı birşeye gerek yok hani şu istediğim derin dondurucu varya onu al yeter diyorum.buzdolabımın dondurucusu büyük ama yinede bebiş doğunca gelenler olacak diye hamur işlerini yapıp atmak istiyorum onun için yeni bir dondurucuyz ihtiyacım var bakalım alacak mı:jeyyar:

bakalım bize kocişler ne alacak :jeyyar:ben diyorum ya fazla pahalı birşeye gerek yok hani şu istediğim derin dondurucu varya onu al yeter diyorum.buzdolabımın dondurucusu büyük ama yinede bebiş doğunca gelenler olacak diye hamur işlerini yapıp atmak istiyorum onun için yeni bir dondurucuyz ihtiyacım var bakalım alacak mı:jeyyar:

ayy canım yine kendine değil de evıne ıstıyorsun ne guzel anne olmak böylebirsey galıba hep idarecı fedakar :nazar:

giy kıs giy kim tutar seni:roflol:

laelaelaelaelae giycem valla nazarlıgını da takarım hafıfte makyaj yapsam olur mu ya ben hıc anlamıyom bebek mevlutunden de yapmasm mı makyaj bız hep servız yaparız zaten mutfaktan cıkabılecegımı sanmıyorum mutfaga mı süsleniyom ben yaaa :eek:klava: aaaaa yanı fark ettım

ayy canım yine kendine değil de evıne ıstıyorsun ne guzel anne olmak böylebirsey galıba hep idarecı fedakar :nazar:

walla öle birşey gerçekten bizim kociş bazen gerksiz hediyeler alabiliyor,bende ihtiyacım olanı söyledim bari bi işe yarasın aldığınaniknanik

bakalım benimki ne alacak ben ona kocişkoşum şu kadarcık şey yeter diyorum :jeyyar:
dörtgözle bekliyorum ilk anneler günü hediyemi nihayetinde bizde anne oluyoz dimi ama :dilcikar:

laelaelaelaelae giycem valla nazarlıgını da takarım hafıfte makyaj yapsam olur mu ya ben hıc anlamıyom bebek mevlutunden de yapmasm mı makyaj bız hep servız yaparız zaten mutfaktan cıkabılecegımı sanmıyorum mutfaga mı süsleniyom ben yaaa :eek:klava: aaaaa yanı fark ettım

sen yap canım makyajını falan.olsun.geçen sene kayınvalidem komşusunun bebek mevlütüne gitmiş.kızda makyaj yapmış.kayınvalidem ayy kız bide makyaj yapmış mevlütte diye gelmiş bana anlatıyor.bende size saygısından yapmış işte misafiri geliyor ne yapsın dedim birşey diyemedi.

bakalım benimki ne alacak ben ona kocişkoşum şu kadarcık şey yeter diyorum :jeyyar:
dörtgözle bekliyorum ilk anneler günü hediyemi nihayetinde bizde anne oluyoz dimi ama :dilcikar:

kabarcık dedıgın bebıs demı canım kaydirigubbakcemile3 evet ya bı olsunda kuzum napım hedıyeyı o benım en büyük hediyem

bende geçen gün kocişe dedim ne alcan diyee
yaaaa şimdiden mi başladın anneler günü hediyesi istemeye dedi
bilseydim geçen gün aldığım kıyafetleri anneler günü hediyesi verirdim dedi kaydirigubbakcemile3
benim evde şimdilik hiç ihtiyacım yok ama ayakkabı ve çanta olabilir
benim ayakkabılar hep yüksek topuktu 2 tane vardı engin onları giyiyom
belkim yenisi gelir hihoyyyt

X