2009 Kasm Anneleri

yok kıs durma yola devam walla insan ne kadar çok biliyorsa o kadar endişesi az.ilk bebişte acemiydim int.açıp bakıyordum hemen öle öle öğrendik işte birde çocuk gelişimciyim ondan aklımda kalanlar işte.yerimseniben

ya banada çevremdekiler diyoki sen herşeyi okuyosun fazla okuma iyi olmaz senin için.

ya bence bu kaynanalığın burçlarla alakası yok.ben başağım ama diyorum şimdiden oğluşumu kıskanırım ben el kızı kıymetini bilmez diyip duruyorum ayy kendimi düşünemiyorum o zaman.:roflol:

ayy kıs ben kaynanama kızmıyım o zaman artıkk...CADIARZU ama o da çok abartıyo yaa mirmirmirmir

beni asıl bebiş doğduktan sonrası korkutuyo...hastalanınca falan napıcam ya da ağlayınca ne için ağladığını anlayamıcam diye çok korkuyorumm... oyyy annesi kurban olsun kucağıma alasımm geldiii :asigim::asigim:

ya banada çevremdekiler diyoki sen herşeyi okuyosun fazla okuma iyi olmaz senin için.

yok canım okumanın kime ne zararı var benneyaptımki ama doğum videosu pek izlemenizi tavsiye etmem ben 1 tane izledım 2 yarıda kapattım yok dedım ya psikolojım bozulur dıye ızlemedım dogum sananuna gırınce elbet bir sekılde doğuracagım simdiden kendimi kasmıyım dedim alkisalkisalkis

bende çok merak ediyorum ama zaten çok heyecanlı bi hatunum valla bide onu bile bile girersem doğuma kalbim durur

ewet doğum vidyolarını önermiyorum gerçekten çok etkileniyor insan.hem biz doğum yaparken görmediğimiz için sorun yok ama onları izleyince başım dönmeye başlıyor.

çok kafama takarmışım

bana da aynı şeyleri söyleyip duruyolar kaydirigubbakcemile

ayy sorma ben seyrettim onları bi de yabancı bi sitede fotolar vardı kadın evde kendi doğum yaparken çekmişler...bi de kadının oraları temiz diildi nasıl midem bulandı anlatamam .. :tomato: bi daha tövbeee :CüvCüv:

kızlar ben gidip biraz dinleneyim.bi kaç gündür boynum çok ağrıyo ya.şimdi yine başladı.öptüm hepiniziiiiiiii:1hug:

kızlar ya ben öğlenden beri yatakta kıvranıyorum bir ara kalkıp bişiler atıştırdım midemdemi yoksa karnımdamı bilmyorum sanırım stresten kaynaklanıyo bugün çok gergindim ve bir türlü kendimi rahatlamadım şimdide hafif hafif kramplar var gene ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

ayy hiç gülcem yoktu valla güldürdün beni delikafadulden kadının şeyınıde gördün haa :sm_cool: :teytey:

canısı sen iyi bir gevşemeye ihtiyacın var bi duş alsaydın.canım rahatla biraz bebeğini düşün:1hug:

ben istiyorum nasılbir zorluk cektigimi görmeli benneyaptımki ama birazcıkda utanıom fıstıgımı görcek diye kaydirigubbakcemile3

ya ben ilkte istemedim beni o halde görmesin diye ama şuan istemiyor değilim ne çektiğimi görmesini istiyoruma.stabi dr.amca izin verirse-tatlicadiarzu-

canım benim neden streslisin...bak ne güzel tatil bugün evdesin...bebişini gördün sağlıklıydı..herşey çok güzel gidiyo...bunları düşün lütfen... marta mı üzüldün baaşka bişey de mi oldu ...nasıl yardım edebilirim sana bilmiyorum ki...ama inan hepimiz çok üzüldükkk...

ben istiyorum nasılbir zorluk cektigimi görmeli benneyaptımki ama birazcıkda utanıom fıstıgımı görcek diye kaydirigubbakcemile3

nasıl yaa daha görmedi mi fıstığı :roflol::roflol:

kıs dr.görüyorda kociş mi görmeyecek fistiğini allah emi yaa ne güldürdün beni:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…