2009 Kasm Anneleri

aaaaaa ne güzel bende acaba nasıl anne olacağım diye düşünüyodum anlayışlımıdır.ya ben sanki biraz kıskanç olurum vermem bebişimi kimselere gibi geliyo

tabi öle olacan kıs kimselere vermeyecen bebişi.ben kayınvalideme bile bırakırken kıskanıyorum oğluşumu-tatlicadiarzu-

Benim bebişimin kova olmasını çok isterdim ama kardeşimin burcundan olucak akrep ya dün ondan beni o kadar tekmikliyodu dayısının yeğeni kovada eşimin burcu kova burçlu insanları çok severim zekalrına hayranım kıs kardeşimde kova çok uysallar

kızlar geçmişi okumadan geldim şimdide ne dediğinizi anlamıyorum.ben bi geçmişe gidem

evet Nazlı'cım, bir ara sık sık İzmir'e geliyorduk eşimle, sonra iş güç derken gelemez olduk ama açıkçası özledim İzmir'i :) aşağı yukarı 2 saat uzaklıkta Ayvalık'tan

o zaman yazın geliyorsunuzdur Ayvalık'a

Evet cnm geliyoruz ama senee 1 kez hafta sonuna denk getirebiliyoruz ..Çok şahane bir yer manzarası havası denizi bayılırım ama Eylülde güzel..Geç yazıyorum midem tuttu ara ara bakabiliyorum ancak kusuruma bakma. Yine gel canım iyi dinlenmeler a.s.

ayşe on kız nerdesin hiç gözükmüyon nasıl gidiyor hamilelik annat bakem canımcımkaydirigubbakcemile2

yaw bazen kendi kendimede diyorum çok mu bilmişlik yapıyorum diye ama bildiklerimi paylaşmak hoşuma gidiyor.oğluşta doğuma gidince sancı çeerken soruyorum dr.epizyotomi,epidural yapacak msnız.hemşire geliyor bu ne suni sancı mı diye soruyordum.doğum yaptım dr.plesantayı çıkardınız mı diye sordum.vayyy bizim annemizz nelerde bilirmiş dedi ne yapayım merak işte:roflol::roflol::roflol:

ne güzel canım işte bilmen bilinçli anne olman hep böle ol kaydirigubbakcemile5

dilmuh san aherkes kız dıyo kesın kız kaydirigubbakcemile3 anı düşün şekerim sen şimdiden

itek yanlış hatırlamıyorsam dilmuhun bebişi kızdı belli olmuştu dimiii yoksa karıştırdımmıı
kiifisfisfis

yok canım herkes öyle hatırlıyo ama daha belli değil.doktor bişey demedi kociş kız o kız kesin dedi.kaydirigubbakcemile3

valla benim için farketmiyoda galiba kociş erkek istiyo.ona bi diyeyim bari hazırlıklı olsunkaydirigubbakcemile3

yok canım herkes öyle hatırlıyo ama daha belli değil.doktor bişey demedi kociş kız o kız kesin dedi.kaydirigubbakcemile3

ay pardon canım hayırlsı olsun Allah gönlüne göre versin.bende bu hafta gidicektim gitmedim haftaya gidiyimde cinsiyet görünsün diyee zor tutuyorum kendimiii bir an önce öğrenmek istiyorummyerimsenibensırnaşık şey

bizim mart varya bugün sabah eşinin yanından gitmesini istememiş yani yalnızlıktan sıkılıyormuş,karakızda yine kafana takacak birşey buldun dedi ve mart ben gidiyorum dedi ve gitti sanırım karakızın bu lafına alındı.sonra karakız buna çok üzüldü ve ağlamaya başlamış ve midesine kramplar girmiş ve ondan da ses yok yani anlayacağın bizde onları merak ediyoruz.yardımcı olduysam ne mutlu bana dilmuh

benim kocamda kızdıyor askım çin takvimin erkek diyor dedım yok o kız o bilemedi diyo alkisalkisalkis
bız ela diyoruz ısım am abakalım daha degısmesse

aaaaaa ne güzel bende acaba nasıl anne olacağım diye düşünüyodum anlayışlımıdır.ya ben sanki biraz kıskanç olurum vermem bebişimi kimselere gibi geliyo

en cadı kaynanalar boğalardan çıkıyomuş dilmuhum dikkat ... lülülülülülü
( ayy bana bak küsme sakın hee...valla gözüm korktu bugün...)

ay pardon canım hayırlsı olsun Allah gönlüne göre versin.bende bu hafta gidicektim gitmedim haftaya gidiyimde cinsiyet görünsün diyee zor tutuyorum kendimiii bir an önce öğrenmek istiyorummyerimsenibensırnaşık şey

ay inşallah öğrenirsiiiiiin

bizim mart varya bugün sabah eşinin yanından gitmesini istememiş yani yalnızlıktan sıkılıyormuş,karakızda yine kafana takacak birşey buldun dedi ve mart ben gidiyorum dedi ve gitti sanırım karakızın bu lafına alındı.sonra karakız buna çok üzüldü ve ağlamaya başlamış ve midesine kramplar girmiş ve ondan da ses yok yani anlayacağın bizde onları merak ediyoruz.yardımcı olduysam ne mutlu bana dilmuh

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3süpersin valla.bende hala okuyodum ne olmuş diye

valla ben cadı olurum şimdiden erkek olursa el kızına veremem diye kendi kendimi yiyom kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sorma ya ikiside hala gelmedii bir yanlış anlaşılma olduu ikisinide merak ediyorumm

mart yanlız azaten canım hassas karakızda çok üzüldüü uff şimdii benağlıycim
senağlama

bu arada itek bana herkes jinekolog diyor sen yine çocuk doğurmuşun bende okumaktan
oldum gibi hafta hafta karnındakii gelişmeler vitaminler biri beni durdursunn-tatlicadiarzu-

ya bence bu kaynanalığın burçlarla alakası yok.ben başağım ama diyorum şimdiden oğluşumu kıskanırım ben el kızı kıymetini bilmez diyip duruyorum ayy kendimi düşünemiyorum o zaman.:roflol:

X