2009 Kasm Anneleri

ayy şu cinsiyetler açıklansın artık yaa herkes çatlayacak yoksa benim kocişte kıs olacak sana benzeyecek diyor.oğluşumda da bilmişti erkek olacak sana benzeyecek demişti.bizde hep kıza adapte olduk erkek derse way benim halimekaydirigubbakcemile3

lülülülülülü lülülülülülü
ben gördüm pipisini na işte orda şakkıdı
ay cinsiyet kavgasına başlanılmış...benimde sinirlerim bozuldu yarın resmi tatil degilmi anam niye bu manyaklar tatil yapmıyor bize...şikayet mi etsekki nereye ama ..
aa size tatil diilmiii
işçiyim ben bayram yapcem yarın :sm_cool:
herkez kaçmış
ben de biraz uyuklayım
nasıl olsa sizlere de yarından itibaren tatil
o zaman uyursunuz
uyu baalımmm uyandığında kızın olur belkimmm :roflol:

yaparız tabi ama ikiside kız olursa arkadaş olurlar ne güzellll kaydirigubbakcemile2

ay cinsiyet kavgasına başlanılmış...benimde sinirlerim bozuldu yarın resmi tatil degilmi anam niye bu manyaklar tatil yapmıyor bize...şikayet mi etsekki nereye ama ..

bacım resmi tatil yarın nası izin olmaz size çabık bağla bana patronu sen ben bi iki çift laf ediyim :jeyyar:

karazeyytin :lepi:
ne tatlı bişi o öyle
ne kadar büyümüş
bende öyle gözükmüyordu
ne zaman kabuğundan cıkıcak bı mercimek :uhm:

dur kıs bismillah hele bi git kalp atışlarını gör sonra bıraz daha bekle tekrar git ozaman görürsün sende böle kocaman tecrübe konuşuyo burda heralde :dilcikar:

dur kıs bismillah hele bi git kalp atışlarını gör sonra bıraz daha bekle tekrar git ozaman görürsün sende böle kocaman tecrübe konuşuyo burda heralde :dilcikar:

wayyy tecrübeli anne konuşuyor susun bakıyım karakız konuşecekalkisalkisalkisalkisalkisalkis

kızlaar az önce işyerinde bi bayan hamile olduğumu duymuş sordu hamilemisiniz diye ben de evt dedim kim inanır yahuu dedi ayy incecikmişim hiç hamile gibi diilmişim bi sevindim bi sevindimmm ben de kendimi dobiş gibi hissediyodummmm kaydirigubbakcemile3

al bendende o kadar valla tıkınmaktan fenalık geçiriyorum ama genede devam ediyorum nappim herşey yemek istiyorummm kaydirigubbakcemile3

herkez kaçmış
ben de biraz uyuklayım
nasıl olsa sizlere de yarından itibaren tatil
o zaman uyursunuz

bende uyumak istiyorummmmmmmmmmm
neyse yarın bol bol uyurum yarın benimde bayramım işçiyim ben işçiii :lepi:

kızlaar egzersizlere ne zaman başlanıyo 4. aydan itibaren mi?

kısslar ya heçç halim yok benim belim ağrıyo bugün
ve 2-3 gündürde kasıklarımda ağrı oluyoo
dr a gitcem ya ondan mı acaba
neyse dr teyzeye soralım bugün

öff tamam sabretcem bende benneyaptımki

ama içim içimi yiyoo

yaw kızlar kocaları değişen var mı
dün öğrendik mutlu olduk ağladık güldük
akşam okey oynarken neden taslamamısım diye bana bağırdı :1shok:
delimi neeee :mymeka:
konusmuyoz şimdi benneyaptımki
şimdiden basladı kıskanclığa değişir insallah

az kaldı zati saat 16:15 de çıkacam
17:00 da hastaneye gitcem o zaman sakin oluyoo

aaa şaka maka 15 dk kalmış eve gitmeme

ilahi
taşlamadın diye mi kızdı delikafadulden
benim kociş ilk zamanlarda görümcem 2,5 lt lik kola şişesi varya
tam dolu bile değildi verdi bende aldım amannn senmisin alan
ablama ve bana kızmıştı
şimdi alıştı ama o kadar saçma şeylere ses etmiyoo alkisalkisalkis kaydirigubbakcemile3

senin kocişte alışır canım merak etme kaydirigubbakcemile3

kısss hemen poponu kaşı maşallah desin söle o gacıyada nazarlara gelmeyesin dur hemen nazar boncuğu ekliyim sana

wayyy tecrübeli anne konuşuyor susun bakıyım karakız konuşecekalkisalkisalkisalkisalkisalkis

yaz kızım kereviz şimdiiiiii
şoppi şoppiiii dilililili :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
ay delirdim sanırsam noluya ya bana anammm bana bişiler oluyo delikafadulden

kızlaar egzersizlere ne zaman başlanıyo 4. aydan itibaren mi?

ay bende onu merak ediyorum hatta bu gebelik kursları oluyoya onları araştırayım diyorum

kısslar ya heçç halim yok benim belim ağrıyo bugün
ve 2-3 gündürde kasıklarımda ağrı oluyoo
dr a gitcem ya ondan mı acaba
neyse dr teyzeye soralım bugün

canım akşam benimde kasıklarım ağrıyodu olabilir yani bunlar normal şeylermiş :1hug:

kızlar ben akşam annemlere gitcem cenaze varya
(annemler şehir dışında ama 1,5 saatlik yol)
dr dan çıkıp gitcez inşallah
haftasonu orda olurum büyük ihtimalle
pazartesi görüşürük artık
çok gevezelik yapmayın haaaa
gelince okumakla bitmiyoo

kıs ne güzel moral olmuş inş doğum sonrasında da öle incecik bi hatun olursunyerimseniben

kızlar cinsiyeti belli olanınız ıoldumu ? benim nasipse 2 hafta sonraki kontrolümde belli olacak tabi gösterirlerse :) bu arada belli olanlar listede cinsiyetlerde belirtirlerse çok iyi olur

ayy allahtan benim kociş bana hiç kızmaz bağırmaz.zavallı biliyor hemen oturup ağlayacağımı onun için sesi çıkmıyor.ayy çok seviyorum onu yaaaaa:sm_cool::asigim:Şeniz

hayırlısı ile dr a git gel bebşini gör meyve suyu içmeyi unutma yoksa oynamaz küser kaydirigubbakcemile3

kızlar cinsiyeti belli olanınız ıoldumu ? benim nasipse 2 hafta sonraki kontrolümde belli olacak tabi gösterirlerse :) bu arada belli olanlar listede cinsiyetlerde belirtirlerse çok iyi olur

benimki belli olmadı ama dr kendi tahminini söyledi erkek gibi geliyo bana dedi hayırlısı bakalım çıkacakmı

kartanem tatil oldu geri bunlar oynatıyorlar adamı %90 tatil oldu...karakızım küçük patron büyük patrondan habersiz birşey diyemiyor büyügü ise yok gelmeyen işten çıkar gibi zırvalamış oda bizde çalışıyoruz demiş.3 tane şirket var burada ama her brinin başındaki patron farklı en büyük patronda var yani sahibi karışık biraz..ayy sinir oldum şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…