2009 Kasm Anneleri

iyiyim canım benim ya işte yuvarlanıp gidiyoruz ya ben kendimi hiç hamile hissetmiyorum yaa mide bulantısı olmayınca bolca tıkınıyorumkaydirigubbakcemile3sen nasılsın cankuş keyifler yerinde mikaydirigubbakcemile5

canım valla bende senin gibiyim hiç bişey anlamıyorum.ben abur cubur yiyom bol bol.acayip kilo alcam bu gidişle.ya sizde baş ağrısı oluyomu bende çok oluyo.

canım valla bende senin gibiyim hiç bişey anlamıyorum.ben abur cubur yiyom bol bol.acayip kilo alcam bu gidişle.ya sizde baş ağrısı oluyomu bende çok oluyo.

canım baş ağrısı bu haftalarda normalmiş hafta hafta gelişimde okumuştum ben bendede oluyo ama genellikle akşam üzeri başlıyo

bu haftalarda normal canım baş ağrısı kan basıncı yükseldiği için olurmuş ay benimde bir yerim ağrısa hemen int.açıyorum bakıyorum sonra içim rahatlıyor:1hug:

öpüyorummm hepinizi
ben gidiyorum
dr teyze bişe derse vakit bulduğumda yazarım size canlar :emir_bebek:

kızlar ben kaçıyorum.akşama misafirim gelecek biraz toparlanayım.öptüm hepinizi ve tabiki bebişleri.kendinize ve bebişlere iyi bakın.

ya kızlar size birşey soracağım biraz özel olacak ama bu bebişten sonra başka çocuk düşünmüyoruz bunlara daha iyi gelecek hazırlayabilmek adına.ya uzun süreli bir korunma istiyorum,ama en etkilisi hangisi araştırıp duruyorum şimdiden.
sizin fikirlerinizi almak itedim siz ne düşünürsünüz,şimdiden aklıma takılıyor yaaCADIARZU

ya kızlar size birşey soracağım biraz özel olacak ama bu bebişten sonra başka çocuk düşünmüyoruz bunlara daha iyi gelecek hazırlayabilmek adına.ya uzun süreli bir korunma istiyorum,ama en etkilisi hangisi araştırıp duruyorum şimdiden.
sizin fikirlerinizi almak itedim siz ne düşünürsünüz,şimdiden aklıma takılıyor yaaCADIARZU

aaaaa tam gitmek üzere benimde kafama takılan bi soruuuuuu.bende spiral düşündüm ama hani yıllardır herkesin kullandığı bi yöntem ama karar veremedim.doğum kontrol hapı kullanmıştım şimdiye kadar artık onu kullanmak istemiyorum

bu haftalarda kan basıncı çok olacagından baş agrısı görülebilirmiş en iyisi temiz havada yürüyüp hava almak mış..

aaaaa tam gitmek üzere benimde kafama takılan bi soruuuuuu.bende spiral düşündüm ama hani yıllardır herkesin kullandığı bi yöntem ama karar veremedim.doğum kontrol hapı kullanmıştım şimdiye kadar artık onu kullanmak istemiyorum

ya canım eşimin kuzeni spiral taktırdı doğumdan sonra ve tam 5 ay sonra hamile kaldı onun için onada güvenmiyorum:1no2:

aahanda aşerdim hemde alışverişe kıskandım vallaha ben hemen bu hafta sonu alışverişe gitmeliyim yoksa çatlarım çatlarrrr sengözlerimebaksanab
bu arada aldıklarınıda güzel günlerde mutlu sağlıklı günlerde giyin tatlımm kaydirigubbakcemile5

-

yaa ben de öyle deli gibi attım kendimi sokağa...herşeye tek tek baktımm şimdi sor nerde ne var ezbere biliyorummmm hihoyyyt ama herşey çok pahalıydı yaa sanki önceki senelerde bu kadar diildi... işten ayrıldım diye mi öyle geldi acaba kaydirigubbakcemile3

pisliksin ya hemen de yazmış
olsun be 1 ay sonra kız olcek o
hani siz görüyonuzmu pipi mi var ortada pis gacı ne anlar

lülülülülülü lülülülülülü
ben gördüm pipisini na işte orda şakkıdı

uyu baalımmm uyandığında kızın olur belkimmm :roflol:

korkarım zeytin doğduktan sonra bile inanamıycak ve yavrucağa kız elbiseleri falan giydirip resim çekicek kaydirigubbakcemile

al bendende o kadar valla tıkınmaktan fenalık geçiriyorum ama genede devam ediyorum nappim herşey yemek istiyorummm kaydirigubbakcemile3

ye annesi ye de büyüsün kooocaaaammmmnnnn olsunnn bebişşşşş :teytey:

kızlaar egzersizlere ne zaman başlanıyo 4. aydan itibaren mi?

yaa aslında en iyisi yüzmeymiş...ama havuzdan da mikrop kapma riski var... sen ne yapmayı düşünüyosunnn ??

öff tamam sabretcem bende benneyaptımki

ama içim içimi yiyoo

yaw kızlar kocaları değişen var mı
dün öğrendik mutlu olduk ağladık güldük
akşam okey oynarken neden taslamamısım diye bana bağırdı :1shok:
delimi neeee :mymeka:
konusmuyoz şimdi benneyaptımki
şimdiden basladı kıskanclığa değişir insallah :nazar:

valla karısı değişeni çok duydum da kocası değişeni bilmiyorummm :roflol::roflol:

kızlar cinsiyeti belli olanınız ıoldumu ? benim nasipse 2 hafta sonraki kontrolümde belli olacak tabi gösterirlerse :) bu arada belli olanlar listede cinsiyetlerde belirtirlerse çok iyi olur

ayyy o bıdıklar kafa kafaya vermiş içerde plan yapıyolardır göstermeyelim diyeee :roflol::roflol:

öpüyorummm hepinizi
ben gidiyorum
dr teyze bişe derse vakit bulduğumda yazarım size canlar :emir_bebek:

canımmm güzel haberlerle gell a.s.

yaa annem gitti biraz önce arkasından bakarken ağladımmmm...senağlama noluyo ki bana böyleee...senağlama

kızlarrr ben geldim çoközledim hepinizi yaa
meraktan çatlıyorum ne oldu ne bitti diye geçmişte çok uzun okuyamıcam
kısaca bahsedersiniz siz artık...
ben annemdeyim 1 haftadır malum bulantılar devam..
ben bugün doktora gittim, meleğimi gördüm çok tatlı yaaa çok büyümüş
dana gibi olmuş resmen kaydirigubbakcemile3 yerim onu ben yaaa
eve gidince resmini de koymaya çalışırım...bir de bir hareket ediyor ki sormayın
kollar bacaklar durmuyor,rabbimin mucizesi işte 3 hafta içinde ne hallere gelmiş
yaaa yaratana kurban....
bu arada benim doktorum ikili testi yapmıcak kafa yapısının ölçümlerini yaptı
normal gördü o yüzden gerek görmedi ikili teste zaten kesin sonuç vermiyormuş
ense kalınlığının ölçümünü yapmak çok zormuş yapılsa bile
sağlıklı olmuyormuş hiç taraftar değil yapılmasına,ama istiyorsanız yapalım dedibi
bizde istemedik. 3 lü testi de yapmıcak eskiden yapıyorduk dedi
4 lü tarama testine çağırdı 3 hafta sonra onda herşey çıkıyormuş
eğer bir anormallik görülürse amniyo testi yapılacakmış..tabi inşallah gerek kalmaz
öyle birşeye..çok bilgilendirdi bizi saolsun...
birde benim bebiş 1 hafta önden gidiyor gelişimi çok iyi 13 haftalık gözüküyor
ama biz 12 kabul edelim dedi doktor...
ben tokkarnına gittim birde dondurma yedim bizimkisi hop hop hopluyordu
ondan 2 gün önce devlet hasta girmiştim ultrasona aç karnına uyuyordu bizimkisi
gitmeden önce dondurmada yiyebilirsiniz kızlar ben faydasını gördüm..
:icecream:

ya canım eşimin kuzeni spiral taktırdı doğumdan sonra ve tam 5 ay sonra hamile kaldı onun için onada güvenmiyorum:1no2:

ayy şimdi de bu sorun var di mi... spiral bana çok tedirgin edici geliyo sanki her an bi yerime batıcakmış gibi... kullanan var mı acaba ???

Kızlar ağzımda felaket metalık bı tat var
hıc bısıyden tat almıyorumm
varmı bunun bı cozumu yardım lutfen

elifsuncum sevindim bebişini gördüğüne gerçektende çok çabuk büyüyolar allahın mucizesi işte
rabbim sağlıcakla kucağımıza almayıda nasip eder inşallah

X