2009 Kasm Anneleri

günaydın kızlar nasılsınız? doktora gidecekler aseba mevzey karazeytin güzel haberlerle gelin inşallah... beratefe ankarayamı geliyosun kuzu...memleket dimi valla annemde geldi memleketten geçen hafta bendeydi şimdi ablama gitti ama akşam geri geliyorlar yarın sabahta babam gelecek umarım bizede tatil yaparlar... hadi bakalım hayırlısı...kızlar akşam kötüydüm eve gitttim daha yemek yememiştim ensemde bi agrı gerçi boynum tutulmuş gibi agrıyordu ona verdim bu agrıyı sonra daha önce başıma geldigi için emin olmak istedim tansiyonumu ölçtürdüm benim tansiyon fırlamış akşam hemen düşmedi ayy kötüydüm gece kalkıp bayagı korktum başımda komple agrı oldu dedim sabaha yüksek tansiyondan bir şeyler olur bana diye.. ee sizler ne yaptınız..

günaydın pozitif anne alkisalkisalkis
çok pozitif ve çok şekersin canım yaa alkisalkisalkis alkisalkisalkis

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Hele sizlerden şahane haberler gelsin sen o zaman gör pozitifliği evde bile başlıyorum bebişleri sevmeye afferim diyorum onlara kaydirigubbakcemile3

Canım yaa Allahımm çok güzel haberle gelmenizi nasip etsin :Saruboceq::Saruboceq: Şaka biryana kendim gidiyormuşum gibi heyecana bakın sabah sabah kaydirigubbakcemile3

Bu arada o senin şekerliğin asebam :asigim: :1hug: a.s. Şeniz alkisalkisalkis

karakız senin bebiş erkek öylemi ne kadar erken öğrenmişsin maşallah yahu

canım dr kendi tahmini söyledi kesin değil ama bana erkek gibi geldi dedi bir dahaki gelişinde kesin söylerim dedi sadece kendi tahmini söyledi bana hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli olsunda bebişlerimiz canım öyle değilmi

selam
kasım teyzeleri biz geldik :CüvCüv:
kesemizi gördük doktor teyzesi bebişimizi cok sağlıklı dedi:emir_bebek:
15 gün sonra kalp atıslılarını duyucaz insallah:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt bu süper bir haber aman nazar değmesin canımmm :nazar: :nazar: :nazar:

karakızz cinseyetını ögrendın mı sen pekı çin takvivi ıle tutuyor mu bende taktım bu ara cın takvimine ama napim sekerim tutuyomuş diyorlar damerak işte kaydirigubbakcemile5

canım bende çin takvimine göre erkek diyo drmda kendisi bana erkek gibi geliyo ama kesin değil dedi oda kendi tahminini söyledi bakalım tutcakmı kaydirigubbakcemile3

yahuı bugün karakız hiç gelmedimi benim kafa karıştı karalarda çok olunca..yok yok ben henüz kendime gelememişim...

canımm geldim geldimde pek giremedim arada girip kaçtım işlerim vardı biraz :1hug:

karakızım heycan ne kelime yaa
duramıyom bu gece de çabuk geçermi
şu cinsiyet tahminini de sölerse süper olur ama kız derse tabi
ama çin takvimi bana da erkek diyo
yine de bir umut işte
bak dilmuhunki tutmuş işte

ayyy kıs sabahmı gitcen kaçta gitcen seni bekliyor olcam dörtgözle hadi bakalım ne dicek sana şeyma gacısı :emir_bebek:

öyle..
mecbur idare ediyoruz.
çünkü eşimin tarafında kaynatanın yada kaynanamın değil görümcemin sözü geçiyor.

o yüzden bana bulaşmasın....

ayy hiçte sevmem öyle tipleri hem ne o öyle karısıyo herşeye canım araya mesafe koy gitsin en iyisi o bence :jeyyar:

Günaydın kıslar bende bugün bebişimi görücem inş. çok heyecanlıyım bakalım ne alemde inş. sağlıklı bir şekilde büyümüştür

ayyy ne güzel sana taklalar atar annesii :emir_bebek: :emir_bebek: :ecrin_bebek:
hayırlı haberlerini bekliyoruzzzz

bende gidecem bugün
hepimiz hayırlı haberlerle geliriz inşallah :Saruboceq:

ohh maşallah bugun herkes bebişini görmeye gidiyo ne kadar güzel ya güzel haberlerle bekliyoruz sizi emi tatlım böle taklada atar sana elde sallar :emir_bebek:

günaydın kızlar nasılsınız? doktora gidecekler aseba mevzey karazeytin güzel haberlerle gelin inşallah... beratefe ankarayamı geliyosun kuzu...memleket dimi valla annemde geldi memleketten geçen hafta bendeydi şimdi ablama gitti ama akşam geri geliyorlar yarın sabahta babam gelecek umarım bizede tatil yaparlar... hadi bakalım hayırlısı...kızlar akşam kötüydüm eve gitttim daha yemek yememiştim ensemde bi agrı gerçi boynum tutulmuş gibi agrıyordu ona verdim bu agrıyı sonra daha önce başıma geldigi için emin olmak istedim tansiyonumu ölçtürdüm benim tansiyon fırlamış akşam hemen düşmedi ayy kötüydüm gece kalkıp bayagı korktum başımda komple agrı oldu dedim sabaha yüksek tansiyondan bir şeyler olur bana diye.. ee sizler ne yaptınız..

mavişim geçmiş olsun canım yaa ve gözün aydın babacığında geliyorlarmış inşl kalırlar...Sen tansiyonunu sürekli kontrolde tut birtanesi ara ara yükseliyor anladığımca ama korkma sakın birşeycik olmaz Allahın izniylede :Saruboceq: :1hug: a.s.

Biz neler yaptıkk hazırlık yapıyoruz misafirlere biryandan habireee durmadan dua ediyorum dilime doladım hep hayırlı haberler diliyorum Rabbimden sonraa olabildiğince moralimi yukarda tutuyorum sabırlı olmam gerektiğini biliyorum evdekilerde üzülür üzülmesinler diye dahada çaba harcıyorum.Biliyorum Allahım hayırlısını verecek öylede böylede nasip :Saruboceq:

kızlarrrrrr herkese günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aseba,destna,incisu ,nazlı ,mavideniz
nasılsınız bu sabah güzel anneler fıstık hamişler :CüvCüv: :teytey: a.s.

mavişim geçmiş olsun canım yaa ve gözün aydın babacığında geliyorlarmış inşl kalırlar...Sen tansiyonunu sürekli kontrolde tut birtanesi ara ara yükseliyor anladığımca ama korkma sakın birşeycik olmaz Allahın izniylede :Saruboceq: :1hug: a.s.

Biz neler yaptıkk hazırlık yapıyoruz misafirlere biryandan habireee durmadan dua ediyorum dilime doladım hep hayırlı haberler diliyorum Rabbimden sonraa olabildiğince moralimi yukarda tutuyorum sabırlı olmam gerektiğini biliyorum evdekilerde üzülür üzülmesinler diye dahada çaba harcıyorum.Biliyorum Allahım hayırlısını verecek öylede böylede nasip :Saruboceq:

sagol cnm hafta sonu burada olacak bakalım....cnm hayırlı haberler derken şu ikili sonuçlar amniyosentez için demi..bende bir süre girmeyince çogu şeyi kaçırmışım iyi ki sordum buradada varmı haberler diye kimseden çıt çıkmadı..la sonradan duydum göbüş topigi açılmış juli gebe imiş..hıımm bir şey daha vardı unuttum şimdi..

canım ya geçmiş olsun bu sabah nasıl oldun peki
dün akşam bendede inanılmaz bir başağrısı ve kasıklarımda ağrı vardı o nedenlede erkenden uyudum sabaha bişiyim kalmadı ama tedirgin oldum yinede kasıklarımdaki sancıdan dolayı

nazlımmmm alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis afferin sanaaaa işte böyle ne kadar güzel şeyler yazıyosun ne güzel pozitif düşünüyosun gel dayanamıcam öpücem seni tatlımm Şeniz Şeniz Şeniz böyle pozitif olduğumuz sürece bebişlerimizde mutlu ve sağlıklı olacak emin olabilirsin ben zaten şundan eminim senin bebişinde çokkkk sağlıklı annesi :emir_bebek: :CüvCüv:

kızlarrrrrr herkese günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn aseba,destna,incisu ,nazlı ,mavideniz
nasılsınız bu sabah güzel anneler fıstık hamişler :CüvCüv: :teytey: a.s.

günaydın canım bir sürü işim var tembel tembel haberlere bakıyorum bugün arkadaşlarla günümüz var bende tuzlu kurabie yapıcam oturuyorum hala duş alıyim önce barii
sen ne yapıyorsun canım

nazlıcım sen tecrübeli bir annesin bir şey danışabilirmiyim karnımda dün akşam ve sabahta hisettim böyle ufak ufak pıt pıtlar sanki damar damar üstüne gelir ya onun gibii acaba bebeğin hareketlerimii 13.haftalık oldum ya havayamı girdim yaa kaydirigubbakcemile2

günaydın canım bir sürü işim var tembel tembel haberlere bakıyorum bugün arkadaşlarla günümüz var bende tuzlu kurabie yapıcam oturuyorum hala duş alıyim önce barii
sen ne yapıyorsun canım

ayyy bende güne gelmek istiyom siz şimdi ne güzel mamalar yersiniz gündeee senağlama
güne aşerdim bak şimdi de kaydirigubbakcemile3

canım ya geçmiş olsun bu sabah nasıl oldun peki
dün akşam bendede inanılmaz bir başağrısı ve kasıklarımda ağrı vardı o nedenlede erkenden uyudum sabaha bişiyim kalmadı ama tedirgin oldum yinede kasıklarımdaki sancıdan dolayı

nazlımmmm alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis afferin sanaaaa işte böyle ne kadar güzel şeyler yazıyosun ne güzel pozitif düşünüyosun gel dayanamıcam öpücem seni tatlımm Şeniz Şeniz Şeniz böyle pozitif olduğumuz sürece bebişlerimizde mutlu ve sağlıklı olacak emin olabilirsin ben zaten şundan eminim senin bebişinde çokkkk sağlıklı annesi :emir_bebek: :CüvCüv:

:asigim::asigim: Siz öyle diyorsanızz öyledirki Allah büyük vardır bir bildiği bizim için :Saruboceq: Bende seni Öpimmm en tatlısından kocaman günaydının tatlı bebişin için Şeniz:dance::dance:

cnm ya kasık agrısı normal sanırım bende de sık oluyor sanırım rahim yukrı dogru çıkıyor ya hatta bu haftalardan sonra eskisi gibi sık idrara çıkma şikayetimizde azalıyormuş onun etkiside olabilir..

nazlıcım sen tecrübeli bir annesin bir şey danışabilirmiyim karnımda dün akşam ve sabahta hisettim böyle ufak ufak pıt pıtlar sanki damar damar üstüne gelir ya onun gibii acaba bebeğin hareketlerimii 13.haftalık oldum ya havayamı girdim yaa kaydirigubbakcemile2

Ayy ayyyyyyyyyyyyy ilk pıtpıtlarımızz arka arkaya değilmi canım benim sanki oarada birşey sürekli pıt pıt vuruyor kıyamam yaa bak oğluşum bile yanımda çok şanslı diyor o noktalarda hep sev annesi iletişime geçiyorsunuz artık. Ve sürekliliğini bekleme ara ara olur hissedersin minik olduğu için her seferinde denk gelmez korkma sakın:dance: :dance::dance:

Ayy ayyyyyyyyyyyyy ilk pıtpıtlarımızz arka arkaya değilmi canım benim sanki oarada birşey sürekli pıt pıt vuruyor kıyamam yaa bak oğluşum bile yanımda çok şanslı diyor o noktalarda hep sev annesi iletişime geçiyorsunuz artık. Ve sürekliliğini bekleme ara ara olur hissedersin minik olduğu için her seferinde denk gelmez korkma sakın:dance: :dance::dance:

çok duygulandım yaa nazlıcımm demek biizm minik artık kendini hissettiriyorr yaa inanlımaz bir duyguu buu:teytey: en kısazamanda diğer hamişlerin başına hayırlısıyla baya bir seyirme gibi yanii çok ilginçç a.s

mavi deniz senide bekliyorum güne herkes gelebilir madden olamazasa bile manen götürürüm sizikaydirigubbakcemile2 mabvi deniz seninde bulantın ağrıların yakında geçicek ve pıtpıtları duyucaksın balım

dışa giriyim daha kurabiyede yapıcam yazarım ara sıraaa

ayyy gerçektenmi ne kadar güzel yaaa :emir_bebek:
havanıda sevsinler senin -tatlicadiarzu-

cnm ya kasık agrısı normal sanırım bende de sık oluyor sanırım rahim yukrı dogru çıkıyor ya hatta bu haftalardan sonra eskisi gibi sık idrara çıkma şikayetimizde azalıyormuş onun etkiside olabilir..

evet canım haklısın galiba ondan oluyo ne bilim işte insan tedirgin oluyo en ufak bir şeyde kaydirigubbakcemile5

gel kız ben rizedeyim ama yakın olsak ne güzel olurdu demii kaynatırdıkkaydirigubbakcemile3

anommm rizemi :eek: ışınlanıyom şimdi ben :eek:

bende geleyim güne ...

hadi bütün kızlra toplanalım gün yapalımmm hihoyyyt hihoyyyt

Bizdede misafir var arkadaşlar gün gibi değil 4-5 kişi ama olsun o yüzdende mutluyum kafam dağılacak bugün dolu dolu geçecek..

Karakızz yapalım canım günleri kaydirigubbakcemile5 ,

Destancım seyirmeler kesinlikle bebiş Allahım hep duymanı sağlasın tatlım bu arada sanada kolay gele hazırlıklara devam :eek:

X