2009 Kasm Anneleri

kartanesi orbiss de öğrenmişti sanırım ama hatırlamıyorum kız mı erkek mi
ben de hatırlamıyoomm benneyaptımki
evet yaa kız kıyafetleri çok cici gerçekten de

ben de karşımda ekran istiyom ama bizimkinde bir ekran var
yaa delümü nee
sen demedinmi fotosunu verin deyüü
değiştir sen onu değiştir
benim yengemde hamiş o 16 haftalık ilk yiğenim kızdı buda kızmış bugün öğrendim laelaelaelaelae
ben de 16 haftalıkken hatta 17 haftalıkken öğrencem yaasenağlama
kızlar tıcker'ımı değiştirdim kaydirigubbakcemile3 can sıkıntısı napıyım. nası olmuş

güzel olmuş :smiley-cool:

zaten herkes kendi tarafına benzetir :roflol:

zilli seniii az diilsin hee işallah bi kızın olur ve ayyynıı sana benzer okii:Saruboceq:sositososito

valla benim eltimin kızı oldu ama nasıl bişi ya sanki kız böle anasının fotokopisi doli yani kopyaladılar sanki hepsi fıtık olmuştu haha ama ben yavruşum ayyyyyyyyyyynıı babasına benzesin istiyom kocacım çok yakışıklı beaa yavruşlarım hep ona benzer işalahhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

ya canım dr.çok önemli yaaa benim girdiğim ult.kağıdı mı ne bitmiş dedim babası görmek istiyor diyince aldı taa başka yerdeki ult.götürdü çıkardı fotosunu.dr.güvenmen çok önemli olmazsa değiştir canım yaa

bende kocama benzesin çok istiyorum. huyu bana benzesin diyorum kociş eyvah eyvah diyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım benım eltımde oldu bu dedıgın olay cocuk erkekaynı anası yok o ogluna benzıyomus ogluda bebekken bölemıs o daha degısırmıs oglu bebekken kabak gıbı sap sarıymıs bu cocuk gayet kumral ya nettın kaynana göz var nizam var dicektim sustum valla cok sacma ya ne tuhaflar kaydirigubbakcemile5

aa benimde kocişime laf yok ama ben oğlumun ona kızımın bana benzemesini isterdim.ama kocamın tipinde kız düşünemiyrumkaydirigubbakcemile3onun için bana benzesin.ama eşim diyor kesin buda sana benzeyecek diye:lepi:

selam kızlar...ben sizin hızınıza yetişemiyorum geliyorum sayfalar dolmuşfisfisfis
doktora gitmiştim bugün bebişimi gördüm inanamazsınız elleri,ayakları,kafası,poposu herşeyini gördüm kıpırdayıp duruyordu12 hafta 1 günlük olmuş ,gelişimi çok güzel dedi doktor...

cinsiyet tip hepsi boş SAĞLIKLI OLSUNLAR ıNNNNNŞALLAHHHHHHHHHH ikili test yapılcak daha korkuyommm bizde kan uyuşmazlığı da var

cerin ne zaman gidicen doktora? benim 4 gün kaldı. resmen şafak sayıyorum. 30 marttan beri görmedim kuşumu senağlama

kızlar ben kaçtım midem yine berbat biraz bişeyler atıştırmaya çalışıcam. öptümmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…