2009 Kasm Anneleri

eltimin gelini burdaydı az önce benim doktorum 12.haftada sölüyo valla 2 çocuğumda da doğru çıktı dio ben ona bi gidim bari 10 gün sora falan :KK70:

haksızlık bu sölesinler ne görüyolarsa yahuu dimi ama.. canıms senin gönlünde yatan bişi var mı bakimm
yok canım yaa ikisi de aynı ağırlıkta basıyo
tesekur ederım ekledıgın ıcın doktor kasım sonu dedı
benım sat 27 ama ben doktor 8 haftalık dedı ben 9 yım bılıyordum gec yumurtlamısım sanırım

hıı öyle yaniii iyi o zaman biz de 30 kasım yazalımm

ya benim doktorum hiç bişi sölemiyo yani ultrasonda kaç haftalık olduğunu anlıyomu doktorlar ben sata göre sölüyorum hep haftamı bide kaç cm kaç gr hareketi var mı yokmu napıyo hiç bişi sölemiyo gıcıx oldum hee sadece maşallah iyi durumda diip sepetlio beee en son gittiğimde bebişimin fotosunu bile vermedi uyusss değiştirecem ben zaten bunu hıh

:nazar:|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Dr. Tah. Cins|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım|| İki minik kalp atıyor ):):
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|| 2. kontrolü olduk, yenidi Mayıs 15
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım||bebişi el salladı yuvacığından
4|NazLı |33|26 Ocak|02 Kasım||Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu
5|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım||
6|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasım||ikili test yapıldı 12 Mayıs kontrol
7|BeYzA.NuR|23|27 Ocak|02 Kasım||pirinç tanemi gördüm, kalbi de pı pıt atıyodu:))
8|Dilmuh|21| 28 Ocak| 04 Kasım|kız|İkili test yapıldı :nazar:
9|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım||ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk27 Mart kontrol varr
10|orbiss|29|28 Ocak| 04 Kasım||bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var
11|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım||bebişi hopladı zıpladı kontrol 29 Mayısta
12|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım|| kalp atışını da bebişini de gördü
13|alanya07|*|29 Ocak|05 Kasım||
14|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım||ikili test sonuçlarını bekliyor
15|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım||
16|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım|| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası
17|tugba_SEKER|**|31 Ocak|07 Kasım||
18|esmeralda1|**|31 Ocak|07 Kasım||
19|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım|| Keseciği gördü kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
20|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım||keseciği gördü şükür kalp atışları gördü.
21|grape|29|02 Şubat|09 Kasım||Pıtpıtları gördü, 4 Mayıs ikili test
22|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım||Keseciği de pıtpıtları da gördü
23|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım|| 2 minik kalp atıyor
24|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım|| keseciği gördü
25|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım|| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :)
26|belinay|26|03 Şubat|10 Kasım||bebişin kalp atışlarını duydu 27 nisan 3. kontrol
27|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım||Pıt Pıtları gördü :)
28|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım|erkek| pıt pıtları gördü
29| BEBETO2009|26|06 Şubat|13 Kasım||kalp atışlarını duydu
30|N.S.E|26|06 Şubat|13 Kasım||bebişin kalp atışlarını duydu
31|cangum|27|06 Şubat|13 Kasım||kalp atışını gördü
32|glzrylmz|**|06 Şubat|13 Kasım||
33|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım|| keseyi gördü.26 mart 2. kontrol
34|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım|| Kalp atışlarını duydu Nisan sonu 3. kontrol
35|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım||kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol
36|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım|| keseciği de bebeciği de gördü
37|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım|| ikizlerin kalp atışlarını gördü 23 Nisan kontrol
38|byndr|27|09 Şubat|16 Kasım||kalp atışlarını duydu kontrol Nisan sonu
39|kedi79|*| 10 Şubat|17 Kasım|| pıt pıtları gördü
40|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım||4 mayısta ikili test var
41|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım|| pıt pıtları gördü 30 Nisan 3. kontrol
42|missmiss|24|12 Şubat|21 Kasım||
43|cerin|26|12 Şubat|21 Kasım|| hararetli insan :)
44|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım||pıt pıtları gördü
45|SPELL42|**|13 Şubat| 20 Kasım||kalp atışlarını gördü
46|alazzehra|**|13 Şubat| 20 Kasım||ikili test 20 Mayıs
47|AppleArzu|34|13 Şubat|27 Kasım||Kalp atışlarını duyduk
48|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım||21 Mart ilk kontrol
49|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım||pıtpıtları gördük 2'li test 6 mayıs
50|nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım||
51|sinem2002|**|14 Şubat|21 Kasım||
52|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım||pıtpıtları gördükk3.kontrol nisan sonu
53|itek|21|15 Şubat | 22 Kasım||kalp atışarını gördü
54|EliFatihEFU|23|15 Şubat|22 Kasım|| miniği büyüdü kıpır kıpır oldu kontrol 18 Mayıs
55|nilkan|28|17 Şubat|24 Kasım||Sürpriz yumurtadan iki melek çıktııı!!!!!
56|mevzey|**|17 Şubat|24 Kasım|| pıtpıtları gördü
57|incisu|25|20 Şubat|27 Kasım|| iki minik kalp atıyor
58|sevda cicegi|28|21 Şubat|28 Kasım||
59|nevrosky|30|23 Şubat|30 Kasım||miniğinin kalp atışlarını duydu
60|aseba|26|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydum 30 nisan kontrol
61|ROAY|29|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu
62|burcu1507|**|23 Şubat|30 Kasım||miniğinin pıtpıtlarını duydu
63|yavrucuk|26|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu
64|merveburc|25|23 Şubat|30 Kasım||kalp atışlarını duydu kontrol 24 Nisan
65|cersu|**|23 Şubat|30 Kasım||
66|canliz|25|27 şubat|30 Kasım||cinsiyet 3 hafta sonra
|JJuLiEtt|||||Artık Ocak annesii :lepi:
|yazgülüm||||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|esterya||||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|BONCUK26||||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|dorukk|||||FAHRİ KASIM ANNESİ
|NURHAYATK||||| FAHRİ KASIM ANNESİ
|mehlikaMERYEM||||| FAHRİ KASIM ANNESİ

başka cinsiyet öğrenen varmıydıı

ya benim doktorum hiç bişi sölemiyo yani ultrasonda kaç haftalık olduğunu anlıyomu doktorlar ben sata göre sölüyorum hep haftamı bide kaç cm kaç gr hareketi var mı yokmu napıyo hiç bişi sölemiyo gıcıx oldum hee sadece maşallah iyi durumda diip sepetlio beee en son gittiğimde bebişimin fotosunu bile vermedi uyusss değiştirecem ben zaten bunu hıh

fotosunu vermedi miii :1shok:
fotosunu verse ordan bakardın kaç haftalıkmuş kaç cm.miş hepsi yazıyo çünkü ultrason kağıdındaa

bebeginin cinsiyetı bellı olmadan ıcıne doğan tahmin eden ve gercek cıkan varmı kızlar yada ne hıssedıyorsunuz ben hep kız hıssettım daha bellı deıl cınsıyetı bu sene kız senesı dıye duymustum ama lısteye baktımda erkek daha cok suan :ecrin_bebek:

aaa söylerler mi hiç ya yanlış olursa walla kariyerleri biter dimi ama:mymeka:

o da ayrı mevzuuu valla insan ne duyduysa o olsun ister ay pardon yanlış oldu ii olmas dimi aman beee çift çizgi görces diye çatlıyoduk şimdi de cinsiyeti merak ediyos onu öğrenince başlarıs kime benzicek acaba kaşı nasıl gözü ne renk die merak bitmes anacımmmm

bebeginin cinsiyetı bellı olmadan ıcıne doğan tahmin eden ve gercek cıkan varmı kızlar yada ne hıssedıyorsunuz ben hep kız hıssettım daha bellı deıl cınsıyetı bu sene kız senesı dıye duymustum ama lısteye baktımda erkek daha cok suan :ecrin_bebek:

yok kız o listedekiler bizim içimize doğanlardı değiştirdim zaten artık onlara gerek kalmadı gerçek cinsiyetleri öğrencez yakında

ya banane bu sene kıs senesi olsun geçen sene oğlan senesi dediler oğlum oldu yaaaa ben kısımın olmasını istiyorum hemde çoooookkk.hafta sonu bizim oğluşa alışverişe çıktık baktım hep kız kıyafetleri nasıl sinir oldum anlatamam erkeklerede hep aynı şeyler.orada dua ettim inş kısım olurda bu kıyafetleri alırım diye:Saruboceq:

ayy benim dr tek tek anlattı vallahi bana bende yeni başladım bu dr a
ama memnun kaldım benim karşımda da var ekran tek tek anlattı ve gösterdi
kociş te oturduğu yerden baktı ohh
o yüzden çok sevdim ben bu dru :CüvCüv: :teytey:

fotosunu vermedi miii :1shok:
fotosunu verse ordan bakardın kaç haftalıkmuş kaç cm.miş hepsi yazıyo çünkü ultrason kağıdındaa

evet vermedi hain herif zaten kociş işten izin alıp gelememişti akşama bi heycanla bekliyodu fasulyemin resmi gelcek ne kadar oldu acaba falan diyemedim doktor vermedi diye tahlile falan yollamıştı o arada kaybettim heralde dedim napimmm ama daha gitmicem o doktora karar verdim yani zaten ilk bebiş ben sudan çıkmış balık gibiyim bişiden anlamıyom bana anlatsın istiyorum doktor ilgilensin anacım civardaki en buyuk özel hastane ben daha nere gidem napem bıktım yauwww ii doktor yok mu:nazar:

ya banane bu sene kıs senesi olsun geçen sene oğlan senesi dediler oğlum oldu yaaaa ben kısımın olmasını istiyorum hemde çoooookkk.hafta sonu bizim oğluşa alışverişe çıktık baktım hep kız kıyafetleri nasıl sinir oldum anlatamam erkeklerede hep aynı şeyler.orada dua ettim inş kısım olurda bu kıyafetleri alırım diye:Saruboceq:

benim yengemde hamiş o 16 haftalık ilk yiğenim kızdı buda kızmış bugün öğrendim laelaelaelaelae

kızlar tıcker'ımı değiştirdim kaydirigubbakcemile3 can sıkıntısı napıyım. nası olmuş

ayy benim dr tek tek anlattı vallahi bana bende yeni başladım bu dr a
ama memnun kaldım benim karşımda da var ekran tek tek anlattı ve gösterdi
kociş te oturduğu yerden baktı ohh
o yüzden çok sevdim ben bu dru :CüvCüv: :teytey:

valla kıymetini bil doktorunun kısım bi bana denk gelmedi böylesi desene şans işte

yok kız o listedekiler bizim içimize doğanlardı değiştirdim zaten artık onlara gerek kalmadı gerçek cinsiyetleri öğrencez yakında

bende gercek cınsıyetlerı sandım cın takvımıne göre erkek benımkı ama ben kız hıssedıyorum erkek hıssetmıyorum hıc alkisalkisalkis

o da ayrı mevzuuu valla insan ne duyduysa o olsun ister ay pardon yanlış oldu ii olmas dimi aman beee çift çizgi görces diye çatlıyoduk şimdi de cinsiyeti merak ediyos onu öğrenince başlarıs kime benzicek acaba kaşı nasıl gözü ne renk die merak bitmes anacımmmm

cidden canım ya haklısın ben çok merak ediyorum kime benzeyecek diye.ilk bebişte kayınvalidem çocuğun orasını burasını hep kendi tarafına benzetiyordu sözde benzetmeye çalışıyordu emme benim oğlum anasına benzedi:jeyyar:ayy buda bana benzerse çatlar herhaldekaydirigubbakcemile3

X