2009 Kasm Anneleri

canım ben henüz yaptırmadım
o yüzden yardımcı olamıyacağım

saol canım görmüş olman bile yeterli

selam nehiriver ben yaptırdım.yaptıran bi kaç kişi daha vardı

canım bişe sorcam ben bugün kan testlerimi verdim ense pilisi kaç çıkmıştı sende dr normal dedi ama biz anne adayları böleyiz işte merak sadece :) kan testlerimide cuma günü alcam cinsiyeti bellimi bebeğin benimki 13+ 4 oldu dr sölemio emin olmak lazım az daha bekle dio

kısss ne sağlık ocağı nan bana niye kimse gelmiyo göbeğem yokmu diye acep kaydirigubbakcemile

sağlık ocağına kayıt mı gerekiyor acep
benim göbüş var emme banada kisme gelmedi laelaelaelaelae
yav kapı çalındı işte iki tane eleman (sağlıkçı) (biri iğnecimmiş zaten ben vurcam dedi sırıttı) Kart doldurrdular, boyum yaşım cinsim falan. gebelik bilgileri vs. İkili testi yaptınız mı o oldu mu bu bitti mi sordular, süt içiyon mu nasıl besleniyon bla bla....
devlet hastanesinden tc kimlik adres vs ordan gelmiş olmalılar diycem ama ben ataşehirdeyim ve fakat ikametgahım kartal da hala..
Neyse demek adrese dayalı nüfus kayıt sisteminden yol buluyorlar bunlar...

Hani biz de bi ara konuşmuştruk, sağlık ocağına kayıt yapmak gerekiyomuş diye, işte o zamazingo, Bebek için de devam edecek bu takip aşılar vs. Özelde yaptıran yaptırdık diyip not düşecek demek ordaki takip kartına...
En yakınınızdaki sağlık ocağına gidip tanışın bence iğnecinizle. 20. haftada iğne var bir ay sonrasında da ikinci bir iğne var. Tek bildiğim şimdilik bu..yerimseniben

evet zeytinim akşam eve gelince bakabiliyorum ancak.ya çok tatlı çıkıyor göbişler.bide sen inceciksin maşallah çok yakışmış bebişli göbiş:))))) Şeniz

ayyyy saol canım.Şeniz
hamilelik herkese yakışır kızzz
bebişlerimizin güzelliği onlar
hadi bir arada senin göbüşünü görelimkaydirigubbakcemile5

kıss kartanesini merak ettim de ondan bi girip bakım dedim yemek yicem şimdi
bu arada o göbişini görünce çatladım burdaaaa yaaaa bende göbişmi varki koyayım

kız vardır beeee
ben de de yok diyodum ama varmış
bi de çekilmeden önce yemek yedim üzerine de su içtim iyice şiştim birazda ondan
vardır bişeyler hadi sen de koy

canım bişe sorcam ben bugün kan testlerimi verdim ense pilisi kaç çıkmıştı sende dr normal dedi ama biz anne adayları böleyiz işte merak sadece :) kan testlerimide cuma günü alcam cinsiyeti bellimi bebeğin benimki 13+ 4 oldu dr sölemio emin olmak lazım az daha bekle dio[/QUOTE]

canım benim ense 1,2 çıktı.kan testimin sonucunu dün aldım bende normal dedi doktor.cinsiyetinide dün sorcaktım ama sadece tahlil sonuçlarıma baktı ve 3 hafta sonra 3lü test için çağırdı ve cinsiyeti o zaman söyleyecekmiş.senin ense kalınlığı kaç çıktı

canım benim ense 1,2 çıktı.kan testimin sonucunu dün aldım bende normal dedi doktor.cinsiyetinide dün sorcaktım ama sadece tahlil sonuçlarıma baktı ve 3 hafta sonra 3lü test için çağırdı ve cinsiyeti o zaman söyleyecekmiş.senin ense kalınlığı kaç çıktı[/QUOTE]

1.2 mm cıktı benimde canımcım cmts test sonucunu alcam bende benim doktorum 3lü testen bahsetmedi bile aralarındaki fark neki acaba acemi olmak cok fena yaaaaaaaaaa

nazlıcım dualarımız seninle ve bebişinle.sen moralini bozma ve hep olumlu iyi düşün.bebişin hisseder

Ya ne desem az hepinize çevremde bir sürü melek doldu eminiki Allah bukadar meleğin dualarını geri çevirmeyecek iyilik haberlerini alacağız küçücüğün :Saruboceq: :Saruboceq: Olumlu düşünüyorum gitgide dahada çok düşüneceğim hepinize söz veriyorum Şeniz Şeniz

Son düzenleme:
neslicim sağlık ocağına kayıt olalım tamam
peki bu aşılar için para alıyorlar mı bunlar
hamile olduğumuza dair herhangi bir işlem yapmıyorlarmı
elini kolunu sallıyan kayıt oluyormu yani

1.2 mm cıktı benimde canımcım cmts test sonucunu alcam bende benim doktorum 3lü testen bahsetmedi bile aralarındaki fark neki acaba acemi olmak cok fena yaaaaaaaaaa[/QUOTE]

canım bazı doktorlar 3lü test istemiyomuş ama benim doktorum herkese aynı şekilde uyguluyormuş.önce 2li testi yapıp üç hafta sonrada 3lü testi yapıyomuş.banada daha önce bişey dememişti ama dün sonuçları göstermeye gidince üç hafta sonra gel 3lü testini yapalım dedi.o zaman gittiğimde nasıl beslenmem gerektiğini söyleyecekmiş bide.4.aydan sonrası önemli dedi

yakacıktaki hastanede bide sıra çok oluyormu
ikili test için önce randevu alcaz herhalde
sonuçlar hemen çıkuyormu
bi de ücretleri nedir muayene +tahlil için canım

canım bana yapmamışlardı iğne sanırım tetenoz aşısıymış.dr.hastanemiz hijyenik gerek yok dedi bana yapmadılar:1no2:

ben gecen hafta kayıt oldum bağlı olduğun sağlık ocağına gt onlar sana gerekli bilgileri veriolar canım herhangibi bir ücret alınmıo bundan nede asılardan ...

1.2 mm cıktı benimde canımcım cmts test sonucunu alcam bende benim doktorum 3lü testen bahsetmedi bile aralarındaki fark neki acaba acemi olmak cok fena yaaaaaaaaaa

canım bazı doktorlar 3lü test istemiyomuş ama benim doktorum herkese aynı şekilde uyguluyormuş.önce 2li testi yapıp üç hafta sonrada 3lü testi yapıyomuş.banada daha önce bişey dememişti ama dün sonuçları göstermeye gidince üç hafta sonra gel 3lü testini yapalım dedi.o zaman gittiğimde nasıl beslenmem gerektiğini söyleyecekmiş bide.4.aydan sonrası önemli dedi[/QUOTE]

anladım canım saol bilgin için bende isterim doktorumdan o istemeyebilir ama yapılsın garanti olsun zaten pimpiriğin tekiyim :) allah sağlık sıhhatle kucaklamamamızı nasip etsin cümlemizin inşallah canımcım benden sana bi tahmin senin kızın olacak hadi bakalım a.s.

Ohh be içim rahat etti bak bu yazdıklarını görünce.

ıçim şimdi daha rahat,evde bu gece kendime iyi bir uyku çekebilirm.Dün gece seni düşünmekten uykusuzum çünkü :jeyyar:..

Canlarım birbirinize verdiğiniz bu büyük destekten ötürü çok ama çok teşekkürler..
Rabbim hepinize sağlıklı bir gebelik :CüvCüv: ve sağlıklı bir şekilde meleklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.:1hug:

kızlar ben sağlık ocağına gitmedim.bi kaç hafta önce iki kadın geldi eve.işte biz sağlık ocağından geliyoruz hamileymişsiniz falan dedi.hatta ben önce inanmadım nerden biliyolar falan derken kimlik kontrolünden geçirdimalkisalkisalkissonra meğer hastaneden onların sistememi ne yansıyomuş.her ay kontrola gidecekmişiz.bende yakında gideyim diyorum

aile hekimliğine bağlı olduğun sağlık ocağı bilgilerini alıyor.yani kayıt yapılması gerekiyor.boy,kilo,varsa hastalık bebeğin gelişimi v.s yapılacak aşı da tetonoz.5 doz normalde.ben geçen yıl okulda öğrencilerden korunmak amacıyla yaptırmaya başlamıştım.herhalde benim yapılmayacak.

bu arada bi sitede 800 küsür milyona çok şık babyhope marka oda buldum alıyorum :) acele ediyorum ama arkadaş aldı çok süper bende alıcam dayanamıyorum tek bi don bile almadım daha ama odayı alıyorum 800 de ucuz :)

bu arada hiç ücret ödenmiyor.bu aşıyı yapmak zorundalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…