2009 Kasm Anneleri

itek sen de öle nerelerdesin kız bi ses ver bu arada maviyi gören oldumu bu gün ? nerelere kayboldu genee

ahanda buradayım süprizzzzz geçmişi okuyum dedim yine dayanamadım geldim.

okuma anam bitmiyo ben artıkın geçmişi neyin okumuyom millet muhabbet ederken çakıyom mevzuyu çakmasamda çakmış gibi yapıyom sırnaşık şey ne yapam cicim yooosam hem çalış hem müşterilerle kapış hem burdaki hatunlara yetiş olmeyyoo

ayy bende 2 gündür giremiyorum bizim bıdık 2_3 gündür devamlı ağlıyor.ateş,ishal şikayetiyle dr.götürdük dişleri çıkıyor ondan dedi ayyyy ne zormuş bu diş çıkarmak yaa seneyede diğer bebişle uğraşacağım vallasenağlama

ah canım işin zor valla
diş amma da problem oluyo yaaa
o ağladıkça senin için yanıyordur dimi canım
iyi tarafından bakacak olursak büyüyo kızz ne güzell işte

kızlar resmim düzeltülmiş teşekkür ederim.bu arada o yatağın büyümüş hali.resim yüklemeyi öğrenip sonra eklerim

ah canım işin zor valla
diş amma da problem oluyo yaaa
o ağladıkça senin için yanıyordur dimi canım
iyi tarafından bakacak olursak büyüyo kızz ne güzell işte

ya gerçekten çok zormuş.gece hiç uyumuyor,tabii bizide uyutmuyor.tam dinlenmeye ihtiyacım varken böle oldu

ya gerçekten çok zormuş.gece hiç uyumuyor,tabii bizide uyutmuyor.tam dinlenmeye ihtiyacım varken böle oldu

sen sabırlı annesin canım dayan uzun sürmeyecek nasıl olsa
gerçi seneye de diğeri .senin hakkın nasıl ödenir canım ya kolay değil tabi
allah sana kolaylık versin canım

resmin kendisini gösterem dedim ama beceremedim neyse bakarsınız işte

zeytinim ne güsel çıkmış öle göbişinkaydirigubbakcemile5ayyy bu güsel göbişin kıymetini bil çatlamaması için elinden geleni yap olur mu diyeceğim ama olacağı varsa ne yapsanda oluyor:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…