2009 Kasm Anneleri

ben de biraz uzanayım belim ağrıyoda dikilmekten
akşama bende resim koyacam göööööbemin
bağanee işte kıskandım

ben diyodum da inanmıyodunuz, görün işte :))

bu arada az önce sağlık ocağından iki sağlıkçı geldi, gebelik kartı açtılar bana. 20. haftada tetanos için gel didiler, sevdiler şımarttılar gittiler,
şimdi misafirim var gelüciiim sonnaa öptüm hepünüzüa.s.

kısss ne sağlık ocağı nan bana niye kimse gelmiyo göbeğem yokmu diye acep kaydirigubbakcemile

neslicim naber .senden başka kimseyi göremiyorum.nolmuş bizim kızlara yaaahuuu.......benim bugün nette sorun oldu sabah girdim ama kesildi o yüzden hemen kaçmış gibi oldu beni hatırlayanda unutanda(kartanesi) arkadaşlara çok teşekkürler.kartanesi senin ifadeni bi ara alıcam.bunu yazdım bi kenara.......ayrıca ben çok kötüyüm.sürekli dışarılara çıkıyorum evim kokuyo bana.yemek yapamıyorum yiyemiyorum......ölücem sanki .o yüzden yazamadım kaç gündür.......

Bende burdayım cicim ayrıcaaa seni de unutmadık lülülülülülü

kıslar sen kaçar hepinizi öpeyrum Şeniz
kendilerinize ve bebişlerinize çok iyi bakın heee
üzmeyin bebeşleri :eek:klava:
:teytey: :sm_cool: :a015: hihoyyyt delikafadulden

canıııııım çok sağol az önce yoktunda göremedim de...... sen nasılsın ......

sağol tatlım ben çok iyiyimm asıl seni sormalı nen var kuzu düzelemedin mi ? benim malum baştan beri bulantı vs. olmadığından rahatım ama iştahım yok sırf yemiş olayım diye yiyorum kaçıncı haftadasın gülüm 2 li tarama falan yaptırdın mı?

merhaba kasım ayının güzel anneleri. öncelikle julieti canı gönülden tebrik ediyorum Rabbim sağlıkla kavuştursun meleğine. listenizde bende varım ama uzun süredir giremiyordum. bugün gittik kontrole kocaman olmuş kuzum. el salladı bize bizde bol bol ağladık babasıyla onu izlerken. görmüştüm ama duymamıştım kalp atışlarını nasılda atıyor pıtır pıtır hepimiz ayynı duygulardayız sanırım. Sağlıkla gelsin kuzucuklarımız inşallah. kızlar ben bugün medicine hastanesine gittim ama dr. doğum gece olursa gelmiyormuş ist. avrupadayım varmı dr. öneriniz.

canım hoşgeldin.bende avrupa yakasındayım ve madicalparka suat beye gidiyorum.süper bi doktor.

JJuLiEtt hoşgeldin.

kızlar dün ikili test sonuçlarımı aldım allahıma şükürler olsun herşey yolunda.üç hafta sonrada 3lü test yapacakmış doktor ve ozaman geldiğinde cinsiyetinide söylerim dedi.hadi bakalım yakın zamanda kimler öğrenecek cinsiyet.bu arada maaşallah o ne güzel göbişleeeeeeeeeeer:nazar::nazar:

kızlar bu arada bebişimin yatağınıda aldım dün.çok tatlı.böyle büyüyenlerden.siz hangisinden almayı düşünüyosunuz.

kızlar bu arada bebişimin yatağınıda aldım dün.çok tatlı.böyle büyüyenlerden.siz hangisinden almayı düşünüyosunuz.

Aman efendimmmm cok hızlı davranmışsın, güle güle kullansın bebişin inşallah:nazar:

Ben bir tane buraya bir tanede annemin evine park yatak alacağım aslında basta 1 tane yeter diyordum ama sonra düşündüm, Türkiyeye her gidişimde yatağı tasıyamam buradan e ben dönüp işe baslayıncada eşimin yanına her gelişimde yatak tasıyamam; sonuç olarak iki tane alırız dedik. Temelli dönmeyi nasip ederse bir gün Allah o zamana buradakini ya yazlığa yada kayınvalideme vericem bebişin her yerde yatagı olacak:)

dilmuh canım çok ama çok sevindimmmm inşallah herkezden böyle iyi haberler gelir ..Yatağınızıda güle güle kullanın canım ..Allahım hepimize nasip etsin :nazar: :nazar:

kıs ne çabuk aldın yatağı bende büyüyen yatak alcam resmi eklede bakalım hele
bu arada test sonuçlarına çok sevindim
bebişinde o yatakta sağlıcakla büyüsün inşallahhh :Saruboceq:

canım hoşgeldin.bende avrupa yakasındayım ve madicalparka suat beye gidiyorum.süper bi doktor.

JJuLiEtt hoşgeldin.

kızlar dün ikili test sonuçlarımı aldım allahıma şükürler olsun herşey yolunda.üç hafta sonrada 3lü test yapacakmış doktor ve ozaman geldiğinde cinsiyetinide söylerim dedi.hadi bakalım yakın zamanda kimler öğrenecek cinsiyet.bu arada maaşallah o ne güzel göbişleeeeeeeeeeer:nazar::nazar:

Dilmuh hoşgeldin canım sonuçların iyi olmasına çok sevindim inşallah hep böyle güzel gider

kartanesi daha gelmedimi yaaa meraktan çatlıcammm ben çıkıcam birazdan onu bekliyorumm

ayyy kızlar çok sağolun.yatağı daha eve getirmedik.biz haziranda doğuya gideceğimiz içinde bu eve getirmeden direk mağazadan alacağız ama size katalogtan ekleyeyim resim zaten aynı.hemen ekliyorum

akmlabentabiki059.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X