2009 Kasm Anneleri

kızlar yapmayın ya 7 aydan sonrasının garantisi var mı?

canlarım bunlar bir gerçek Allah herşeyin hayırlısını versin
7 ay niye deniyor bebeğin 7 aydan sonra dışarıda yaşama ihtimali daha fazla
yoksa garintisi olduğu için değil
ama yinede her an herşeye hazırlıklı olmalıyız
Hakkımızda hayırlısını versin Allah'ım :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
bu hayatın bir gerçeği
tabii buna takılıpta hayatı zehir etmemek lazım
herzaman olulu düşünmeye çalışalım :CüvCüv: :Saruboceq:

Kızlar ben çıkıyorum bi yarım saate burada olurum nasip olursa . :Saruboceq: :Saruboceq: a.s. a.s.

kızlar ben birsey merak ettım içimizde en küçük anne adayı kim acaba hihoyyyt ben 25 yasındayım

aynen tatlım sana katılıyorum sonucunda hepimiz bebeğimiz için herşeyın en iyisini en güselini istiyoruz.bunlar olucak şeyler kızlar yeterkı sağlıklı gelsın bebişlerimiz.anneleri,babaları neler alır onlaraaa.....

Kızlar ben çıkıyorum bi yarım saate burada olurum nasip olursa . :Saruboceq: :Saruboceq: a.s. a.s.

hadi tatlım beklıyoruzz haberini.öptümm tatlımm..
canım ben 86lıyım.23 yaşındayım..sanırım en küçük annemiz itekkciğimm:1hug:
buarada itekk nerde yaaa merak ettımmm

bugün hiç gelmedi dimi itek belki oğluşundan vakit bulamamıştır
evet itek enküçük annamiz ve onun 2. bebişi
ben 26 yaşındayım

Kasımda ınsallah hemızınkı dogmu solcak degısık degısık ısım koycaz onlara ahh o gunler bı gelse

saat 3 ü geçmiş ben de bişey yiyim midem gene çok fena bugün senağlama öptüm hepinizi....

kızlar bende bılgisayar başında değilim ara ara okurum.akşama kendıme yemek hazırlıcam artık acıkmaya başladımm...nazlıcığımı beklıcem bakalım ay heyecanlandım valla...

kızlar ben birsey merak ettım içimizde en küçük anne adayı kim acaba hihoyyyt ben 25 yasındayım

ben 30 yaşındayım :asigim:

saat 3 ü geçmiş ben de bişey yiyim midem gene çok fena bugün senağlama öptüm hepinizi....

ya bak niye kendini aç bırakıyon hadi doğruu bişiler atıştırmaya gidiyosun kaydirigubbakcemile

kızlar bende bılgisayar başında değilim ara ara okurum.akşama kendıme yemek hazırlıcam artık acıkmaya başladımm...nazlıcığımı beklıcem bakalım ay heyecanlandım valla...

sende sakın aç bırakma kendini emi

canım niye aç kalıyosun miden bulanır tabi aç kalma
acıkmadan bişeyler atıştır mesela kraker tarzı şeyler
yanı illa yemek yemek zorunda değilsin atıştırma yap
ama mide bulantısı olmasın diyosan aç kalmamalısın cokacimcoook

Kızlar 100/2 risk var diyor doktor bu testle riskleri öğreniyormuşuz amniyosentez vs dedi 100/100 sonuç veriyormuş onu yapalım dediler ben koptum şuan nasılım tahmin bile edemezsiniz.Doktorlar hepsi arıyor Nazlı birşey yok diye ama beynimde çakıyor 100/2de olsa bana göre çok 2, kez kendi doktoruma gidip herşeyi konuşucam gerekirse yeniden tahlil o derseki Nazlı amniyo sentez ozaman tamam derim.Ve onun eşliğinde anca bu işleme girerim şimdilik bunu yazabiliyorum umarım detaylı anlatabilmişimdir..Bunu yazarken bile hemşire arkdş arıyor korkma hiç birşey yok bu bebğin hastalıklı olduğunu göstermiyor diye..Bende biliyorum ama risk olması ..............

ben de almam diyom ama bi çıktımmı cinsiyetini bilsem kesin alırım dayanamam o cici cici elbiselere
annem başladı zaten yeleklere ben de bi tane örmeye çalışıyom
mavişim geçmiş olsun ....Şeniz dur bi tahmin de sana yapayım senin de kızın olucak gibi geliyo bana ... kartanesiyle beşik kertmesi yaparsınız belkim ona da erkek dedim de :roflol::roflol:
gelin adayım çok olcak akıllı uslusunu şeyini geç gösterenini seçcez artık :roflol:
listede herkesin yaşı var canım oraya bak ben de 24 yaşındayım

canım sakin ol
başka dr. a gidip yaptır bir de istersen
geçen sene bir arkadaşa böyle dediler dr. değiştirdi ank. en pahalı hastanesine gitti falan orada sonuç başka çıktı bebek de sapasağlam doğdu, hemen amniyo sentez yaptırma

nazlıcım canım sakın ol canım arkadaşım.demesi kolay diceksın ama kendi doktoruna git tekrardan konuş tatlımm...ne olur suan hem bebeğin üzülüyo hem sen.sakınleşmeye çalış.burdan ne kadar destek olabiliyoruz ama canım olmazsa tekrar yaptır canım olmaz mı

canım ya üzülme bak 100/2 ihtimalle demiş çok büyük bir oran değil
ama sen yine de dr la görüş inşallah birşey yoktur :Saruboceq:
çok fazla yıpratma kendini bitanem :teselli:
biraz serin olmaya çalış be canım inşallah hiç bişey yoktur
son durumdan haberdar et bizi güzel anne :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…