2009 Kasm Anneleri

kıslar ben kaçıyorum oğluşum uyumuşken bende biraz uyuyayımmirmirmirmir daha sonra gelirim hadi byyyyyyyy

kızlar bugun kasıklarımda ve belımde agrı var hafıf hafıf normal bişimi buuu

incisu merhaba sen ikiz annesi olacaksın sanırım ben de yeni üye sayılırım kanama olmadığı sürece hafif kramp tarzı ağrılar normal diyor dr lar çok değilse sorun etme bence

kızlar ben geldim yine
dünden beri yine çok kötüyüm içim dışıma çıktı
şimdi iyiyim iyiyken bi gireyim dedim geçmişe bi göz atıp geliyorum hemen...

yok ya senin de daha küçükmüş ama çoğu kişi yatırdı ikili testi alkisalkisalkis

hiç de küçük diilmişşşşşş :dilcikar::dilcikar:

ben hiçbirşey hissetmiyorum cinsiyeti ile ilgili çevremdeki herkes şaşırıyor.ne biliyim kardeşim sağlıklı olsun da dimi ya...:dance:

ben de hissetmiyorum yaa arkadaşlarım sinir oluyo hepsi hissetmişler, rüyalarında görmüşler... benim de 6.hissim çok kuvvetlidir aslında :uhm:

hani salkım sakım oluyor ya ondan geçen televizyonda yiyorlardı gördüm canım istedi ayyyyyyy ne oldu bana ya her gördüğümü istiyorum:bbo::bbo:

ayy çok canım istedi yaa...cokacimcoook zaten ne görsem canım istiyo dün aşkı memnuyu seyrederken millet şarap içiyo ben tutturdum vişne suyu isterim diye... halbuki normalde hiç içmem :lepi: o saatte vişne suyu aldık içtim de rahatladım alkisalkisalkis

benim de kasıklarıma kramp giriyo...korktum valla....benneyaptımki

canım arasıra bende de oluyo telaş yapma bişey yoktur inş.
bende dün yemeğe misafir aldım dün akşamdan beri belim ağırıyor
ve arada kasıklarımda agrı oluyor
normal olabilir yanı
hem adet günlerinde ağrı olabilirmiş diye duydum
öyle bişeyde olabilir :1hug:
kıslar ben kaçıyorum oğluşum uyumuşken bende biraz uyuyayımmirmirmirmir daha sonra gelirim hadi byyyyyyyy

iyi uykular :dilcikar: kafamçokkarıştı lülülülülülü
bize gıcık veriyon galiba :mymeka:

dün sizi ne çok aradım bi bilsenizsenağlamacanım sıkıldı nerede bu kıslar diyorum eşim çalıştığı içinde eve tıkılıp kaldımsenağlama

canımsın evde laptop falan olsa ben kesin girerim tatil günleri ama yok maalesef cicimm üzülme bi daha sakın tamammı ?:teselli:

kızlar naber.ya ekim annelerine bi uğradımda 11+2 de cinsiyet öğrenen varmış.ben pazartesi tekrar gitcem 12+6 oluyorum öğrenirmiyimki.ay meraktan çatladıııııııım

ay ben de tam 12 oldum kız yarın dr. görür inşallahha.s

doğru hatırlıyorsun 2 hafta önce gitmiştim kalp atısını duyduk.
ama esim hastaneyi begenmedi değiştirelim dedi
yeni doktoruma gideceğim bugun aslında daha once birkaç kez gitmiştim memnu kalmıştım kendisinde.

sen de benim gibisin desene ben de aynen dr. değiştirdim diye yarın gene gitceemm:teytey:

kızlar ben dün hamilelikte ne kadar kilo alındığıyla ilgili topiclere baktım... yaa kimi 5 ayın sonunda sadece 1 kg almış :1shok: kimi de 3 ayda 2-3 kilo... ayy çok merak ediyorum biz nasıl olucaz yaa .... CADIARZU

kız ben ilk 2 ay 2 kg aldım sora 3. ay 3 kg verdim ii mi ama hiç belli diil zaten kiloluyumya hamişlik de bahanesi oldu banayerimseniben

ayy benimde canım yeşil birşey istiyor ama daha çıkmadı piyasaya ama koçiş büyük marketlerde var dedi alacakmış:sm_cool:hani yeşili,sarısı,siyayı ola şeyden

kız çıktı heryerde var ayyy

ebisce devamlı ontrol et sabah akşam da not et doktora gidene kadar doktora gidince de gösterirsin tansiyon ölçülerini
benim normalde yuksek tansiyonum var sabah akşam ölçüyorum, tansiyon ilacı da alıyorum sabah akşam
almadığım zaman benim de 14 10 oluyor hatta doktorda gecende 16 10 du takip et tansiyonunu ilacını da duzenli kullan dedi

her sabah ve akşam ölçüyom hep aynı fix 14-10 çıkıyo aslında benim normalde çok düşüktür 1-2 haftadır çok üzüldüm etkisi var mıdır kii:çok üzgünüm:

doktorun yönlendirir seni durumuna göre

kızlar aşkolsun bende ikili testimi yaptırdım.yaaaaaaaaaaaaaaaaaa senağlama niye beni unutuyonuz heeeeeep

kızma unutmuşuz annat bakem nası sonuşlar :1closedeyes:
Aaaaaaaaaaaaaaa bızden daha dr istemedı valla
ben hamiş kaldıgımdan bu yana daha hiç test mest yaptırmadım
salı gunu gıdecegım belkı ozman ıster

canım ama toxoplazma tam kan sayımı falan yaptırması lazımdı şimdiye kadar değilmi kızlaaarrr ?

kızlar ben geldim yine
dünden beri yine çok kötüyüm içim dışıma çıktı
şimdi iyiyim iyiyken bi gireyim dedim geçmişe bi göz atıp geliyorum hemen...
hoşgeldin canım geçecek bu günler az kaldı canım yaa :1hug:
hiç de küçük diilmişşşşşş :dilcikar::dilcikar:

ayy çok canım istedi yaa...cokacimcoook zaten ne görsem canım istiyo dün aşkı memnuyu seyrederken millet şarap içiyo ben tutturdum vişne suyu isterim diye... halbuki normalde hiç içmem :lepi: o saatte vişne suyu aldık içtim de rahatladım alkisalkisalkis

küçük işte herkes 12. haftalarda naber lülülülülülü
amannn sende ne oldun öyle
ne görsen istiyon yamyam olcan yakında haaa cokacimcoook

itekcim sagol tatlım valla bende 3 kez yedim en son annem gelirken almış gelmiş ama oranın tadı daha bir başka oluyor valla ben o tadı özlemişim her geçen gün daha da büyüyor lar ..ayy eve gidipte yesem biraz cnm istedi ee itekcim senden ne hbr....kız kartanesi burada gözüküyor ama daha gelemedi nereden aldı merak ettim. a city outlet dgl dimi ben oraya gitmiştim ama bayagı oldu pek öyle uygun dgl di o zaman

acity outlet kızlar ben gecen sene acılmadan önce her hafta santiyeye gidiyordum boynerin mağaza acılışlarını yonetiyorum acıldıktan sonra da 1- 2kere gittim ilk outlet mağazası olan bazı markalar da var guzel bir outletti tavsiye ederim.

bu arada yarın boyner de turkcellilere özel %50 kelebek indirimi var gitmek isteyenlerin sabahh 10 da mağazada olması öneririm yoksa kasalrdai kuyruk yuzunden vazgeciyorsunuz alışverişten

kızlar pınar sütün reklamını seyrettiniz mi ... hani bi tek annem olsa bana yeter diye şarkısı var... ben serettikçe ağlıyorummm...iyice duygusala bağladım :roflol::roflol:

ebisce canım çok şükür ultrasonda bişey çıkmadı.doktor kan tahlilinede bakalım tam rahatlasın içimiz dedi.pazartesi gitcem tekrar doktora.bende aaaa hala kimse hatırlamadı diyodum sağol canım

amannn sende ne oldun öyle
ne görsen istiyon yamyam olcan yakında haaa cokacimcoook

aseeebaaaaaaaa aşkolsuunnn :roflol::roflol:

bu arada yarın boyner de turkcellilere özel %50 kelebek indirimi var gitmek isteyenlerin sabahh 10 da mağazada olması öneririm yoksa kasalrdai kuyruk yuzunden vazgeciyorsunuz alışverişten

alllaaaaaaaaahhhhhhh tam da alışveriş krizim tutmuşkennnn :sm_cool::eek:

aseeebaaaaaaaa aşkolsuunnn :roflol::roflol:

alllaaaaaaaaahhhhhhh tam da alışveriş krizim tutmuşkennnn :sm_cool::eek:

kızlar uni burdayken alışveriş ve yiyecekten bahsetmeyin
dayanamıyo yakında kocişini yıldıracak
canım herşeyden isteme ve her duyduğun alışveriş merk. gitme
çocuk doğana kadar elde avuçta ne varsa bitecek
çocuğa bişey kalmıyacak :emir_bebek:

ebisce canım çok şükür ultrasonda bişey çıkmadı.doktor kan tahlilinede bakalım tam rahatlasın içimiz dedi.pazartesi gitcem tekrar doktora.bende aaaa hala kimse hatırlamadı diyodum sağol canım

ne dimeeekk bizde sabırsızlıkla bekliyoz bakalım yarın dr. gidicez ilk kez bu dr. gitcez 2 li tarama yapcek mi yapmeycek mi bilmiomm canım cinsiyet için bişi dimedimi sana dr. ? accuk da olsa bi tahmin neyin bişi demedi mi? ha hacııı

mehlika canım çok ama çok üzüldüm,allah sabır verisn gerçekten çok zor bişey yaşamışsın,lütfenüzme kendini hayırlısıyla yeniden anne olucaksın inşallah...

kartanesi canım bebişine gs store dan bişiler almışsın her gs store da var mı
bebek kıyafetleri??? belli yerlerde mi varrr?? ayy bayılıyorum mincik bebeklerin
öyle şeyler giymesine kimbilir ne kadar yakışır bende istiyorum kıskandım bende alıcam :)))

dilmuh canım doktor cinsiyeti hakkın da bişey söylemedi mi???

karazeytin unique karakız aseba canlarım öpüyorum sizi...

mavideniz canım sende iyiymişsin çok sevindim

hepimiz 2 li testleri ve cinsiyetleri merakediyoruz hayırlısı olsun bebeişlerimiz için
ben bebişimi çok özledim, salı günü gidicem kısmetse
inşallah herşey yolundadır..

Son düzenleme:
kızlar uni burdayken alışveriş ve yiyecekten bahsetmeyin
dayanamıyo yakında kocişini yıldıracak
canım herşeyden isteme ve her duyduğun alışveriş merk. gitme
çocuk doğana kadar elde avuçta ne varsa bitecek
çocuğa bişey kalmıyacak :emir_bebek:

kız daha hiç bi yere gitmedim senağlamasenağlama
midem bulandığı için de aç aç oturuyorum bakma canım istiyo diye konuştuğuma bişey yiyemiyorum ki senağlama bu saat oldu daha kahvaltıyla duruyorum...
ayy utandım şimdi :eek:

uni sen uzun boyluyum demiştin ya boyun kaaaçç

1 75... sen buna da kısaymış dersin şimdi.. :teytey:

hııı bende öyle bacak arası deyince başka türlü anladıydım....cinsiyete bende kafayı tatım ikilide görünürmü diye bende şuan 10+5 4 mayısta ikili test yapılacak....ama benim doktor garantıcı şimdi söyleyecegini sanmıyorum...

ne dimeeekk bizde sabırsızlıkla bekliyoz bakalım yarın dr. gidicez ilk kez bu dr. gitcez 2 li tarama yapcek mi yapmeycek mi bilmiomm canım cinsiyet için bişi dimedimi sana dr. ? accuk da olsa bi tahmin neyin bişi demedi mi? ha hacııı

cinsiyetle ilgili hiçbişey söylemedi.bende pazartesi gidince soracağım.daha önce bu doktora gidenlerden öğrendim 13 haftalıkken söylemiş bazılarına.belkim banada bişi der.hadi bakalım sen yarın doktordan sonra yaz emi mutlaka

karazeytin unique aseba canlarım öpüyorum sizi...

hepimiz 2 li testleri ve cinsiyetleri merakediyoruz hayırlısı olsun bebeişlerimiz için
ben bebişimi çok özledim, salı günü gidicem kısmetse
inşallah herşey yolundadır..
bende seni öptüm Şeniz
inşallah yolundadır canım aklına kötü şeyler getirme
kocaman olmuştur şimdi yaramaz :emir_bebek:

kimse benle konuşmuyooo unuttunuzmu beni hassasım zaten ağlarım bak:KK43:
herkes kaçmış mı acaba
işleri vardır canım ağlama
şimdi sen ağlarsan topicde bulunan herkes ağlar senağlama
hem hepimiz hassasız ne varki :jeyyar:

X