2009 Kasm Anneleri

canım dr.göre değişiyor bazı dr.farkedemiyor sanırım ama işin uzmanı olrsa kemik yapısından bile anlıyora.s

sağlıklı olsunda önemli değil ne olduğu tabi ama çok merak ediyorum.benim doktorum kk dan gidenlerden öğrendim 13 ve 14 haftada söylemiş bazılarına.inş banada söyler.hayırlısı artık.

kızlar naber.ya ekim annelerine bi uğradımda 11+2 de cinsiyet öğrenen varmış.ben pazartesi tekrar gitcem 12+6 oluyorum öğrenirmiyimki.ay meraktan çatladıııııııım

sorma ben de baktım onlara deli oldum hihoyyyt

canım dr.göre değişiyor bazı dr.farkedemiyor sanırım ama işin uzmanı olrsa kemik yapısından bile anlıyora.s

bazıları da özellikle söylemiyodur bence kesinleşmeden... neler yapabileceğimizi tahmin ediyolar tabi :lepi: ben de olsam söylemezdim :icecream:

günaydın canım, ya nedense ben seni daha yeni dr. gittin die hatırlıyomm acaba karıştırıyomuyum mirmirmirmir 2 li tarama için mi gidiceksin tatlımm ?

doğru hatırlıyorsun 2 hafta önce gitmiştim kalp atısını duyduk.
ama esim hastaneyi begenmedi değiştirelim dedi
yeni doktoruma gideceğim bugun aslında daha once birkaç kez gitmiştim memnu kalmıştım kendisinde.

kızlar ben dün hamilelikte ne kadar kilo alındığıyla ilgili topiclere baktım... yaa kimi 5 ayın sonunda sadece 1 kg almış :1shok: kimi de 3 ayda 2-3 kilo... ayy çok merak ediyorum biz nasıl olucaz yaa .... CADIARZU

yaaaaaaa kıskanıyorum yaaaaaaaa
bızım bebişler daha yenı 9 haftalık oluyo
surda sız 1-2 haftaya cınsıyet ogrenceksınız
hakmı ??? adalet mı yaaaaaaa?????:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

oyle valla incisu ben de senin gibi 9 haftalıkım biz kucukler biraz yalnız kalıyoruz gibi hissediyorum cinsiyetin belli olmasına nerdeyse bir ay var coğunluk 2 li test asmasında bizim 2-3 hafta sonra ne yapalım onlar oncu biz de geriden takip diyoruz:))

yaa söylesinler ama.ben şimdi bi kaç bişey aldım bebişime sarılı yeşilli falan.ama şöyle bilsek ne olacağını pembişli mavişli alırız dimiiiiii

bazıları da özellikle söylemiyodur bence kesinleşmeden... neler yapabileceğimizi tahmin ediyolar tabi :lepi: ben de olsam söylemezdim :icecream:

ben 3 aylıkken öğrenmiştim.dr.%90 erkek dedi.diğer ay gittiğimde %100 dedi.inşş bunda da söler bende çok merak ediyorum.kendimi kıza çok alıştırdım yaaa birde erkek derse ayyy düşünemiyorum şok olurum herhalde:1shok::1shok::1shok:

kızlar naber.ya ekim annelerine bi uğradımda 11+2 de cinsiyet öğrenen varmış.ben pazartesi tekrar gitcem 12+6 oluyorum öğrenirmiyimki.ay meraktan çatladıııııııım

senin gittiğinde 13. haftan olmuş olacak be güzelim
inşallah doktorun bu işi iyi bilenlerdendir veya ilgili olan bir dr durda öğrenirsin :lepi:
tabii Allah hayırlısını versin sağlıklı olsun da farketmez ne olduğu
ama insan merak ediyo işte :uhm:

kızlar ben dün hamilelikte ne kadar kilo alındığıyla ilgili topiclere baktım... yaa kimi 5 ayın sonunda sadece 1 kg almış :1shok: kimi de 3 ayda 2-3 kilo... ayy çok merak ediyorum biz nasıl olucaz yaa .... CADIARZU

inş almayız ya en büyük kompleksim kilo yaaa 55 ile başladım bakem ne olacağım.birde kötü huyum var ilk nerede tartıldıysam bir daha hep orada tartılırım.hast.başka yerde tartılmıyorum,diğerleri bozuk falan olur diye.ama benim dr.asla kilo almayacasın dikkat edeceksin kimseyi dinlemeyeceksin diyor.

APPLEARZU, aseba, ebisce, grape, itek, karazeytin, unique_____ .... şimdilik gördüğüm en şeker anne adayları merhabalar. nasılsınız? bugün bana tatil.23 nisan tatili evdeyim.dün iptal oldu yarın kutlucaz bayramı.size çok katılamasamda geçmişi takip etmeye çalışıyorum.bir kaç olumsuz haber hariç herşey yolunda görünüyür.ya bir an önce belli olsun cinsiyetleri...

hoşgeldin canıma.s.a.s.a.s.tatilin tadını çıkardelikafaduldensen nasılsın nasıl gidiyor

selam meryem alah kolaylık versin sana acılaını dindidrsin boylesi daha hayırlıymıs , bir problem vardı ki boyle olması gerekti diyeceksin, doğa bir problem olduğunda yeni bir gebeliğe hazırlamak için boyle yaparmıs, sen onune bakacaksın artık insallah en kısa zamanda hamile kalırsın tekrar,

bir arkadasımında boyle kalp atışını duyamadılar aldılar bebeğini am şimdi 6 aylık tatlı mı tatlı bir kızı var masalalh

bu drumu kabullenip atlatmaya calış bebişin en kısa zamanda gelecek merak etme.

canım hiç korkma sen almazsın... senin bünyen belli oldu ilk bebişte bence...
ama biz nolucaz çok merak ediyorum yaa... benim boyum da uzun çok kilo alırsam kocaman bişey olurum kafamçokkarıştı

merhaba canımmm...ooohh bol bol dinlenn...:lepi:

hoşgeldin canıma.s.a.s.a.s.tatilin tadını çıkardelikafaduldensen nasılsın nasıl gidiyor

ben iyiyim canım benim.mide bulantım falan hiç olmadı zaten.maşallah rahattım hep.iki gündür kıyafetlerim sıkıyor.bebişim büyüyor diye seviniyorum.ama çok sabırsızım nasıl geçer bu zaman.cinsiyeti belli olsun bari de ona göre seveyim bi kızım diyom bi oğlum.bebiş kendini kötü hissedecek:uhm:

ne haber kızlar nasıl gidiyor hamişlik ?

umarım herkesn sağlığı ve keyfi yerindedir

dediğiniz gibi hayırlısıyla cinsiyetleri öğrenmeye başlasak ne güzel olacak ama dayanın az kaldı gelecek ay başlanırr söylenmeye ekim annelerinde kız çok sayıda bakalım kasım annelerinde kız-erkek hangisi çoğunlukta olacak en önemlisi eli ayağı düzgün hayırlı evlat olsunlar yeterki ama insan merak etmiyorda değil :)

tursercim hoşgeldin nerelerdeydin ?? a.s.

ayy herkes cinsiyeti merak ediyor delikafaduldendelikafaduldenbakalım bu ayda kız mı yoksa erkek mi ağır basacakCADIARZUyerimseniben

evet canım benim de öle millet 2 testi bitirdi cinsiyet derdine düştü
biz daha 2-3 hafta sonra yaptıracağız ikili testi :roflol:
neyse geç olsunda güç olmasın

hoşgeldin canıma.s.a.s.a.s.sen nasılsın????????????bebişko üzmüyor dimi annesini

ben bugün pc başında çakılı geldim gene...bulantı olunca kıpırdamak bile istemiyorum... :1no2: yeşil şeylerim de bitti gidip alabilir miyim acaba mirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…