2009 Kasm Anneleri

arkadaşlar merhaba..
dün sabah erken kendi doktoruma gittim.bebek 9 hafta olması grekirken 6haftalık görünüyor dedi.kalp atışı yok.almamız gerek almadığımız taktirde sana zarar verir dedisenağlama
ölmüş bebek dedi.
sonra istersen kürtaj ypalım dedi.Bende Allahın verdiği canı yine Rabbim aldı.Bizi cennette bekleyecek bir yavrumuz var dedim.İçim yandı ağladım üzüldüm ama elden ne gelir ki.O'nun nasibide bu kadarmış
Sonra ege üniversitesine gittik.orada tanıdığımz iyi bir erkek doktor var.eşim belki geç döllenme olmuştur dedi.ordada doktor aynı şeyi söyledi.Anneden değil bebekten kaynaklanır dedi.yumurtalıkların tüplerin rahim çok normal.çok sağlıklsın.Ama olabilir üzülme ağlama dedi.doktor ne bilirki insanın acısınısenağlama
kendi doktoruma gelip kürtaj oldum.uyuttular.Uyandığımda bebeğim yoktu..O çoktan cennete uçmuştu.orada bir kuş gibi özgür annesini bekleyecek.Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın.hep dua ettim.Allahım sen kimseye böyle acı verme.
Çok şükür dedim.daha büyük acılarda olabilirdi.Rabbim sana şükürler olsun.Alan sensin veren sen.Sen yine yoktan var edersin.
Eşim bebeğin alınacağı günün gecesi rüyasında görmüş;kucağında bir erkek çocuğu varmış(benimde içime doğmuştu oğlan diye)senağlama biri gelip bu bebeği almamız lazım demiş.eşimde neden alıyorsunuz ki demiş.bu sizin için daha hayırlı demiş bebeği alan kişi.
eşim diorki ruh halim çok farklıydı elimden aldılar ama hiç üzülmedim.
işte böyle..
Dualarınıza ihtiyacım var.şuanda evde yatıyorum.Ailem yanımda.iyiym toparlandım.Allah başka dertler vermesin.
Kendinize çok dikkat edin bebişlere ii bakın.Kontrollerinizi ihmal etmeyin.
Allaha emanet olun.GÖrüşmek üzere

canım çok büyük geçmiş olsun. Senin sağlığın yerinde ya en önemlisi bu
tabi şu anda çok üzgünsün ama hayırlısı böyleymiş canım ya
Kendini bırakma Allah'ım hayırlısıyla yine kısmet eder inşallah :Saruboceq:
Yazdıklarını okuyunca ben bile dayanamadım çok güzel dile getirmişsin
İnşallah Allah'ım bidaha sana ve hiç kimseye böyle acılar yaşatmaz :teselli:
kendine iyi bak tekrardan geçmiş olsun :1hug: a.s.

yaptım sanırsam
evet canım sat değil tahmini doğum zamanıymış
saol bitanem artık ben de ticker sahibiyim
takip edin ha beni de

MEHLİKAMERYEM çok geçmiş olsun canım. Hayırlısı böyleymiş.Rabbim en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah.

kıslar ya bütün gün göbüşüm var gibi dolaşıyom
dün dörümceme giderken kotumu giymiştim gayet rahat
kahvaltıdan sonra bi baktım beli dıkıyo hemen düğme fermuarı indirdim bütün gün öle gezdim
kocaman bir karın dediler göbeğin çıkmış artık bend eyok dedim
sabahları dümdüz oluyo diye
bu nasıl bir gazdır kıslar ya
patlamaya hazır bomba gibi
artık kotlar rahatsız ediyor beni

kasım annişleri nasılsınız bakem
cıktımı göbüşler :CüvCüv:

mehlikacım hayırlısı böyleymiş
rabbim sana eşine sağlık versin yine olur
üzme lütfen kendini

yaa kızlar benim son 2 haftadır tansiyonum yüksek sizde de varmı böle bi durum ? başlarda 9-6 idi şimdi 14-10 çıkıyo sürekli kulaklarımda çınlama var :KK43: canım sıkıldı
geçmis olsun canım ya dikkat et
tuzu kes dr a gidene kadar
olmazsa eve bir tansiyon aleti al canım sürekli kontrol etmen gerekebilir :1hug:
benim kardeş akrep çokkkk huysuz onu kınadım durdum annem bana sıkı sıkı tembih ederdi kızım sakın bu ayda hamile kalma diye ama bakın bu ayda oldu annemlere siz yanlış yetiştirdiniz şımartınız diyorum ben şımartmam ama bu yazı gerçekten çok doğru hata yapılınca yetiştirmede ömür boyu başa çıkamayacağımız kadar sorunlu çocuğumuz olucaktır tüm kasım annelerine duyrulur
heyyt nolmuş yani bende akrebim alla alla
hem şımarığım hemde kendini beğenmişim
bu arada yükselene göre değişiyor
benim kayınvalidemde akrep ama çoooook saf delikafadulden
ben öle değilim sositososito
azcık çatlağım çok iyi niyetliyimdir emme olayları önceden sezebilirim
ve canım yanarsa akrep gimin sokarım -tatlicadiarzu-
ama seninki daha güsell süslü:1closedeyes:
kıskandım işte
sen başka yerden yapmışsın işte banane kıskandım bananenaniknanik

sende onun yaptığı site lilypie.com dan yap

Son düzenleme:
kıslar ya bütün gün göbüşüm var gibi dolaşıyom
dün dörümceme giderken kotumu giymiştim gayet rahat
kahvaltıdan sonra bi baktım beli dıkıyo hemen düğme fermuarı indirdim bütün gün öle gezdim
kocaman bir karın dediler göbeğin çıkmış artık bend eyok dedim
sabahları dümdüz oluyo diye
bu nasıl bir gazdır kıslar ya
patlamaya hazır bomba gibi
artık kotlar rahatsız ediyor beni
eeee senin alışverişe çıkma zamanın gelmiş zeytinim:roflol:
öle oluyor canım yaaa benimde hamile pantolonu var geçen seneden kalan onu giyiyorum.oğlumda4,5;_5 aylıkken çıkmıştı göbeğim.herkes dalga geçiyordu nasl hamilesin diye hadi bunda dadalga geçsiner bakıyım:jeyyar:

kızlar naber.ya ekim annelerine bi uğradımda 11+2 de cinsiyet öğrenen varmış.ben pazartesi tekrar gitcem 12+6 oluyorum öğrenirmiyimki.ay meraktan çatladıııııııım

eeee senin alışverişe çıkma zamanın gelmiş zeytinim:roflol:
öle oluyor canım yaaa benimde hamile pantolonu var geçen seneden kalan onu giyiyorum.oğlumda4,5;_5 aylıkken çıkmıştı göbeğim.herkes dalga geçiyordu nasl hamilesin diye hadi bunda dadalga geçsiner bakıyım:jeyyar:

evt itekcim geldi aslında da daha kendime hiç bişey almadım
biraz daha göbüş çıksın öle başlayacam
ilerki durumun nasıl olur bilmiyom
bazılarının çok az göbeği çıkıyo çünkü
bi de daha sonrada giyebileyim diyorum

kızlar naber.ya ekim annelerine bi uğradımda 11+2 de cinsiyet öğrenen varmış.ben pazartesi tekrar gitcem 12+6 oluyorum öğrenirmiyimki.ay meraktan çatladıııııııım

canım dr.göre değişiyor bazı dr.farkedemiyor sanırım ama işin uzmanı olrsa kemik yapısından bile anlıyora.s

evt itekcim geldi aslında da daha kendime hiç bişey almadım
biraz daha göbüş çıksın öle başlayacam
ilerki durumun nasıl olur bilmiyom
bazılarının çok az göbeği çıkıyo çünkü
bi de daha sonrada giyebileyim diyorum

yazın elbise çok rahat oluyor yaa ben elbisede almıştım püfür püfür giydim.ama dr.giderken sorun oluyor.dr.giderkende pantolon giyiyordum.

X