2009 Kasm Anneleri

canım hiç merak etme...çocuklar otoritenin kim olduğunu çok iyi öğreniyo ve onun öğretileri doğrultusunda büyüyo...zamanla ananenin onu çok seven biri olduğunu ama asıl söz sahibi olanın sen ve babası olduğunu öğrenicek ve ona göre davranıcak... çalıştığın için ona daha az vakit ayıracağını düşünme önemli olan brlikte geçirdiğiniz zamanın kalitesi...evde olsan da tüm gün ona zaman ayıramıycaksın ki çoğu zaman sen ev işi yaparken o kendi başına oynıycak ya da tv izlicek...3 yaşından sonra belki anaokuluna gönderirsin o da çocukların gelişimi için çok faydalı oluyo... ben de karar veremedim 1-2 yıl kendim baksam da sonra mı çalışmaya başlasam diye...bakalım artık...bazı şeyleri zamana bıraktım...

hadi git yi yimeeni aç bırakma bebişi

ya sorma canım
benim annem çalıştığı için ben okuldan geldiğimde kapıyı hep anahtarımla açmaktan nefret ederdim annem evde olsun yemeğimi kendim ısıtmak zorunda olmıım derdim
ben çocuum olunca çalışmıcam derdim ama işe başlayınca işi bırakmak çok zor geliyo
bi de şimdi bakıyorum da annem bir çok arkadaşımın annesinden çok daha fazla ilgilenmiş bizimle
akşamları derslerimizle falan çok ilgilenirdi herşeyimizi bilir hiçbişeyi kaçırmazdı
gerçi özel mua. olduğu için yanında büyüttü bakıcıya ihtiyaç duymadı ama gene de iyi yetiştirdi biz napcaz bilmiyorum ama ben işi bırakmayı düşünmüyorumm

ya bu arada kızlar benim mide yanmalarım hat safhada maden suyu içiyorum günde bir tane ama dun akşam çok fena oldum dayanamadım gece bir tane daha içtim içine limon sıkıp içiyorum zararı varmıdır acaba ya

canım o daha çok yakmaz mı mideni yaa asitli asitli

kolay gelsin canım gelişmelerden haberdar et bizi
kızlar ya nazlı gelmiyo dimi kaç zamandır noldu acep yoksa caponla caponyayamı gitti :roflol:
elifsunda çıkmadı hala ortaya
elifsun çarşamba bi ara uğramıştı ben çıkarken a.s
ya bu arada kızlar benim mide yanmalarım hat safhada maden suyu içiyorum günde bir tane ama dun akşam çok fena oldum dayanamadım gece bir tane daha içtim içine limon sıkıp içiyorum zararı varmıdır acaba ya

canım maden suyunun zararı yok ama çok içme yinede
ben hamileliğimi daha öğrenmeden mide yanması başlamıştı
hala devam ediyor dr söledim rennie diye bi şurup verdi
sana ve bebeğe hiçbir zararı olmaz mide yanman olduğu anda iç dedi
geçen gün 1 defa kullandım o günden beri yok mide yanmam
sende bi eczaneden al istersen

günaydın canım, ya nedense ben seni daha yeni dr. gittin die hatırlıyomm acaba karıştırıyomuyum mirmirmirmir 2 li tarama için mi gidiceksin tatlımm ?

ayyy destna asıl sen öğrenirsin...ay sonuna daha bi hafta var 14. haftaya girmiş oluyosunnnn delikafadulden:sm_cool:

yaaaaaaa kıskanıyorum yaaaaaaaa
bızım bebişler daha yenı 9 haftalık oluyo
surda sız 1-2 haftaya cınsıyet ogrenceksınız
hakmı ??? adalet mı yaaaaaaa?????:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

slm kızlar nasılsınız sonunda geldim ama işler öyle birikmişki evde oturmak daha iyi idi yaaa...birazını yaptım halada var neyse öglene hepsi biter inş... sizler de ne var ne yok özledim hepinizi..cinsiyet falan konuşuluyor tesadüf listeyi gördüm birden şaşırdım bellimi oldu cinsiyet diye..bende çok merak ediyorum içime nedense erkek diye doguyor aslında kız çocugu daha bir hoşuma gider ama hayırlısı olsun eli ayagı düzgün aklı fikri yerinde olsunda...varmı haberler been geçmeişe dönemedim malum bayagı ilerlemiş sayfalar günümüze dönemeden bugünü kaçıracam...

ayy canım ya bende sabırsızlıktan çatlayacam şu cinsiyet konusunda
ilk önce kim öğrenecek bakalım

nasıl kasım dimi ama biri sonda biri başta a.s
napalım siz de biraz elinizi çabuk tutsaydınız anammm :dilcikar:

hoşgeldin canım
allah kolaylık versinn
ben şimdilik boşum yazıp duruyom az sonra ne olur hiç bilemiyoom

ay yok tatlım o rahatlatıyo bir nebzede olsa ama soda içmiyorum özellikle maden suyu alıp içiyorum gerçi yarın dr a soracağım maden suyunu günde kaç defa içebiliriz diye
canım benım doktorum günde 2-3 tane içebilirsın mıdenı rahatlatır demıstı
ama ben içemiyorum o ayrı bı konu

ooooo mavişşş gelmiş hoşgelmiş canım düzeldin demek işede başladığına göre nşallah daha iyisindir artık kendinide sakın yorma işyerinde yavaç yavaç yap işlerini emi :1hug:

günaydın kıslarrrr gene muhabbetin dibine vurmuşunuz bana kahve konusunda kızan kara kıslar olmuş ya ben bebiş olduğundan beridir 2. küçük fincanım ya ama bir güzel gelio anlatamam ben çay da içiyom ama çok açık içmesem dha ii çayın tadını unuttum sıcak şekerli su içiyom siz sanki yasak bişey içmiyonuzmu hımmmm

günaydın anne adayları
nasılsınız .
ben iiyim çok şükür.
kartanesi bebişin aldıklarını güle güle giysin canım işallah.

kartanesi sen şimid gittiğinde birde cinsiyet öğrenirmişsin allahh ne süper olur dime hihoyyyt

ben açık çay içiyom
günaydın anne adayları
nasılsınız .
ben iiyim çok şükür.
kartanesi bebişin aldıklarını güle güle giysin canım işallah.
sağol canım inş.
kartanesi sen şimid gittiğinde birde cinsiyet öğrenirmişsin allahh ne süper olur dime hihoyyyt

ay evet karakızz yaa inş. öğreniriz onca beklemeden sonra :sm_cool:

arkadaşlar merhaba..
dün sabah erken kendi doktoruma gittim.bebek 9 hafta olması grekirken 6haftalık görünüyor dedi.kalp atışı yok.almamız gerek almadığımız taktirde sana zarar verir dedisenağlama
ölmüş bebek dedi.
sonra istersen kürtaj ypalım dedi.Bende Allahın verdiği canı yine Rabbim aldı.Bizi cennette bekleyecek bir yavrumuz var dedim.ıçim yandı ağladım üzüldüm ama elden ne gelir ki.O'nun nasibide bu kadarmış
Sonra ege üniversitesine gittik.orada tanıdığımz iyi bir erkek doktor var.eşim belki geç döllenme olmuştur dedi.ordada doktor aynı şeyi söyledi.Anneden değil bebekten kaynaklanır dedi.yumurtalıkların tüplerin rahim çok normal.çok sağlıklsın.Ama olabilir üzülme ağlama dedi.doktor ne bilirki insanın acısınısenağlama
kendi doktoruma gelip kürtaj oldum.uyuttular.Uyandığımda bebeğim yoktu..O çoktan cennete uçmuştu.orada bir kuş gibi özgür annesini bekleyecek.Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın.hep dua ettim.Allahım sen kimseye böyle acı verme.
Çok şükür dedim.daha büyük acılarda olabilirdi.Rabbim sana şükürler olsun.Alan sensin veren sen.Sen yine yoktan var edersin.
Eşim bebeğin alınacağı günün gecesi rüyasında görmüş;kucağında bir erkek çocuğu varmış(benimde içime doğmuştu oğlan diye)senağlama biri gelip bu bebeği almamız lazım demiş.eşimde neden alıyorsunuz ki demiş.bu sizin için daha hayırlı demiş bebeği alan kişi.
eşim diorki ruh halim çok farklıydı elimden aldılar ama hiç üzülmedim.
işte böyle..
Dualarınıza ihtiyacım var.şuanda evde yatıyorum.Ailem yanımda.iyiym toparlandım.Allah başka dertler vermesin.
Kendinize çok dikkat edin bebişlere ii bakın.Kontrollerinizi ihmal etmeyin.
Allaha emanet olun.GÖrüşmek üzere

ayyy ben de heyecan yaptım yarın gidiorum dr. tam 12 hafta acaba belli olurmu ki cinsiyetii yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…