2009 Kasm Anneleri

evet canım ilk torun şakkıdı ama annem için öbür taraf için değil
ben bakmaya gelirim işlerim olduğunda alır izmire götürürüm diyoo -tatlicadiarzu- kocem de olmaaz göndermem diyo annem de bağrışından yorulur götür de biraz dinlenelim dersiniz diyo bilmiyom artık kafamçokkarıştı

benimde anemlerin tarafında ilk torun kyıvalidemin kızlarının çocukları nerdeyse evlencek

kaynımındavar 2 tane küçükler o taraf çocuktan bezmiş delikafadulden bizm tarafta acayip

bir heyecan var annem lcwdan alışveriş yapmış bebeğee ama şimdi vermem diyor burda

beşiği kız tarafı alayla getirirmiş bebğin eşyalarını içine yerleştirip ona saklıyor heraldeehihoyyyt

yok ya hiç bebişinin sesinden usanılırmı yaa :sm_cool:
artık annen hiç gidemez sizden birgün görmezse özler
çok kıymetli olur artık ne şımarır senin bebiş laelaelaelaelae

yaa evet işi olmazsa gitmez zaten ama özel bir işyeri var gitmek zorunda kalırsa napcaz bilmiyorumm neyse o günler gelsin de çözüm bulcaz artık

benimde anemlerin tarafında ilk torun kyıvalidemin kızlarının çocukları nerdeyse evlencek

kaynımındavar 2 tane küçükler o taraf çocuktan bezmiş delikafadulden bizm tarafta acayip

bir heyecan var annem lcwdan alışveriş yapmış bebeğee ama şimdi vermem diyor burda

beşiği kız tarafı alayla getirirmiş bebğin eşyalarını içine yerleştirip ona saklıyor heraldeehihoyyyt

ayy biz de girdk haftasonu lcw ye yaa ne elbiseler var kızlar için süper yaaa
beşiği kız tarafımı alıyomuş peki erkek tarafı ne alıyomuş? -tatlicadiarzu-

günaydın pamuk şekerleeeeeeeerrrrrrrrrrrr Şeniz

alıntılara cvp verdikten soonraaa ayrıntılara geçebülürüümmm
dün annemle bi outlet alışveriş merkezine gittikk
bebiş eşyalarına bakmaktan üst kata çıkamadık bilem
cinsiyeti bilsek kesin kendimizi tutamaz bişiler alırdık allahtan daha öğrnememişiz -tatlicadiarzu-
heleki kızlara ne güzel etekler elbiseler var allahımmm. Bebişin annesi ve babası Galatasaraylı olunca tabiiki galatasaray store'a uğramalıydık
veee galatasary store'da tanesi 5 liradan bissürü bebiş kıyafeti yığmışlar..
ayy harika yaa tulum t-shirt, sweat falan ben 4 tane aldım hepsi de 1-3 aylık için biri 6-9 ay
eve gelince anne keşke daha büyüklerini alsaydık dedi ama benim orda gözüm hep miniklere gitti napimmm doğar doğmaz giysin diye :eek:
bi de o oyun halılarından gördüm bi tane var altı minder yumuşacık puf bişey 99 liraydı,
bi de sadece halısını satuyorlardı 20'ye indirmişler aynası ve yanında takılacak bir iki oyuncağı var o da 20 'ye inmiş hemen aldıkk
ha bi de şu chicconun çantası vardı ya depodan aldığınız 15 liraya -tatlicadiarzu- işte o çantadan gördüm içinde envai çeşit ürün doluydu krem, şampuan, mendil vs...
o da 39 liraydı ama onu almadım

işte bu da dünün özetiii

ayyy nasıl tatlı olduklarını tahmin edebiliyorummmm hihoyyyt benim bulantılardan kafayı kaldıramadığım zamanlar teyzem 3 tane body alıp gelmişti beni sevinsin de iyileşsin diye...Şeniz o kadar şirinler ki günlerce seyrettim onları... kucağıma falan koyuyorum nasıl duruyo boyu ne kadar olucak diye ayyy hep ağlayasım gelmişti :CüvCüv:

selam kartanesi ne var neyok sende
biz bugun izinliyiz evdeyim bugun esim evden rahat rahat forumda konusayım diye notebook aldı bana tadını cıkarıyorum simdi
aksam da kontrolum var daha doğrusu doktoru değiştirdim ilke kez gdeceğim bu doktora bakalım neler diyecek
9 haftalık nasıl görünür bebek yoruunuz var mı-tatlicadiarzu-

ayy ne güzel yaaa dr.a gidenleri çok kıskanıyorummm :eek:
bize taa bir ay sonraya randevu verdi...geçmek bilmedi şu bir ay...her zaman zırt diye geçer :eek:

biliyo musunuz bazılarının 11. 12. haftada cinsiyetleri belli olmuş... acaba 3-4 gün daha bekleyip 12. hafta dolunca mı gitsem benim miniş de gösterir mi acaba yaa :sm_cool:

sorma yaa bi de annemle gitmiş olmanın manyaklığı var eşim sevmez pek alışveriş muhabbetini eşim evde kaldı biz annemle gittik kaydirigubbakcemile

bi de hamile kıyafet sezonunu kapatmıştım demiştim ama bi elbise gördüm gene o da 30 a inmiş dayanamadım aldım 3 pantolon, 4 elbise bi de 3-4 tunik var artık almıcam yaa yazın bunlar beni idare eder kışa doğru ihtiyaca göre alırız
zaten aldıklarımı giyemiyom hala hava ısınamadı çünkü bi türlüü kafamçokkarıştı

bi de bi bayan vardı hamile karnı da baya büyük ben 6 aylık falandır diye düşündüm meğer 3.5 aylıkmışş ben 3 aylık olarak hiç karnım büyüdü demicem artık fisfisfis

canım şimdiden bu kadar şey aldın sanıyo musun ki durabiliceksin almadan kaydirigubbakcemile3 şimdi gidip kafamıza göre bol şeyler alıp duruyoruz yarın bi gün göbek büyünce dicezki aman bu güzel durmadı aman bu şöyle oldu...bence asıl alışveriş o zaman başlıycak :teytey:delikafadulden benim de bi sürü elbisem var aslında ama hepsi yazlık... haziranda elbise giyiyo muyduk valla kafam karıştı :uhm:

laelaelaelaelae laelaelaelaelae

ayy görcen yaa galatasarylı cicileri yıkansınlar da fotolarnı çekip koycemm ama çok küçük almışım yaa tekrar gidip büyüklerinden de mi alsakki 5 lira ne de olsa :sm_cool:

hayır yaa çok küçükken giymesi daha esprili bence... doğuştan fanatik misali :roflol::roflol: bi de büyünce fenerli oluyomuş bütün resimlerini yırtarrr.... ya da sen o resimlerle tehdit edersin yaramazlık yapınca :roflol::roflol:

ewt canımm hehekaydirigubbakcemile3 insan çok hevesleniyorr bu arada ya ben hala hamilelik için bir şeyler almadım çok ufak bi topum var karnımın altındaa zatena.s bi iki tane tişörtüm var hamile tipi gibi ozamanlar modaydı almıştım eeteklerim şimdi oluyor ama etek ihtiyacım olacak yada ellbidemi diksem yada diktirsem onlarıda düşünüyorum doktora giderken elbise olmaz dimii ay çok düşündümmola hehehkaydirigubbakcemile2

ayyy neler aklına geliyo allah iyiliğini versin emi :roflol::roflol::roflol:
yaa ben giymiştim elbise altına astar mıdır jipon mu ne işte onu giyince sorun olmuyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy biz de girdk haftasonu lcw ye yaa ne elbiseler var kızlar için süper yaaa
beşiği kız tarafımı alıyomuş peki erkek tarafı ne alıyomuş? -tatlicadiarzu-

benim eşim mobilyacı ben internetten sevdiğim beşikleri indirmiştim çok şık şeyler

eşime gösteriyodum bundan yapabilirmisin falan sonra anneme gösterdim oda dediki kız

tarafı alır biz alıcaz dedi ama erkek tarafı ne yapvcak bilmiyorum herzamanki gibi hazıra

konarlar heraldee görücezzdelikafadulden:roflol:

günaydın kızlarrr
benımde bebişlerim her iki tarafında ilk torunları olacak
kayınpederım emeklı dıyorki torunlar olunca ben çalışmam
annenle torunlara bakarız her ihtiyaclarını karsılarız
onlar benım yaşama sevıncım oyuncagım olacak dıyorr

günaydın pamuk şekerleeeeeeeerrrrrrrrrrrr Şeniz

ayyy nasıl tatlı olduklarını tahmin edebiliyorummmm hihoyyyt benim bulantılardan kafayı kaldıramadığım zamanlar teyzem 3 tane body alıp gelmişti beni sevinsin de iyileşsin diye...Şeniz o kadar şirinler ki günlerce seyrettim onları... kucağıma falan koyuyorum nasıl duruyo boyu ne kadar olucak diye ayyy hep ağlayasım gelmişti :CüvCüv:

ayy ne güzel yaaa dr.a gidenleri çok kıskanıyorummm :eek:
bize taa bir ay sonraya randevu verdi...geçmek bilmedi şu bir ay...her zaman zırt diye geçer :eek:

biliyo musunuz bazılarının 11. 12. haftada cinsiyetleri belli olmuş... acaba 3-4 gün daha bekleyip 12. hafta dolunca mı gitsem benim miniş de gösterir mi acaba yaa :sm_cool:

canım şimdiden bu kadar şey aldın sanıyo musun ki durabiliceksin almadan kaydirigubbakcemile3 şimdi gidip kafamıza göre bol şeyler alıp duruyoruz yarın bi gün göbek büyünce dicezki aman bu güzel durmadı aman bu şöyle oldu...bence asıl alışveriş o zaman başlıycak :teytey:delikafadulden benim de bi sürü elbisem var aslında ama hepsi yazlık... haziranda elbise giyiyo muyduk valla kafam karıştı :uhm:

hayır yaa çok küçükken giymesi daha esprili bence... doğuştan fanatik misali :roflol::roflol: bi de büyünce fenerli oluyomuş bütün resimlerini yırtarrr.... ya da sen o resimlerle tehdit edersin yaramazlık yapınca :roflol::roflol:

ayyy neler aklına geliyo allah iyiliğini versin emi :roflol::roflol::roflol:
yaa ben giymiştim elbise altına astar mıdır jipon mu ne işte onu giyince sorun olmuyo kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy ben de 1 aydır gidemedim dr. a patlıyazaam artık gittiğimizde 12+5 olcak kıız gösterir belkimmm fisfisfis
hee büyüyünce fenerli olursa yandıkk :eek:klava:
babası diyo zaten doğsun da arık playstationda maç yapalım tek başıma oynamaktan sıkıldım diyoo ben denedim beceremedim bi gol atmayı bıraktım ona eşlik etcek biri lazım :roflol: fenerli olursa maç başında dövüşüp dururlar :roflol:

benim eşim mobilyacı ben internetten sevdiğim beşikleri indirmiştim çok şık şeyler

eşime gösteriyodum bundan yapabilirmisin falan sonra anneme gösterdim oda dediki kız

tarafı alır biz alıcaz dedi ama erkek tarafı ne yapvcak bilmiyorum herzamanki gibi hazıra

:roflol: :roflol: yorum yokk... :icecream:

günaydın kızlarrr
benımde bebişlerim her iki tarafında ilk torunları olacak
kayınpederım emeklı dıyorki torunlar olunca ben çalışmam
annenle torunlara bakarız her ihtiyaclarını karsılarız
onlar benım yaşama sevıncım oyuncagım olacak dıyorr
ooh ne güzel vallaa torunlar başka oluyo diyor herkes zaten keşke babam da görebilseydi torununu senağlama
Ooooo bugün burası yine kalabalıklaşmış, günaydın herkeslere.......

günaydın canımmmm

valla kanımca erkek tarafı bol bol arıza yapıcak :sm_cool:delikafadulden:teytey:

benimkiler şimdi de benim psikolojime takmış kaydirigubbakcemile3 efendim ben çok okuyomuşum çok kafa yoruyomuşum bu kadar fazla şey öğrenmek iyi diilmiş sonra stres yapıyomuşum...bi de bebek doğunca çok pimpirikli olurmuşum...çocuğun biraz rahat büyütülmesi lazımmış... vs vs

valla bizim iki tarafın da ilk torunu olucak...allah yardımcımız olsun kaydirigubbakcemile:roflol:

Ooooo bugün burası yine kalabalıklaşmış, günaydın herkeslere.......

günaydın canım hoşgeldinn hihoyyyt mart sen ne zaman gidcen doktoraa ilk haber kimden gelicek cinsiyett
haftaya salı kartanesi büyük ihtimal öğrenirsin bende bu ay sonu gidecem yada mayıs başı hayırlısı merakım tavan yaptı öğrenelim yaaa:ecrin_bebek:

mart günaydın canım, nasılsınnn ???a.s.

karakızzdan hala ses çıkmadı şimdi 3 m alıntı yapar :teytey::roflol:

valla kanımca erkek tarafı bol bol arıza yapıcak :sm_cool:delikafadulden:teytey:

benimkiler şimdi de benim psikolojime takmış kaydirigubbakcemile3 efendim ben çok okuyomuşum çok kafa yoruyomuşum bu kadar fazla şey öğrenmek iyi diilmiş sonra stres yapıyomuşum...bi de bebek doğunca çok pimpirikli olurmuşum...çocuğun biraz rahat büyütülmesi lazımmış... vs vs

valla bizim iki tarafın da ilk torunu olucak...allah yardımcımız olsun kaydirigubbakcemile:roflol:

bizim kayın tarafı doğumda gelir de sonra pek sık gelmez kanımca zaten gelse de bana bi faydası olmaz gibi geliyo bebeği alıp kucağına bakarsa yemek işleri ev işleri bana kalırsa ne anladım bu iştenn kimse gelmese daha iyi o zaman bizbizeyken bişekilde karnımızı doyururuz ama misafir varken yemek derdi yatak yorgan derdi çıkacak bir de :dilcikar:

günaydın canım hoşgeldinn hihoyyyt mart sen ne zaman gidcen doktoraa ilk haber kimden gelicek cinsiyett
haftaya salı kartanesi büyük ihtimal öğrenirsin bende bu ay sonu gidecem yada mayıs başı hayırlısı merakım tavan yaptı öğrenelim yaaa:ecrin_bebek:

ayyy destna asıl sen öğrenirsin...ay sonuna daha bi hafta var 14. haftaya girmiş oluyosunnnn delikafadulden:sm_cool:

bizim kayın tarafı doğumda gelir de sonra pek sık gelmez kanımca zaten gelse de bana bi faydası olmaz gibi geliyo bebeği alıp kucağına bakarsa yemek işleri ev işleri bana kalırsa ne anladım bu iştenn kimse gelmese daha iyi o zaman bizbizeyken bişekilde karnımızı doyururuz ama misafir varken yemek derdi yatak yorgan derdi çıkacak bir de :dilcikar:

cadı gelin nolucakkkkk kaydirigubbakcemile3:roflol:

unigecim valla Allah kolaylık versin hepimize zor iş...okonuda eşim bile çok takılıyor bana ben çok okuyorum çok araştırıyorum

yapım öyle napiyimm süprizzzzz eşim de çok rahat yetişmiş annesi hiç karışmamş ona

diyorkii şimdiiden senin çocuğuna acıyorum çok disiplinli olrsun baskı kurrasın üstünde

diyee canımı sıkıyorr ama ilk çocukta herkes tedirgin ve tittiz oluyor geneldeeyerimseniben

evet eveet öğreneyim yaa kaydirigubbakcemile2

arzuşkoooo mothercare in outletine sen gitmiştin di mi ?? ben oraya çok uzakta oturuyorum sence gitmeme değer mi ??? yani gidince adam gibi şeyler bulur muyumm ?? valla oraya kadar gidip de bişey bulmazsak alışverişten nefret eden kociş beni çiğ çiğ yerr yolda cokacimcoook

ayyy destna asıl sen öğrenirsin...ay sonuna daha bi hafta var 14. haftaya girmiş oluyosunnnn delikafadulden:sm_cool:
eveeet sen de öğrenirsin kız destnaa delikafadulden
cadı gelin nolucakkkkk kaydirigubbakcemile3:roflol:
:dilcikar: :dilcikar:

unigecim valla Allah kolaylık versin hepimize zor iş...okonuda eşim bile çok takılıyor bana ben çok okuyorum çok araştırıyorum

yapım öyle napiyimm süprizzzzz eşim de çok rahat yetişmiş annesi hiç karışmamş ona

diyorkii şimdiiden senin çocuğuna acıyorum çok disiplinli olrsun baskı kurrasın üstünde

diyee canımı sıkıyorr ama ilk çocukta herkes tedirgin ve tittiz oluyor geneldeeyerimseniben

ben okumuyom fazla araştırmıyom yaa okudukça insanın aklı karışıyor
zaten ben insan ilişkilerinde kitaplara bağlı kalmaya taraftar diilim deneme yanılma yöntemi kullanmayı tercih ederim çünkü her çocuk her insan farklı birinde tutan diğerinde tutmaz
ben kitap olarak bebişin zekasını falan geliştircek egzersiz aktivite falan olan kitaplardan alcamm :jeyyar:

X