2009 Kasm Anneleri

sorma yaa bi de annemle gitmiş olmanın manyaklığı var eşim sevmez pek alışveriş muhabbetini eşim evde kaldı biz annemle gittik kaydirigubbakcemile

bi de hamile kıyafet sezonunu kapatmıştım demiştim ama bi elbise gördüm gene o da 30 a inmiş dayanamadım aldım 3 pantolon, 4 elbise bi de 3-4 tunik var artık almıcam yaa yazın bunlar beni idare eder kışa doğru ihtiyaca göre alırız
zaten aldıklarımı giyemiyom hala hava ısınamadı çünkü bi türlüü kafamçokkarıştı

bi de bi bayan vardı hamile karnı da baya büyük ben 6 aylık falandır diye düşündüm meğer 3.5 aylıkmışş ben 3 aylık olarak hiç karnım büyüdü demicem artık fisfisfis

ben de 3 pantalon aldım ama buyuk almısım daha giremiyoru içlerine göbegin biraz buyumesi lazım:))

alıntılara cvp verdikten soonraaa ayrıntılara geçebülürüümmm
dün annemle bi outlet alışveriş merkezine gittikk
bebiş eşyalarına bakmaktan üst kata çıkamadık bilem
cinsiyeti bilsek kesin kendimizi tutamaz bişiler alırdık allahtan daha öğrnememişiz -tatlicadiarzu-
heleki kızlara ne güzel etekler elbiseler var allahımmm. Bebişin annesi ve babası Galatasaraylı olunca tabiiki galatasaray store'a uğramalıydık
veee galatasary store'da tanesi 5 liradan bissürü bebiş kıyafeti yığmışlar..
ayy harika yaa tulum t-shirt, sweat falan ben 4 tane aldım hepsi de 1-3 aylık için biri 6-9 ay
eve gelince anne keşke daha büyüklerini alsaydık dedi ama benim orda gözüm hep miniklere gitti napimmm doğar doğmaz giysin diye :eek:
bi de o oyun halılarından gördüm bi tane var altı minder yumuşacık puf bişey 99 liraydı,
bi de sadece halısını satuyorlardı 20'ye indirmişler aynası ve yanında takılacak bir iki oyuncağı var o da 20 'ye inmiş hemen aldıkk
ha bi de şu chicconun çantası vardı ya depodan aldığınız 15 liraya -tatlicadiarzu- işte o çantadan gördüm içinde envai çeşit ürün doluydu krem, şampuan, mendil vs...
o da 39 liraydı ama onu almadım

işte bu da dünün özetiii

Hayırlı olsun canım
Allah'ım güzel günlerde kullanmayı nasip eder inş. hihoyyyt

sorma yaa bi de annemle gitmiş olmanın manyaklığı var eşim sevmez pek alışveriş muhabbetini eşim evde kaldı biz annemle gittik kaydirigubbakcemile

bi de hamile kıyafet sezonunu kapatmıştım demiştim ama bi elbise gördüm gene o da 30 a inmiş dayanamadım aldım 3 pantolon, 4 elbise bi de 3-4 tunik var artık almıcam yaa yazın bunlar beni idare eder kışa doğru ihtiyaca göre alırız
zaten aldıklarımı giyemiyom hala hava ısınamadı çünkü bi türlüü kafamçokkarıştı

bi de bi bayan vardı hamile karnı da baya büyük ben 6 aylık falandır diye düşündüm meğer 3.5 aylıkmışş ben 3 aylık olarak hiç karnım büyüdü demicem artık fisfisfis

benim de 6 aylık gibi olmasa bile bayağı bir karnım var delikafadulden
günaydın kız aseba şakkıdı

sana günaydın cadı -tatlicadiarzu-

merhaba kızlar kayıplar dün kimse yoktu ben herzamanki gibi evdeydim film falan izledim kitap okudum felen
kız kartanesii ayy yiğenim galatasaraylı olacak bende en koyusundanım:)) ciciler aldın heee

sağlıkla giyer inşş bende dışarı çıktığımda bakmıştım kuzenimin oğlu olacak ona çok tatlı şeyler aldım

bende de kanama falan var diye biraz daha bekliyim hemdee cinsiyet belli olsun diye almadım ama dediğin gibi kızların kıyafatelerii çok şeker dayanamadım bi oyuncak aldım bende kuzu hayırlısı bakalım öğrenince deli gibi saldırırız alışverişeee

merhaba kızlar kayıplar dün kimse yoktu ben herzamanki gibi evdeydim film falan izledim kitap okudum felen
kız kartanesii ayy yiğenim galatasaraylı olacak bende en koyusundanım:)) ciciler aldın heee

sağlıkla giyer inşş bende dışarı çıktığımda bakmıştım kuzenimin oğlu olacak ona çok tatlı şeyler aldım

bende de kanama falan var diye biraz daha bekliyim hemdee cinsiyet belli olsun diye almadım ama dediğin gibi kızların kıyafatelerii çok şeker dayanamadım bi oyuncak aldım bende kuzu hayırlısı bakalım öğrenince deli gibi saldırırız alışverişeee

merhaba canım
hemde tam deli gibi alışveriş yapcaz sanırım
bide burda kızlar
ben şunu bunu aldım dedikçe gaza gelip dolduracağız kaydirigubbakcemile3

benim de 6 aylık gibi olmasa bile bayağı bir karnım var delikafadulden

sana günaydın cadı -tatlicadiarzu-
laelaelaelaelae laelaelaelaelae

ayy görcen yaa galatasarylı cicileri yıkansınlar da fotolarnı çekip koycemm ama çok küçük almışım yaa tekrar gidip büyüklerinden de mi alsakki 5 lira ne de olsa :sm_cool:

merhaba canım
bide burda kızlar

ya aslında ben ihtiyaca göre alma taraftarıydım ama bilmem dayanabilcez mi annem de kendini tutamıcak gibi gözüküyo kafamçokkarıştı

merhaba canım
bide burda kızlar

ewt canımm hehekaydirigubbakcemile3 insan çok hevesleniyorr bu arada ya ben hala hamilelik için bir şeyler almadım çok ufak bi topum var karnımın altındaa zatena.s bi iki tane tişörtüm var hamile tipi gibi ozamanlar modaydı almıştım eeteklerim şimdi oluyor ama etek ihtiyacım olacak yada ellbidemi diksem yada diktirsem onlarıda düşünüyorum doktora giderken elbise olmaz dimii ay çok düşündümmola hehehkaydirigubbakcemile2

ayy görcen yaa galatasarylı cicileri yıkansınlar da fotolarnı çekip koycemm ama çok küçük almışım yaa tekrar gidip büyüklerinden de mi alsakki 5 lira ne de olsa :sm_cool:

vallahi al canım zaten 3 ay dediğin nedir ki hemen geçer
sen 6-9 ve 9-12 olanlarından da al
benim yerimede al naniknanik
benim kociş fenerli çünkü ben galatasaraylı alırsam oda fenerli alır
o yüzden hiç o takım işine girmeyecem kavga çıkar evde :çok üzgünüm:

Allah giydiği günleridee göstersin ayy canım yaaahihoyyyt dur bakalım alırsın kaçmıyoo

rizede de gitiğim dükanda fenerli bide trabzonlularndan vardı bulrsam bende alırım

babası olsa beşiktaşlı alırr:jeyyar:

ya aslında ben ihtiyaca göre alma taraftarıydım ama bilmem dayanabilcez mi annem de kendini tutamıcak gibi gözüküyo kafamçokkarıştı

ilk torun mu olacak canım
eğer öyleyse tutamaz ne görürse alır delikafadulden
bizde yiğenimde öyleydik kafamçokkarıştı

ewt canımm hehekaydirigubbakcemile3 insan çok hevesleniyorr bu arada ya ben hala hamilelik için bir şeyler almadım çok ufak bi topum var karnımın altındaa zatena.s bi iki tane tişörtüm var hamile tipi gibi ozamanlar modaydı almıştım eeteklerim şimdi oluyor ama etek ihtiyacım olacak yada ellbidemi diksem yada diktirsem onlarıda düşünüyorum doktora giderken elbise olmaz dimii ay çok düşündümmola hehehkaydirigubbakcemile2
aaaaaa destnaaaa ben boydan elbise aldım 3 4 tane ooh yazın tiril tiril giyerim diyee ama dr. hiç aklıma gelmedi valla :roflol:
neyse yaa dr. a giderken de onları giymeyiveririz artıkk napalımmm ben tunikle pantolon aldım ama pantolon aldığımız yerin internet sitesinde gördüm aynı o pantolonlar gibi kot etekler falan da vardı
vallahi al canım zaten 3 ay dediğin nedir ki hemen geçer
sen 6-9 ve 9-12 olanlarından da al
benim yerimede al naniknanik
benim kociş fenerli çünkü ben galatasaraylı alırsam oda fenerli alır
o yüzden hiç o takım işine girmeyecem kavga çıkar evde :çok üzgünüm:

benim kardeşim de fenerli ben de fenerli alcam diyo ama kociş giydirmez :tomato:

ilk torun mu olacak canım
eğer öyleyse tutamaz ne görürse alır delikafadulden
bizde yiğenimde öyleydik kafamçokkarıştı

evet canım ilk torun şakkıdı ama annem için öbür taraf için değil
ben bakmaya gelirim işlerim olduğunda alır izmire götürürüm diyoo -tatlicadiarzu- kocem de olmaaz göndermem diyo annem de bağrışından yorulur götür de biraz dinlenelim dersiniz diyo bilmiyom artık kafamçokkarıştı

**SU**, aseba, Nesli+, nilyamavi, ROAY, unique_____
bırakın da geçmişi gelin nan iki lafın belini kıralım

evet canım ilk torun şakkıdı ama annem için öbür taraf için değil
ben bakmaya gelirim işlerim olduğunda alır izmire götürürüm diyoo -tatlicadiarzu- kocem de olmaaz göndermem diyo annem de bağrışından yorulur götür de biraz dinlenelim dersiniz diyo bilmiyom artık kafamçokkarıştı

yok ya hiç bebişinin sesinden usanılırmı yaa :sm_cool:
artık annen hiç gidemez sizden birgün görmezse özler
çok kıymetli olur artık ne şımarır senin bebiş laelaelaelaelae

X