2009 Kasm Anneleri

aaa almazmıyız ayol sen yeterki gel nerdeydin bu zamana kadar sen bakim kaydirigubbakcemile[/QUOTE]

cnm ben şimdiye kadar yatakdaydım hep mide bulantısı gözümü açınca kendimi lavaboda buluyodum yeni toparlıyorum kendimi

ama bak böyle şeyler söyleme oğluşunun morali bozulabilir, annem daha dogmadan beni kıvırttırıyo diye kötükedihüsolaelaelaelaelae:lepi:

anammm sonra napar beni bebişim aman duymasın kaydirigubbakcemile3 şaka yaptım ben şaka şaka :jeyyar:

aaa almazmıyız ayol sen yeterki gel nerdeydin bu zamana kadar sen bakim kaydirigubbakcemile

cnm ben şimdiye kadar yatakdaydım hep mide bulantısı gözümü açınca kendimi lavaboda buluyodum yeni toparlıyorum kendimi[/QUOTE]

canım ya şimdi nasıl oldun peki düzelebildinmi bare :1hug:

canım ya şimdi nasıl oldun peki düzelebildinmi bare :1hug:[/QUOTE]

şimdilerde iyiyim tatlım 1 kaç gündür :CüvCüv:anneliğin tadını çıkarıyorum

olur mu canım benim çalışanlar yemekte diğerleri de iş peşinde falandır aaa kısarımm bak ağlama

tamam şaka yaptım ağlamam bebişimi üzmem ya bu arada göbeği belli olan varmı aranızda göbüşü şişirmeye çalışıyom belli olsun diye ama olmuyosenağlama

tamam şaka yaptım ağlamam bebişimi üzmem ya bu arada göbeği belli olan varmı aranızda göbüşü şişirmeye çalışıyom belli olsun diye ama olmuyosenağlama

benim göbiş sanki biraz şişmeye başlamış.ama çok minik.geçenlerde bende sordum benimkine gaz dedi burdaki cadılar

ama benim bir arkadaşım vardı 2.5 aylıkken hamile kyafeti giydim diyo seninki neden şişmiyo diye beni deli ediyo

boşver alemi canım sen herkesin aynı olmaz ya bak ben normalde kiloluyumdur 3 ayımız bitiyo bu hafta ama hala yok göbekk napemm çıkar elbett

ya bide tam yumurta çatlamasında ilişkiye girilmişse
yani döllenme olmuşsada erkek diyorlar bende o yüzeden erkek dedim bide
asebem senin nasıl ne hissediyon kızz
ben kız hissediyom ama kısmet
hayırlısı olsun x
amma benim babaannem erkek olacağında et kız olacağında tatlı yermiş
ona çektiysem erkek olcek :sm_cool:

güle güle esaba...... kaynanacığına bizden selam soyle kaydirigubbakcemile3
A.S ama cicim geç kalmışsın
yedim geldim yimeğimi sırnaşık şey

hadi git ye madem yemeğini kaydirigubbakcemile5

yidim yidim ohh eline sağlık kayınvalidemin hihoyyyt

canım bende yeni bir dr gidiyorum oda ilk 3 aya kadar 15 güne bir geleceksin dedi
Allah korusun bi problem olsa bilem belki sen hissetmezsin
3 ay önemli ben kontrol edeceğim dedi
belkim senin dr öle yapıyordur :CüvCüv:

Sanırım bütün kasım anneleri kız istiyoda kendilerini erkeğe hazırlamaya çalısıyorlar:lepi:
Aynen öyle galiba delikafadulden

kızlar ben yeniyim diyemi kimse benimle konuşmuyo
hormonlar zaten dengesiz ağlarım bakınmirmirmirmir
hoşgeldin canım :1hug:

nan ben sana sabah demedimmi banada bi simit kap gel ufaklık diye kaydirigubbakcemile

yaa banane arzu alsın hep beni yoruyonuz oda güccük laelaelaelaelae

Bu arada nesliciğim doğum günün kutlu olsun
çocukların ve kocişinle nice mutlu yıllara :içelim:

Son düzenleme:
ama benim bir arkadaşım vardı 2.5 aylıkken hamile kyafeti giydim diyo seninki neden şişmiyo diye beni deli ediyo

Bence senin arkadasın hamile kıyafeti giymeye cok hevesliymiş, benim bildiğim kadarıyla henüz burada hamile kıyafetine baslayan olmadı:CüvCüv:

benim yengemde öyleydi bende öyle oldum
geçen haftadan beri hamiş pant giyiyom kaydirigubbakcemile3
görümcem bu ne hız 4 aylık gibi olmuş karnın dedi bugün delikafadulden

Nesliiii ben orayı kaçırmışım şimdi gördüm daha; mutlu yıllar canım bütün dileklerin gerçek olsun insallah

doğum günün kutlu olsun nesli.bu arada doktora gitcektin sonucu merakla bekliyoruz

Bence senin arkadasın hamile kıyafeti giymeye cok hevesliymiş, benim bildiğim kadarıyla henüz burada hamile kıyafetine baslayan olmadı:CüvCüv:

ben başladım emme
bende mi hevesliyem
kıyafetlerim sıkıyor ama artık :jeyyar:

canım bünyeden bünyeye fark ediyor sengözlerimebaksanab

kızlar ben hamile kıyafeti daha almadım ama herkesin giydiği bol bol bluz gömlek aldım ama pantolon bulamadım burda.istanbul avrupa yakasında varmı güzel hamiş pantolonu satan bi yer.

nan neslüüü senin velette zaman mefhumu kalmamış dur beklesin eccük yoksa ekim annesi olcan kıız ee hatta aslında ekim annesi oldun galibaa

hadi ayırlı olsun avatarın sonunda eklemişin pek de tatlıymıış

benim teorilerime göre seninki de kız gamyoncuiremsu
selam kızlar.nasılsınız.ya geçmişi okumadan geldim bi bakem neler olmuş

dilmuh senin gelişmeler yok kız hiç listede ne oluyo ne bitiyo yazsanaa

alanyaa sen de destnayla benimle aynı tarihtesin sen gördünmü bebişinin kolunu bacağını ben en son gördüğümde 1 cm.di haftaya gidince görcez bakalımm
bu arada benim karnım şiştii beli bol gelen kıyafetlerimi giyiyom genelde bi de hamiş pantolonları aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…