2009 Kasm Anneleri

kız hepimiz bekliyecez bunlar tahmin hadi tahminini yaz
nasıl olsa farketmiyomuş senin için de

işte seninki bayaa bi geç döllenme oluyo dedim ya ben sanaa üstüne görmüşün yaani önceki adetteki çatlamada olmuş senin bebiş kız yaani -tatlicadiarzu-

hani herkes kız istiyodu nan hepünüz geri kafalısınız hala erkek istiyonuz demiiii tahminlere bak hiç kız yok kaydirigubbakcemile3

ben kız istiyom nan ama nedense erkek geliyo bana ama olsun erkek olsun ne far eder sağlıklı olsunda

kıs sen ne zaman gitcen dr a ben bu hafta gidiyom c.tesi

hani herkes kız istiyodu nan hepünüz geri kafalısınız hala erkek istiyonuz demiiii tahminlere bak hiç kız yok kaydirigubbakcemile3

ehehhe kız lafı ağzımdan aldınnn kaydirigubbakcemile3 etrafımda herkes erkek diyor bende kanıksadım heral ama kız olucağı hiiside doğuyor sonuçta ya erkek olucak ya kızz
başka türlüsü kimseye olmasınn:1shok: ama gel gör bizdeki merakk

slm fıstıklar benim aklıma birşey takıldı şimdi bu haftaki kontrolde yani 8 haftalık bebk kontrolu ne için yapılıyor gelişip gelişmediğine bakmak içinmi?:uhm:

ayy kız inşallah canım
bi olsun öpecem seni Şeniz
hihoyyythihoyyythihoyyyt
bu umutla bekliyecem

demedi demee uyuşuk bi kızın olcekk baksana öbür çatlamaya anca yetişebilmiş
neslinin de ööle lülülülülülü

unigue gelmiş
ama neslisiz bu
diyecek şimdi bunlar gene ortalığı karıştırmış deyüü

kaç saattir orda unique hala geçmişi okucam diye uğraşıyooo delikafadulden

slm fıstıklar benim aklıma birşey takıldı şimdi bu haftaki kontrolde yani 8 haftalık bebk kontrolu ne için yapılıyor gelişip gelişmediğine bakmak içinmi?:uhm:

canım sen kalp atışlarını duydunmu
benim 7. haftadaki kontrolde kalp atışını duymaya gitmiştik sonra da 5 haftadır gitmedik bi daa

AnnemBirMelek,, byndr, destna, ebisce, +, , merveburc, sgumus, sosyonur, unique_____

kızlar ya hadi cinsiyet tahminlerini yazın bekliyoz

beratefe, byndr, destna, ebisce, karakızz, mart09, merveburc, sgumus, sosyonur, uniquee
nerdesiniz yazsanıza aaa

kartanesiii bi denemm testte benim % 67 kıs deyoo emme ben erkek gibi hissdeyom ayrıcana çin takvimi de erkek deyoo sen bana da tahmini erkek yazarmısın kuzuu ?

benim 7. haftadaki kontrolde kalp atışını duymaya gitmiştik sonra da 5 haftadır gitmedik bi daa

canım ben duydum 2 hafta önce kalp atışlarını bebişimide gördüm şimdi bazı dr lar 15 gün sonra çağırmıyormuşta banada neden çağırdı senin dr bu hafta için dedilerde bende bulamadım cevabını ondan sordum size..

kartanesi sen gidince baya şaşırıcan ozaman ben 10 haftalıkken gitmiştim taklatıyorr elini yüzüne sürüyo falan sen gittiğinde bunların yanında birde cinsiyet öğrenicen inş
bende bu aysonu gidicektim bakalım belki mayısın başınakaydırırımkii daha iyimi olurr

AnnemBirMelek,, byndr, destna, ebisce, +, , merveburc, sgumus, sosyonur, unique_____

kızlar ya hadi cinsiyet tahminlerini yazın bekliyoz

kuzum benim hamile kalmadan öncede oğlun olur senin derlerdi ki şimdi bende erkek hissediyorum üstümdeki psikolojik baskıdanmı nedir bilemedim ama eşim de kız diyor bekleyip görücez bakalım:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…