2009 Kasm Anneleri

[yaaa ben de beyaz pantolon istiyorummmm senağlama bi de beyaz kapriiiiiiii...........:sm_cool:

unique ebrumaternity nin distribütörü gibi oldum ama:)) ben normalde kılımdır herşeyi beğenip giymem çok güzel şeyler var zımbalı bi beyaz pant aldım siteden de bakabilirsin
sitede fiyatı 99 tl ben 68 e aldım duruşu da çok güzel

karakız nasıl görüyosun yaa...ben kör mü oldum yoksa :1shok:

ceeee :lepi:
kıs anladım niye grmeediğini yazıyorum hemen çıkıp sohbeti tekrar denemek için forumdan çıkıyorum ya ondan görmüyon sen beni sonra bakıyom sohbet olmuyo tekrar hop foruma giriş yapıyom ya java yıda yukledim gene açılmadı bende sohbet sinir oldumm :çok üzgünüm:

[yaaa ben de beyaz pantolon istiyorummmm senağlama bi de beyaz kapriiiiiiii...........:sm_cool:

unique ebrumaternity nin distribütörü gibi oldum ama:)) ben normalde kılımdır herşeyi beğenip giymem çok güzel şeyler var zımbalı bi beyaz pant aldım siteden de bakabilirsin
sitede fiyatı 99 tl ben 68 e aldım duruşu da çok güzel

güle güle giy canımmmmm valla ben henüz hamilelik le ilgili tek bir parça almış değilim -tatlicadiarzu-

Yaw bır durun bır durum allahın aŞkına son sayfayı okuyorum dıyorum patttttttt bır bakıyorum bır safya daha ılerlımıŞ yazık yaw bıze

kıslar çok kaynatmayın gelicem birazdan :)

grape hemen girip bakıyorum canım...delikafadulden

BENıM ÜSTÜMDE ŞUAN hamilelik pantolonu var dediğiniz gibi aynı normal pantolondan hiç bir barkı yok hatda bazı arkadşlar yazık değilmi okdara dar pantolon giydin dedier ama karın kısmını gösterinde aaaaa diye kaldılar .... ben almadım eltim verdi yeni doğum yaptı ondan aldım ama p.tesi istanbulla gideceğiz şu fatihde tarif edilen yere gitmeyi düşünüyorum ama bakalım

ya kızlar benim midem yanıyo hemde nasıl sanki alev topu var içimde

ay kız aynı şekilde ben de de bu sorun var.
ama ben 1 saat önce kan ilacını içmiştim .sanırım bu kan ilacı midemi deliyo
hiç beğenmedim daha ne kadar kullanacaz bıktım ben

slm kızlar ben geldim.daha doğrusu ancak gelebildim siz yine ne yapmışsınız bakıyım.insan bi düşünür gelemeyenler geçmişi nasıl okuyacak diye-tatlicadiarzu-eee nasılsınız bakem bebişkolar nasıl????

canıııııım hoşgeldin.öpem seni gelŞeniz bırak okuma geçmişi uğraşma

bak nasıl sinir ettier beni kız tıklasanıza şu sohbete ölür müsünüz kaydirigubbakcemile:eek:klava:

ben de bir denem dur bakim olcekmi

BENİM ÜSTÜMDE ŞUAN hamilelik pantolonu var dediğiniz gibi aynı normal pantolondan hiç bir barkı yok hatda bazı arkadşlar yazık değilmi okdara dar pantolon giydin dedier ama karın kısmını gösterinde aaaaa diye kaldılar .... ben almadım eltim verdi yeni doğum yaptı ondan aldım ama p.tesi istanbulla gideceğiz şu fatihde tarif edilen yere gitmeyi düşünüyorum ama bakalım

ayy kıskandım ben şimdi
ben de bulacam işte ben de
uniguem sus nesliye sölemeye yoksa saçını başını yonarım heekaydirigubbakcemile
karakız şu kaynarca tarafında e-5 üstünde büyük bir outlet mağazası açıldı ya
ben oraları tam bilmem de onun aynı sırasında hem bir ara o outlete de gitmeyi düşünüyomda çok kalabalıkmış

kıslar şimdi sohbet bölümünden geldim ya çok seri ilerliyor çok iyi yaa.haa birde giriş yapmak için bu forumdan çıkmanıza gerk yok

karakız şu kaynarca tarafında e-5 üstünde büyük bir outlet mağazası açıldı ya
ben oraları tam bilmem de onun aynı sırasında hem bir ara o outlete de gitmeyi düşünüyomda çok kalabalıkmış[/QUOTE]

yok ben hala çıkaramadım dediğini acaba kurtköydeki Viaportumu diyon bide kaynarcaya gecen hafta bi alışveriş merkezi açıldı Neomarin ama orası outlet değil sanırım kafamçokkarıştı

hee neomarini diyom
ben orasıda outlet diye duymuştum uygun diye demek outlet değil ha
tam onun sırasında 50 mt falan var yine e-5 de kalıyo zenbi giyim hamiller için işte orasınnı diyom

ankaradakiler uyumayın kız bizde konuşak şu alışveriş yerleri.konuya uzak kaldım yaw!!!istanbullular,izmirliler alıp konuyu gittiler yaw

hee neomarini diyom
ben orasıda outlet diye duymuştum uygun diye demek outlet değil ha
tam onun sırasında 50 mt falan var yine e-5 de kalıyo zenbi giyim hamiller için işte orasınnı diyom

kıs şimdi anladım dediğin yeri zenbi giyimi tam güzelyalıya gelirken orası ama hiç gitmedim oraya daha önce halbuki her sabah ve her akşam önunden geçiyom servisle dur bu akşam gecerkene bı bakım servis camından oraya -tatlicadiarzu-

itekcim haklısın istanbullu olarak izmire de gidesim geldi
ankarada bişey yok sanırım
hem benim kardeşim de izmirde oturuyo
kısmetse bir gün bende gidecem izmire

:jeyyar:hahahah itekkkkkkkkk sana destek canım boyle
bizim KIZILAYIMIZ yter hemn tarife gerek yok nerden binersen bin kızılaya giderrrrrrr. orada nerde inersen in mağzara gider
nasıl ama

kıs şimdi anladım dediğin yeri zenbi giyimi tam güzelyalıya gelirken orası ama hiç gitmedim oraya daha önce halbuki her sabah ve her akşam önunden geçiyom servisle dur bu akşam gecerkene bı bakım servis camından oraya -tatlicadiarzu-

he kız bir bak bakim sen oraya camdan iyi görünüyordu
ben bir ara gidecem oraya merak ettim
gitmişken şu neomi denen yere de uğrayacam
bakim orda neler var
sen daha gitmedinmi kız oraya

X