2009 Kasm Anneleri

Resimleri Albüme eklemedim çalırnır diye mavişim akşam göreceksin başka yerden eklenipte görüyorsanız sizler için yapmaya çalışırım ama inanın ben bilmiyorum..

Dilmuh
hoşgeldin canım 2 li testi bugün denedik ama çok oynayınca p.tesiye bıraktık hayırlısı inşallah.Ultrason ve kan tahlili aynı anda Ankaraya gönderiyorlar yapılan testleri oradan sonuçlar 1 haftaya kadar geliyormuş..Allahım hepimize hayırlı haberler nasip etsin..

Neslicim senin kkda bir konuna denk gelmiştim bir sürü resim vs sayfaları değiştirmişsin bende onları nasıl yaptığını merak ediyorum uygun bir anında anlatırsan çok sevinirim canım a.s.

kızlar doktorlar sitesinde bi dr. a sordumm 2 li taramayı

Burcu hanım merhaba,
son adet tarihim 01.02.2009 buna göre şu anda 10+... haftadayız dr. söylediğine göre ise 9+ 5gün bu gün tekrar kontrole gidicem 2 li tarama testi bu gün yapılabilir mi? aç mı gitmek gerekir ? en geç ne zaman a kadar gitmek gerekir ?
Op.Dr.Burcu KARDAŞ ARSLAN / Kadın Hastalıkları ve Doğum
14 Nisan 2009 Salı , 16:23 tarihinde cevapladı.

Cevap : Son adet tarihine göre 11 - 14. haftalar arasında ikili test yapılmalıdır...

kızlar doktorlar sitesinde bi dr. a sordumm 2 li taramayı

Burcu hanım merhaba,
son adet tarihim 01.02.2009 buna göre şu anda 10+... haftadayız dr. söylediğine göre ise 9+ 5gün bu gün tekrar kontrole gidicem 2 li tarama testi bu gün yapılabilir mi? aç mı gitmek gerekir ? en geç ne zaman a kadar gitmek gerekir ?
Op.Dr.Burcu KARDAŞ ARSLAN / Kadın Hastalıkları ve Doğum
14 Nisan 2009 Salı , 16:23 tarihinde cevapladı.

Cevap : Son adet tarihine göre 11 - 14. haftalar arasında ikili test yapılmalıdır...

en güvenilir cevabı aldın canım için rahat olsuna.s

sağol canım iyiyim şükür.sen nasılsın.
ya bu arada aranızda ikili test yaptıran varmı.ben doktorumu değiştiriyorum yarın yeni dr a gitcem bakalım ne diycek.artık bi kaç haftaya yapar dimi

hoşgeldin dilmuuuh
cnm aynı şey ben de de mevcut eski dr randevum var bu gün eğer 2 li testi yaparsa eyvallah yapmazsa test için yeni dr. gitcem artık sen nerde oturuyosun gülümm ?

canım ben avcılarda oturuyorum.yakında bi doktora gidiyordumda hiç memnun değilim.hayırlısıyla şu ikili testleride atlatalım rahatlayalım çok kafama takılıyor.inşallah hepimizinki mükemmel çıkar.

kızlar bebek odasını boyamaktan bahsetmiştim ya buyrunuz bir örnek :)

ayy ne güzel miş bu yaaaa bayıldımm

İtekçim çok tşk ederim canımm a.s. a.s. İnşallah yine veririm kiloları ki şimdiden kendimi motive ediyorum vericem spora başlarım şunu yaparım bunu yaparım hayırlısı inşallah..

Beratefe cnm elbisenin yakından görünüşü

adszilv.jpg

nazlıcım gercektende pamukprenses gibi olmuşsun maşallahhhhhh tatlımm :nazar::nazar::nazar::nazar:

Karakızz canım çok teşekkür ederim... Şeniz Takip ettiğim konulara dalıp gitmişim ne zamandır hiç birşeye bakamamışım..
Bebet02009 hayırlı haberle geri gel inşallah a.s. a.s.

canım ben avcılarda oturuyorum.yakında bi doktora gidiyordumda hiç memnun değilim.hayırlısıyla şu ikili testleride atlatalım rahatlayalım çok kafama takılıyor.inşallah hepimizinki mükemmel çıkar.

bende iki hafta sonra yaptırcam sanırım ikili testi bende hem merak hem korku içindeyim inşallahh güzel çıkar sonuçlarımız tatlım ya

bende iki hafta sonra yaptırcam sanırım ikili testi bende hem merak hem korku içindeyim inşallahh güzel çıkar sonuçlarımız tatlım ya

korkma canım ya herşey yolunda gider inş.ben en ufak şeyde bebeğime birşey olacak,sonuç kötü çıkacak diye canımı sıkıyorum sonrada oturup ağlıyorum.herşey yolunda gidincede keşke üzülmeseymişim diyorum.güsel düşünelim

korkma canım ya herşey yolunda gider inş.ben en ufak şeyde bebeğime birşey olacak,sonuç kötü çıkacak diye canımı sıkıyorum sonrada oturup ağlıyorum.herşey yolunda gidincede keşke üzülmeseymişim diyorum.güsel düşünelim

evet güzel düşünelim güzel olsunnn

ya bu arada nazlıcım sana çok özendim bak şimdi hele oğluşunu öyle görünce bi oğlan doğurasım bi sünnet düğünü yapasım geldiki sorma halbuki kızım olsun isterim hep hani onu böle prensesler gibi süsleyeyim falan diye ama seni görünce kendim prenses olasım geldi :roflol: ay ne fenayım dime ya
allah sağlıklı sıhhatli versinde kız erkek farketmez sonuçta ilk bebiş yeterki sağlıklı gelsin

kızlar herkeze iyi akşamlar ben kaçtım dr gidicek bütün annişler dualarım sizinle hayırlı haberlerle gelin inşallah

ya bu arada nazlıcım sana çok özendim bak şimdi hele oğluşunu öyle görünce bi oğlan doğurasım bi sünnet düğünü yapasım geldiki sorma halbuki kızım olsun isterim hep hani onu böle prensesler gibi süsleyeyim falan diye ama seni görünce kendim prenses olasım geldi :roflol: ay ne fenayım dime ya
allah sağlıklı sıhhatli versinde kız erkek farketmez sonuçta ilk bebiş yeterki sağlıklı gelsin

:roflol::roflol::roflol:

Hayırlısı canım eli ayağı düzgün sağlıklı gelsinlerde :emir_bebek:İnan bana Allah 2. ciyide nasip etsin aynı duygular olacak hiç farketmiyor ben hep kızlar erkek, erkeklerde kız getirir derim.Azıcık büyüyünce evlenme zamanı ama olsun :teytey:
Size yazarken ben bile düşünüyorum 2. de erkek olursa hadi bakalım 10 sene sonra bir sünnet daha amanininnnn :teytey: :teytey: :teytey:Ben elbiseyi saklıyayım en güzeli :roflol:

sgumusum iyi akşamlar canım güzelce dinlen inşallah.Bende uzanıyorum ara ara geç cvp yazabilirim zira pcim daha eşim odaya almadı ama bugün iyi yazdım maşallah banada:) :nazar: Mobilyacılarda gelirse aniden çıkabilirim hepinizi en tatlısından öpüyorum tabiki tatlı bebişleride a.s. a.s. a.s. a.s.

bende kaçtım kızlar sohbetinize doyum olmuyo maşallah herkese iyi akşamlar allah hepimize sağlıklı sıhhatli hamilelikler geçirmeyi nasit etsin inşallahhh

bende kaçtım kızlar sohbetinize doyum olmuyo maşallah herkese iyi akşamlar allah hepimize sağlıklı sıhhatli hamilelikler geçirmeyi nasit etsin inşallahhh

karakız sohbetinize doyum olmuyor derken dalgamı geçtin gııı..baksana herkes dut yemiş bülbüle döndü valla..neyse benimde yarım saatim var..

X