2009 Kasm Anneleri

evet nazlıcığım çok tatlı olmuşsun ve çok hoş bir bayansın :nazar:
Allah kocacığına çocuklarına bağışlasın delikafadulden

Aminnn canım benim Rabbim hepimizi sevdiklerine bağışlasın ve hiç ayırmasın ..İnanın gören gözlerinizin güzelliği :nazar::nazar:

İtekçim çok tşk ederim canımm a.s. a.s. İnşallah yine veririm kiloları ki şimdiden kendimi motive ediyorum vericem spora başlarım şunu yaparım bunu yaparım hayırlısı inşallah..

Beratefe cnm elbisenin yakından görünüşü

adszilv.jpg

oyyyy oyyy oyyyyyyy çok güselllllllll pekde afilli canımmmmmm gelinle damat gibi cıkmışsınız:nazar::nazar:
tekrar tşk

Rica ederim canım inanın düğünümde bu kadar özenmemiştim çok sadeydi gelinliğim içimde kalmış nedense bir daha giyermiyim hele bi cinsiyet belli olsun :roflol: :roflol: :roflol:

İtekçim çok tşk ederim canımm a.s. a.s. İnşallah yine veririm kiloları ki şimdiden kendimi motive ediyorum vericem spora başlarım şunu yaparım bunu yaparım hayırlısı inşallah..

Beratefe cnm elbisenin yakından görünüşü

adszilv.jpg

kız nazlı bu resmen gelinlik gibi olmuş :dance:
ama süper kim demiş gelinlik bir defa giyilir diye oğluşu olan
ikinciyide giyer belki üçüncü bile olur :teytey:

nazlııı gelin kimin olmuşun kıız kaydirigubbakcemile5
neslüüü senin de eklediğin foto güzel olmuş ama ben yapamam ne yazıkkii sticker alıyım bari onlar çıkıyo ne de olsa

izmirin kızları güzel olur diye boşuna dememişler nazlıcım maşallah oğlunda çok kızın canını yakacak annesi

kıslar ben kaçar dr a gitcem pıtpıtları duyacağım inşallah :Saruboceq:
yarın sabah haberleri veririm :roflol:

neslüüü senin de eklediğin foto güzel olmuş ama ben yapamam ne yazıkkii sticker alıyım bari onlar çıkıyo ne de olsa

:1hug: Siz daha ufak annelersiniz erkek bebişler olunca hepiniz şahane olucaksınız inşallah..Stıcker olayıda mantıklı onu yatak odasına düşünmüştüm şahane figürler var nettede takip edebiliyoruz yada salonun bir duvarınada olur hele az bir toparlayalım yeni taşınma sonrası gelir inşl :Saruboceq:ŞenizŞeniz

izmirin kızları güzel olur diye boşuna dememişler nazlıcım maşallah oğlunda çok kızın canını yakacak annesi

:asigim::asigim: Canım yaa o senin güzelliğin tatlı dillim benim :asigim: :nazar:

Asabe canım aslında konsept vardı pamuk prenses ona uygun kıyafet aradım düğüne gelenleri biliyorum hepsi çiçek abiye alsam normal belli bile olmazdı..Birde hayalimiz bu olunca neden olmasın dedik iyikide yapmışım diyorum kaydirigubbakcemile3

Hepinize tavsiye ederim İzmirde çok yaygınlaştı :lepi:

Güle güle git canım pıtpıtları duyman için dualarımız seninle annesi güzel haberlerinle gel inşl..Asebacım çok öptüm a.s. a.s.

YAA bennie resimlerinizi görmüyom kızlar şu gelinlik gibi elbiseyi ben de merak ettimm amaaa

nesli ne güzel yaa ...nazlım ya ben göremioyorum resimleri ama evden girdigimde bakacam inş.. nesli kız senin eklşediklerini görüyorum ama başkasının eklediklerini görmeiyorum allah allah..

beratefe itek, nazlı, valla ayıklıyorum epey resim toplamışım meğer. Bir de tuhafiyecilerden garip garip ıvır zıvırlar almıştım. Bezden yassı elmalar yıldızlar falan vardı. O elmalarla kolaj gibin o dallara meyve asmak mantıklı geliyo. Cibinlik ve perdeye de eklemeler yapılabülüğ. Hadi bakalım coğtura coğtura süsleriz inşallah becerikli hatunlarım benimkaydirigubbakcemile5

tatlım benim sen kendi evine çıkıver gelip istediğin gibi boyamayanı topa koysunlar a.s.

sağol canım iyiyim şükür.sen nasılsın.
ya bu arada aranızda ikili test yaptıran varmı.ben doktorumu değiştiriyorum yarın yeni dr a gitcem bakalım ne diycek.artık bi kaç haftaya yapar dimi

sağol canım iyiyim şükür.sen nasılsın.
ya bu arada aranızda ikili test yaptıran varmı.ben doktorumu değiştiriyorum yarın yeni dr a gitcem bakalım ne diycek.artık bi kaç haftaya yapar dimi

aman iyi ol sen iyi olki bebişte olsun.bende iyiym canım sağol.bende daha yaptırmadım 14 mayısa randevum var bakem ne diyecek:uhm:

X