2009 Kasm Anneleri

mavicim üzüm reçeli istiyomuş elifsun çarşıda pazarda markette var mı bilmiyom ama bizim evde vardı

elif bak akşama eve gidem yarına yollarım bulamazsanız mutlaka söle tımammı döverun yoksa haa :eek:klava:

kartanesi tamam canım bulamassa yapışıcam yakana bak ona göre :))))

mavicim çok kilo alırım diye şartlama kendini bi arkadaşımda senin gibi
70 le felan hamile kalmıştı ama 9 kilo felan almıştı senin daha az alma ihtimalin var...
aseba canım 1 kilo hiç birşey değil ki ilk aylar da 1 ayda 5 kilo alan arkadaşım var :)))

karakızz iyiyim canım walla havalar iyice ısındı benim keyfim yerimde.dün bizim ufaklığı anneannesine ektik alışverişe çıktık.bazı mağ.ya hamile olmayanlar için çok güzel kıyafetler varyaaaaa hepsine gözüm düştü.ama bana olmazki koca göbiş onların neresine girecek.

kartanesi saol canım ama üzüm reçeli istiyorum her yerde bulunmuyo maalesef
marketlere bi çok yere baktı eşim şu an hala dışarda arıyo inşallah bulur
nerden aklıma geldiyse :)))

unique canım senin kaynana da benim ki gibi bende hiç çağırmıyorum onu
ama can atıyo gelsin kalsın bana baksın die ama ben yaa anneme gidiyom
ya annem geliyo napım onun yanında rahat edemiyorum
saolsun benimki 2-3 kere yemek yapıp yolladı ama
kaynanalar annelerimizi kıskanıyolar sanırsam...

ELİFSUNNNNNNNNNNNNNNNN kıss buldum vallaha buldum aradığın reçeli hemen googleden aradım buldum siteyi yazayımmi ki hemde bir gunde elinde oluyomuş kısss hihoyyyt

mavicim üzüm reçeli istiyomuş elifsun çarşıda pazarda markette var mı bilmiyom ama bizim evde vardı

elif bak akşama eve gidem yarına yollarım bulamazsanız mutlaka söle tımammı döverun yoksa haa :eek:klava:

ayyyyyyyy canım ya bende de var.annem geçen yaz yapmıştı ama ben bu aralar tatlı yiyemediğim için duruyor sana nasıl gönderebilirm canım ya.bi hamişi mutlu etmek gibi birşey yoktur herhalde:1hug:

ELİFSUNNNNNNNNNNNNNNNN kıss buldum vallaha buldum aradığın reçeli hemen googleden aradım buldum siteyi yazayımmi ki hemde bir gunde elinde oluyomuş kısss hihoyyyt

canım linki yolla bakim bana isteyelim hemen
ne acayip bişimiş bu istek yaaa insanın gözü dönüyo resmen..

ya mavi bu arada bende alışveriş yapmak istiyorum sürekli bebek odalırna bebek kıyafetlerine bakıyorum ama cinsiyeti belli olmadan hiç birşey almayacağım
kıs itek ne aldın bakem alışverişten yoksa sende benim gibi bakınıyonmu sadece ben halen zayıf olduğum için bişi almak istemiyorum ama gözüm hep hamile kıyafetlerinde kaydirigubbakcemile3

kartanesi tamam canım bulamassa yapışıcam yakana bak ona göre :))))

mavicim çok kilo alırım diye şartlama kendini bi arkadaşımda senin gibi
70 le felan hamile kalmıştı ama 9 kilo felan almıştı senin daha az alma ihtimalin var...
aseba canım 1 kilo hiç birşey değil ki ilk aylar da 1 ayda 5 kilo alan arkadaşım var :)))

Ama nerdeyse hiç kimse kilo almamış ben almışım :dilcikar:
nerdeyse sizi bişey yiyemiyorsunuz diye kıskanacam benim arada bir tutuyo öyle bişey yiyemiyecek bulantılarım genelde yiyorum cokacimcoook

kızlaarr bişi sorcaaam bebişinize oda hazırlıcak mısınız?
bizim ev 3+1 ama her oda dolu maşallah normalde çocuk olması gereken odada bilg. kitaplıklar falan var
ben ilk aşamada bebek odası yapmayalım diyodum beşik koyalım yatak odasına diyodum ama şimcik bebiş odalarına baktım içim gitti yaa netsekküü

kızlar bende henüz sezonluk monttan başka bişey almadım
pantolona çok ihtiyacım var ama kilo alırım giyememdiye almıyorum
şu ayıda bi atlatalım öbür ay alacam artık çok güzel elbiseler felan çıkmış yaa
çok şirinler...

kıyafet için acele etmeyin kızlar ama çok gerkirse gebe pantalonu yada beli lastikli alın ama bence gebe pantalonu alın 2 ay sonra beli lastiklileri giyemeyebilirsiniz... yaz sezonu tam enlemıyla açılmadı hem alınca hemen giyemezsiniz zaten havalar çokta sıcak dgl daha çok elbise tarzı şeylere bakarız yazın daha rahat olur hani kot falan belki bunaltır bizi ama elbize etek yada kumaş pantalonlar daha rahat olabilir..

ya mavi bu arada bende alışveriş yapmak istiyorum sürekli bebek odalırna bebek kıyafetlerine bakıyorum ama cinsiyeti belli olmadan hiç birşey almayacağım
kıs itek ne aldın bakem alışverişten yoksa sende benim gibi bakınıyonmu sadece ben halen zayıf olduğum için bişi almak istemiyorum ama gözüm hep hamile kıyafetlerinde kaydirigubbakcemile3

yok canım ya aslında daha göbiş falan çıkmadı ama bu sezonda güsel şeyler vardır diye kendime alışverişe çıktım ama istediğim birşey bulamadım.eee ben birşey almayınca eşime ayakkabı pantolon falan birşeyler aldık.bebişede daha almak istemiyorm bakalım cinsiyeti bi belli olsun.ama kıs bebeklere göre harika kıyafetler ve bebek odası takımları var harikaaaa

Ama nerdeyse hiç kimse kilo almamış ben almışım :dilcikar:
nerdeyse sizi bişey yiyemiyorsunuz diye kıskanacam benim arada bir tutuyo öyle bişey yiyemiyecek bulantılarım genelde yiyorum cokacimcoook

ben camış kimin yiyom bi kerem kafamçokkarıştı
üç gündür yiyemedim bitek

mavi allah canını almasın neyse sen ankaradasın istiyosan sana ulaştırayım reçelden

kartensi varmı buralarda bende hiç görmemiştim bulursak göndeririz neden göndermeyelim yeterki bulabilecegimiz birşey olsun...karakız bekledim raporu valla ama göndermedin söyle bakem sen nerdeydin de sunmadın raporu heee bana alıyımmı elime oklavayı heee...

raporu neden veremedim çünkü hafta sonu tahlil sonuçlarımı götürdüm sonra bol bol uyudum dinlendim o arada attığın mesajıda dun okudum evdeyken sürekli uyku modunda olduğum için giremiyorumki anacım buraya

bizim ev 3+1 ama her oda dolu maşallah normalde çocuk olması gereken odada bilg. kitaplıklar falan var
ben ilk aşamada bebek odası yapmayalım diyodum beşik koyalım yatak odasına diyodum ama şimcik bebiş odalarına baktım içim gitti yaa netsekküü

kartanesi canım ben çok istiyorum oda hazırlamayı hele ilk bebek olunca insan daha bi hevesleniyo kısmet olursa inşallah düşünüyoruzda ama bizim oturduğumuz ev şuan 2+1 bu nedenle taşınacağız sırf bebek odamız olsun diye eşimde bende bu konuda çok hevesliyiz nette baktığımız tek şey bebek odaları hatta eşim sürekli dışarda olduğu için gün içersinde ayy şurda şöle oda gördüm burda böle diyo

canım linki yolla bakim bana isteyelim hemen
ne acayip bişimiş bu istek yaaa insanın gözü dönüyo resmen..

elifcim özelden mesaj attım linki sana umarım aradığın ilçatır bak nasıl çalışıyos görüyomusun birbirimiz için kaydirigubbakcemile5

canım ne güzel senin fazladan odan varmış
bilgisaayarla kitaplığı diğer odalara alırsın yaparsın işte
gerçekten istiyorsan yap bence sonra pişman olursun
bizim evimiz 2+1 oturma odasından da salona giriliyor
oturma odasını bebek odası yapma şansımız hiç yok
ben çok istiyodum ama imkansız o yüzden sadece beşikle
yetinicez napalım...

kızlar ben de kot aldım annem de şimdi bana izmirden pantolon almış ama artık pantolon almıcam
iki elbise aldım çok şeker
ama hala giyemiyom hatta birinin boyu kısaldı bir haftadır oxxoda hala gidip alamadım
şimdilik bu kadar yeter almıcam artık başka bişi
bundan soora alırsam elbise alcam yazın pantolon falan giyemem pek

elifim üzüm reçeli nerden aklına geldi :)) ben hiç yemedim ... yaa benim canım felaket bi şekilde hala o meyveyi istiyo... geçenlerde manavda gördüm ama hiç hayalimdeki gibi diildi almadım....ne zaman çıkıcak yaa çıksın artık...
bu arada ben hamile kalmadan önce tam bi tatlı özellikle de çikolata canavarıydım şimdi diil yemek görmek bile istemiyorum..ama bu durum çok tuhafıma gidiyo rüyamda hep kendimi tatlı yerken görüyorum :roflol: gerçi böyle olması daha iyi yoksa çok kilo alırdım... benim bi arkadaş 5 ayda 10 kg aldı :roflol: ilk bebeğinde de 25 kg almıştı ...inşallah öyle olmayız...10 kilo alsak ne güzel olur yaaa... doğumda gider hepsi...

allah iyiliğini versin unique yine kayınvalide konusu açılmış:roflol:ya canım kıskanırlar kıskanmaz olurlar mı.ben diğer doğumumda evimdeydim sorunlar yaşadım.annem yanımdaydı ama kayınvalidem kıskanıyordu kendi bakmak istiyormuş.bende bu kez akıllandım annemlerde kalacağım bakalım bu kez ne diyecek:jeyyar:

itek valla çok iyi yaparsın...ama ben öyle bişey yapsam kıyamet kopar heralde... valla açmıyım diyorum ama duramıyorum...kimseyle de paylaşamadığım için bazen patlıycak gibi oluyorum....

X