2009 Kasm Anneleri

benim biraz uykum geldi kıslar
evi falan temizlemiştim yordu beni sanırsam
sölemesi ayıp uyuyacam biraz
öptüm sizi şekerler

slm kıslarrr geçmişi okuyamayacağm ya k.bakmayın yine döktürmüşsünüz:eek:klava:eeeeeeee nasılsınız bebişler nasıl?

öptüm sizi şekerler

piiis
git benim yerime de uyu masa başında zor duruyom yaa yemek soorası uyku sendromu bi de yoğurt yiyince iyice fena oluyom yaa mirmirmirmir

mavi bende küstüm 40 kere sordum bee insaf, üstelik sen beni hiç meraketmezken :)))) ohhh lafımı da söyledim :)))
sen raporu neden o kadar kısa süreli aldın ki??
unique canım o dediğin görüntüleri bende izlemiştim
onun üzerine 1.5 sene asla bebek düşünmedim iğrençler yaaa dediğin gibi pis pis
o görüüntüleri yayınlamışlar bide. miden bulanırken böyle şeyler izleme
valla iyi olucağın yerde kötüleşirsin,sabır be canım geçicek bu günler...

kızlar benim canım dünden beri bi reçel istiyo tatlıyı hiç sevmem ama
eşim dünden beri arıyor hala bulamadı yaaa uyuz oldum
meyvesi olsa alıp yapacam ama oda yok....
kilolar ne durumdakilo aldınız mı hiç? ben henüz almamışım...

elifsun kıız bizim evde reçel dolu marketlerde de var bi dünya niye bulamadı kocan ev reçeli mi istiyon sen adresini ver de yollayam canım yaa reçelden bol ne var
ben de almadım kilo çok şükür

hımm özel bi reçel istiyosun galibaa
ne reçeli söle belki faydamız olur

beni atlamışsın mavi :dilcikar:
geçmiş olsun canım yaa rapor uzasa iyi olacak valla dimi
ay ben de 1 gün izinliydim yaa ne hoştu yaaa
unique bak senin kızın olcak demedi deme erken hamilelikte bulantı kıza tekabül ediyomuş :sm_cool:
karazeytincim ben de kilo almak istemiyom şu an iyi gidiyo ama korkuyom vallaaa
gerçi uyumazsam zayıflıyom ben muhtemelen doğumdan sonra veletler uıyutmıcak bizi ee zayıflarız haliynen
martcım ne güzel iştee senin hiç büyüklerin karışmasından yana derdin olmıcak

ayyy inşallahhhh hihoyyyt benim hiç içime doğmuyo nedense kız mı olucak erkek mi...rüyamda da bebek görüyorum ama cinsiyetleri belli diil hiç...şimdi ultrasonda da göstermezmiş şeyini velet...herkes öğrenirmiş ben bekler dururmuşum :)))

mavi isim verdiğine bin pişman oldu :roflol::roflol:

valla mart her işte bi hayır vardır açıkçası ben de yalnız kalmayı tercih ederdim... kayınvalidemin yapıcaklarını düşünmek bile istemiyorum senağlama günlerdir evde aç susuz yatıyorum bi tabak yemek getirmedi gelip bakmadı bile...bi de eşime şikayet ediyomuş ben onu çağırmıyorum diye...annem geliyo diye şimdiden kıskanıyo...geçenlerde açmış tlf.u anneni de çağırıp durma yazık kadına o kadar yol geliyo diyo...çıldırtıcak beni....:eek:klava:

mavi bende küstüm 40 kere sordum bee insaf, üstelik sen beni hiç meraketmezken :)))) ohhh lafımı da söyledim :)))

ayyyyyy canım ya valla bende de var keşke göndersem ama senin istediğin var mı bilmiyorm.canım şuan hiç kilo almadım bende inş.ilk aylarda almayız:Saruboceq:

kartanesi saol canım ama üzüm reçeli istiyorum her yerde bulunmuyo maalesef
marketlere bi çok yere baktı eşim şu an hala dışarda arıyo inşallah bulur
nerden aklıma geldiyse :)))

unique canım senin kaynana da benim ki gibi bende hiç çağırmıyorum onu
ama can atıyo gelsin kalsın bana baksın die ama ben yaa anneme gidiyom
ya annem geliyo napım onun yanında rahat edemiyorum
saolsun benimki 2-3 kere yemek yapıp yolladı ama
kaynanalar annelerimizi kıskanıyolar sanırsam...

yahu ben neden görmedim ki yazınızı neyse hanig gün sormuştunuz beni valla ben göremedim görsem bile bile söylermiyim sizde aşk olsun...neyse ben zaten beni soranları az çok tahmin ediyorum diye yazmıştım karakıza bak dedigim çıktı...vefalı arkadaşlarım benim..neyse kızlar ya kafam çok iyi iken okumadım yazdıklarınızı...yeni kendime geldim sayılır...ee sizler ne yaptınız..kızlar ya para klamdı ay sonuna geliyoz ama bende acayip gidip bebk eşyalarına bakıp alışveriş yapmak istiyor...neyse azıcık tutacam kendimi...hele bir cinsiyeti ögrenelim sonrası gelir zaten..ayy çevremden bile herkes cinsiyeti belli olmadan falan bir şey bakmak istemiyor hemde almak siteyene mani oluyorlar...ama ben çok sabırsızım ...

itek canım sende saol :)) ama yoktur sende de eminim :)
ilk 3 ay kilo almadan geçirirsek süper olucak bizim için,
sonrasında her aya 2 kilo alsak en fazla 12 kiloyla kapatsak ne iyi olurdu
benim hedefim 9 yada 10 ama 12 yede razıyım :)))
bakalım kilo rekorunu kim kıracak??

cnm ya o reçel zor bulunabilir..hani ev yapımı ürünleri satan yerler falan olur organik falan ne bileyim büyük şehirde bulunması daha kolay olabilir...küçükte olsa alın..ayy inş bulursunuz...bua rada kızlar havalar ısınmaya başladı yaz meyveleri yavaş yavaş çıkar hadi hepimizin gözü aydın..

mavi yüzzz kere sordum seni bee ayıp valla benneyaptımki küstüümmmmm :çok üzgünüm:

maviiii kısss ben şahidim bu karı seni 100 kere sordu unuttum sana sölemeyi aynı zamanda karazeytin,kartanesi ,elifsunda sorduydu hatta ben sana rapor edecektim bunları özelden mesaj atarak ama unuttum fisfisfis

kartanesi sorma yaa...gece de sinirlerim bozuldu ondan ağladım belki de... eşim dün çalışıyodu bütün gün pc başındaydım... doğum görüntüleri diye bişey vardı kadınlar evde kendileri doğum yaparken çekmiş birileri ...bi de kadınlar pis pisdi... üstüne de videoları izledim o gazla.... sonra da yattım yatağa ağlamaya başladım benim midem ne zaman düzelicek ben ne zaman normal hayatıma geçicem sıkıntıdan patlıyorum evde diye....kaydirigubbakcemile

kıs manyak karı deli karı nan sen dayakmı istiyon anlamadımki :mymeka: nan ne izliyon öyle şeyleri hemide miden bu kadar bulanırken allahım ya yok sen tam sopalıksın :eek:klava: senin şöle saçını yolmassam rahatlamam kaydirigubbakcemile

öptüm sizi şekerler

uyu tabi uyu hiç ayıp olurmu söylemesi bız burda çalışalım sen evde uyu kaydirigubbakcemile yok hiç gözüm yok canım
bende uyumak istiyom yahu ne diyo yediriyolar şu yoğurdu öğlen vakti zaten uykuluyum dahada uykum geliyo :bbo:

slm kıslarrr geçmişi okuyamayacağm ya k.bakmayın yine döktürmüşsünüz:eek:klava:eeeeeeee nasılsınız bebişler nasıl?

kıs küçük anne ne aldın eline oklavayı gene bakem biz iyiyiz sen nasılsın kaydirigubbakcemile5

elifcim ne reçeli istiyo kıs merak ettim şimid niye bulunamıyo sen hele bana özelden mesaj atıver bakem ne reçeliymiş bu belkişm bildiğimiz bir yerler vardır buluruz kaydirigubbakcemile5

ayyy inşallahhhh hihoyyyt benim hiç içime doğmuyo nedense kız mı olucak erkek mi...rüyamda da bebek görüyorum ama cinsiyetleri belli diil hiç...şimdi ultrasonda da göstermezmiş şeyini velet...herkes öğrenirmiş ben bekler dururmuşum :)))

mavi isim verdiğine bin pişman oldu :roflol::roflol:

valla mart her işte bi hayır vardır açıkçası ben de yalnız kalmayı tercih ederdim... kayınvalidemin yapıcaklarını düşünmek bile istemiyorum senağlama günlerdir evde aç susuz yatıyorum bi tabak yemek getirmedi gelip bakmadı bile...bi de eşime şikayet ediyomuş ben onu çağırmıyorum diye...annem geliyo diye şimdiden kıskanıyo...geçenlerde açmış tlf.u anneni de çağırıp durma yazık kadına o kadar yol geliyo diyo...çıldırtıcak beni....:eek:klava:

allah iyiliğini versin unique yine kayınvalide konusu açılmış:roflol:ya canım kıskanırlar kıskanmaz olurlar mı.ben diğer doğumumda evimdeydim sorunlar yaşadım.annem yanımdaydı ama kayınvalidem kıskanıyordu kendi bakmak istiyormuş.bende bu kez akıllandım annemlerde kalacağım bakalım bu kez ne diyecek:jeyyar:

kartanesi saol canım ama üzüm reçeli istiyorum her yerde bulunmuyo maalesef
marketlere bi çok yere baktı eşim şu an hala dışarda arıyo inşallah bulur
nerden aklıma geldiyse :)))

unique canım senin kaynana da benim ki gibi bende hiç çağırmıyorum onu
ama can atıyo gelsin kalsın bana baksın die ama ben yaa anneme gidiyom
ya annem geliyo napım onun yanında rahat edemiyorum
saolsun benimki 2-3 kere yemek yapıp yolladı ama
kaynanalar annelerimizi kıskanıyolar sanırsam...

canım kocan bulamazsa söle bizde var ben yollıyım sana iki günde gelir heralde ama dayanabilir misin bilmem delikafadulden

elifcim snaırım ben kırarım rekoru gerçi belli olmaz ama ..ilk zmanlar kilo aldıgımı zannetmiştim malum sanki iştahım açılmıştı birde rahatız ya hani gebe oldugumuz için rahat yiyordum ..ama bulantı kusma falan olunca. az yemege başladım...hala 70 gösteriyor evdeki tartım gerçi benim kilo almış halimdi önceden ilaçlardan falan..ama gebe kaldıgımdan bu yana 1 kilo aldım geri verdim..2 ay bitti bile 1 aydaha sıkarsak dişimizi..sonrasında yine yavaş alırız ama 6 aydan sonra biraz hızlanır..

ne reçeli ya böyle bulunmayan marketlerde de mi yok ? Sen söle canım ben sana bulup yollayayım hihoyyyt

Oh ne güzel ya hem evde olup hemde nasıl almadın sen ya ben 1 kilo almışım hatta 1'i geçmiş bile ama ben çok fazla mide bulantısı çekmedim kusmam olmadı mesala delikafadulden aslında kilo almamın diğer bir nedeni de sigara içmiyor olmam galiba :nazar:

ayyy kızlar gelin öpecem sizi çok tatlısınız yaaaaa
ne güzel seferber oldunuz hemen, saolun kızlar yaa ama eşim ne yapar ne eder
bulur eminim..mucksss öptüm hepinizi.

kartensi varmı buralarda bende hiç görmemiştim bulursak göndeririz neden göndermeyelim yeterki bulabilecegimiz birşey olsun...karakız bekledim raporu valla ama göndermedin söyle bakem sen nerdeydin de sunmadın raporu heee bana alıyımmı elime oklavayı heee...

X