2009 Kasm Anneleri

|....KK Nick....|YAŞ|SAT|Tahmini D.T.|Güncel notları...........................................................
1|turser|26|25 Ocak|01 Kasım| İki minik kalp atıyor ):): :nazar:
2|BeyaAZz|22|25 Ocak|01 Kasım|keseciğini gördü:):nazar: 2.kontrolün zamanı belli değil
3|mart09|34|25 Ocak|01 Kasım|kalp atışlarını duydu :nazar: 8 Nisan ikili testler
4|NazLı |33|26Ocak|02 Kasım| Kalp atışlarını duydu 2, kontrol bu hafta sonu :nazar:
5|&pelin&|**|26 Ocak|02 Kasım|
6|ayse_on|24|27 Ocak|03 Kasim|pitpit lari gördühihoyyyt:nazar:3.kontrol 14Nisan'da
7|Dilmuh|**| 28 Ocak| 04 Kasım|
8|Angel...baby|22|28 Ocak|04 Kasım|ikiz meleklerin kalp atıslarını duyduk:nazar:27 Mart kontrol varr
9|orbiss|29|28 ocak| 04 kasım|bebişimin kalbi pıtpıt atıyordu .salı günü 2.kontrolüm var :nazar:
10|Kartanesi|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışlarını duydu :):) :nazar: 24 Nisan 3. Kontrol
11|Destna|24|29 Ocak|05 Kasım| kalp atışını da bebişini de gördü :nazar:
12|Nesli|27|30 Ocak|06 Kasım|Kalp atışı gördü, elini ayağını gördü, ikili test 24 Nisan
13|zeynep mutlu|**|30 Ocak|06 Kasım|
14|MadamxL|29|31 Ocak|07 Kasım| pıt pıtları duydu 3. kontrol mayıs ilk haftası :nazar:
15|ebisce|**|01 Şubat|08 Kasım| Keseciği gördü :nazar: kalp atışını gördü 18 nisan kontrol
16|wannababy|34|02 Şubat|09 Kasım|keseciği gördü :nazar: şükür kalp atışları gördü.
17|eftelya24|25|03 Şubat|10 Kasım|Keseciği de pıtpıtları da gördü :nazar:
18|PamukŞeker|30|03 Şubat|10 Kasım| 2 minik kalp atıyor :nazar: :nazar:
19|zeynep34|29|03 Şubat|10 Kasım| keseciği gördü :nazar:
20|elifsun|**|03 Şubat|10 Kasım| bebişini de pıt pıtlarını da gördü :) :nazar::nazar:
21|beratefe|27|04 Şubat|11 Kasım|9 Nisanda Pıt Pıtları görecek inşallah :) :nazar:
22|karakızz|30|05 Şubat|12 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
23| BEBETO2009|26| 6 şubat|13 kasım|kalp atışlarını duydu :nazar:
24|**SU**|33|07 Şubat|14 Kasım| keseyi gördü:nazar:.26 mart 2. kontrol
25|unique_____|32|08 Şubat|15 Kasım| Kalp atışlarını duydu :nazar: Nisan sonu 3. kontrol
26|mavi deniz|24|08 Şubat|15 Kasım|kalp atışını duydu 4 mayıs kontrol :nazar:
27|seyhan82|27|08 Şubat|15 Kasım| keseciği de bebeciği de gördü:nazar:
28|mazbut|26|08 Şubat|15 Kasım| iki kesecik gördü :nazar::nazar: ay sonu 2. Kontrol
29|kedi79|*| 10 şubat|17 kasım| pıt pıtları gördü :nazar:
30|leyya|26|10 Şubat|17 Kasım|4 mayısta ikili test var
31|dorukk |22| 11 şubat|18 kasım| İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ
32|Karazeytin|30|12 Şubat|21 Kasım| pıt pıtları gördü :nazar: 30 Nisan 3. kontrol
33|boncukx|30|13 Şubat|20 Kasım|pıt pıtları gördü :nazar:
34|mehlikaMERYEM|26|13 şubat| 20 kasım|
35|barayco|**|14 Şubat|21 Kasım|21 Mart ilk kontrol:Saruboceq:
36|sgumus |26|14 Şubat|21 Kasım|pıpıtları gördük :nazar: 2'li test 6 mayıs :Saruboceq:
37|Nfakgoz|**|14 Şubat|21 Kasım|
38|sinem200|**|14 Şubat|21 Kasım|
39|NURHAYATK |30|15 Şubat|22 Kasım|Keseciği gördü :nazar: :nazar:
40|AnnemBirMelek|23|15 Şubat|22 Kasım|keseciği gördük.:nazar: 2,kontrol 4nisanda...
41|itek|21|15 şubat | 22 kasım|kalp atışarını gördü :nazar:
42|nilkan|28|17 şubat|24 kasım|keseciği gördük 6 nisanda pıt pıtlar inşallah:nazar:
43|incisu|25|20subat|27 kasım| iki minik kalp atıyor :nazar:
44|AppleArzu|**|13 şubat|27 kasım|haftaya cts kalp atışlarını duyacak :nazar:
45|nevrosky|30|23 şubat|30 kasım|miniğinin kalp atışlarını duydu :nazar:
|JuLiEtt|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|yazgülüm|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|esterya|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
|BONCUK26|||| FAHRİ KASIM ANNESİ :enbuyukkk:
.....

Son düzenleme:
Merhabalar güzel 2009 Kasım Anneleri.. a.s.

Allah nasip ederse ben de 2009 Kasım annesi olacağım. :Saruboceq: :CüvCüv:

Dün doktora gittik. Bebeğimizi gördük ve kalp atışlarını duyduk ; şükürler olsun. :Saruboceq: :nazar:

SAT 23 Şubat - Muhtemel doğum tarihi 30 Kasım - Tüp Bebek ile hamile kaldım. :hooray:

Başka bilgi gerekli mi bilmiyorum. Bizi de aranıza kabul edip listenize eklerseniz seviniriz. :dance:

10 gün önce geçirdiğim yüz felci dolayısıyla bu aralar KK'ya çok giriş yapamıyorum. Sol gözüm çok sulandığı için bilgisayar başında fazla zaman geçirmem yasak. Bu sebeple seyrek gelebilirim bu sıralar. Ya da çok çok seyrek. Dolayısıyla sizlerle kaynaşmam gecikebilir. Ama önümüzde kocaman zamanımız var tanışıp kaynaşmak için. Allah yeterki gebeliklerimizi sağlıkla sürdürmemizi nasip etsin. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Gönüller hep bir zaten. :1hug: :1hug: :1hug:

Hepimize güzel bir hamilelik diliyorum. :asigim: :asigim: :asigim: Sorunsuz geçsin ve sağlıkla bebeklerimizi kucaklayalım inşallah. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: Allah izin verirse Kasım ayı Bayramımız olacak. :teytey: :teytey: :teytey: Arka arkaya güzel doğum haberlerimizle şenlenecek burası. :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: :ecrin_bebek: Allaha emanet olun. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım hoşgeldin aramıza.çok çoğaldık kızlar ne güzel allahımhihoyyyt
umarım hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alırız zamanı geldiğinde:Saruboceq:
nevrosky çok geçmiş olsun.sağlığın daha önemli zaten dediğin gibi daha çok uzun zamanımız var elbet vaktimiz olcek sohbetlerimize.kendine çok dikkat et öpüyorum seni Şeniz

sgumus beceremdin kız kaydirigubbakcemile3
bende o yüzden hiç elleşmiyom yapamam diye
hadi neyse öptüm canım ha gayret yaparsınhihoyyyt

kartanesi mavideniz kıslar tam tatil yapıyonuz hehihoyyyt
nerelerdesiniz uyuyarak geçirmeyin ya :1closedeyes:
hava çok güzel bende çıkacam birazdan:teytey:
hadi öptüm sizi şekerlerŞeniz

canlar nasılsınız bakıyım ben size ne dedim fazla döktürmeyin demedim mi:eek:klava:geçmişi okumaktan buraya gelemiyorum.beratefecim ve neslicim güsel haberlerinize çok sevindim ya şu ult. çok güzel bi alet ya keşke her evde olsahihoyyyt.ya kıslar ben oğluma hamileyken hep erkek bebek görüyordum rüyamda ve oğluşum oldu bundada annemin kız bebek dünyaya getirdiğini gördüm ayyyy inş kızım olur yaaaaaaaa:Saruboceq:

inşallah canım allah gönlüne göre versin
evt canım ya evimizde olsaydı en azında hala ordamı diye bakardık
bazen hiç bir şey hissetmiyom ya acabamı demekten bıktım doğrusu
kritik dönemlerdeyiz ya insan her şeyden tedirgin oluyor işte ne yapalım

günde 3 tane içmelisin canım benim de 1 kutu bitti devam etcemmi acaba yaa bilginiz var mı 10. haftadayız

BEN DE 10.HAFTADAYIM.YARIN BİTİYO İLK KUTU.DOKTOA SORMADAN ALICAM YARIN İKİNCİ KUTUYU.ÇÜNKÜ HAMİLELİK ÖNCESİ KULLANMADIM HABERSİZ GELDİ BEBİŞİM:)))))BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ FOLİK PLUSTA KALSİYUM+D VİTAMİNİ VAR.SENİNDE KULLANMANI TAVSİYE EDERİM.:içelim:

bebeto ayy kıs senle aynıyız galiba bende heyecanlandım bir an önce gitte banada haber ver bebişin nasıl görebildinmi benim daha iki hafta var gitmeme[/QUOTE]

CANIM EVET BİR GÜN VAMIŞ.NASIL BİR HEYECANMIŞ.ELİMDE OLSA EVE DOPLER ULTRASON CİHAZI ALIP SÜREKLİ İZLİCEM BEBİŞİMİ:))))))BAKALIM NE DURUMDA TATLI SIPA:emir_bebek:

[sıze="2"]günaydınnnnnn kızlar allahıma şükürler olsun bu gün birazdaha iyiyim .hayat devam ediyor dimi ........

Evet gelelim dünkü doktor kontrolümüze:cüvcüv:.. Drnin yanına girdim........ Oturdum nasılsın dedi kötüyüm dedim buluntın mı başladı dedi hayır dedim ve ağlamaya başladım senağlama eşimde anlattı o ara durumu kadın çok üzüldü bende bebeğim için üzülmeye başladım onu üzmek hakkım değil ama dedim yapamıyırum elimde dedğil.............. Tamam gel bir bakalım bebeğin nasıl mış dedi. Utrason odasına girdim hemşire hazırladı beni drmiz geldi ve makinayı karnıma koydu aman allahımmmmmmm o nasıl bir güzellik :asigim: Allahım sen ne büyüksün birinin canını alıyorsun diğerine can veriyorsun sana şükürler oslun dedim:saruboceq: çok güzledi eli ayağı oynuyordu kıpır kıpırdı.........:emir_bebek:.ya ilk bebeğim değil ama nasıl heyecanladım ( gerci 1/2/3 hiç farketmiyorda sanki ilk defa hayatım da görmüşüm gibi bir hoş oldum) drmiz ohhhhhhhhh maşallah çok iyi dedi :asigim: 9+1 günlük dedi benim hesabınmda 9+2 yani tam sorun yok dedi gayet güzel gelişmiş dedi ........... Ve o güzellllllll masall gibi ninni gibi kalp atışlarını dinlettirdi.:asigim::asigim: çok güzeldi ya nasıl hızlı nasıl seri atıyor...allahım sana binlerce sükürler olsun dedim ..........:saruboceq::saruboceq:

Dr kan hapımı kesi cünkü kanım baya fazla cıktı vajinal mantar gene azdı çok kötüyüm bu günlerde onu dedim tahlil istedi ona göre fitil ve antibiyotik verecek.... Bakalım sonuç 3 gün sonra cıkıyormuş cıkınca arıyacak beni.

Efeyi ne yazıkkı götüremedim.....babannesindey di cünkü ama utrason kağıdını gösterdim ...anneeeeee çok güzellllll dedi kuzum nasıl sevindim yavrum canım benim ya ...:içelim::teytey:kaydirigubbakcemile5

aaaaaa birde çok kömik bir şey oldu dr bizim için en güzel pozisyonu bulup resmini cekmeye çalışıyor sonra tam ekranı durdurdu boyle bebeğin yanında bir hava kabarcığı belli oldu hatta resimde bile var ooooo o ne dedim kadın güldü bırttttttt :jeyyar::jeyyar:dedi eşimle ikimiz bir kahhaka attık..... öğğğğğ dedim içimde bırtmı yapıyor dedim dr çiş bile yapıyor dedi çok güldüm yaaaaaaa..:roflol::roflol::jeyyar::jeyyar:

Inannın arkadaşlar dünkü bu olaylar bana hayat verdi. Okadar çok iyi olduki asla unutmuyacam arkadaşlarımı ama üzmüyecem bebeğimi...... Onları çok özlüyourm:a015:senağlama[/sıze]

canım benim başınıza gelenleri okudum ama çok şükür allah bak ne güzel duygularla olacakları unutturuyor.çok sevindim senin adına.bebişinin kilo ve crl boyu kaç çıktı?

canlar ben kaçtım akşam annemlere gideceğm yarın dönerim hepiniz kendinize ve bebişlere iyi bakın

kartanesi mavideniz kıslar tam tatil yapıyonuz hehihoyyyt
nerelerdesiniz uyuyarak geçirmeyin ya :1closedeyes:
hava çok güzel bende çıkacam birazdan:teytey:
hadi öptüm sizi şekerlerŞeniz

hee öle tatil tatil -tatlicadiarzu-
endokrin tokturumdan randevum vardı oraya gittik sabahtan neyseki değerim düşmüş hihoyyyt yeni geldim eve hava pek bi sıcak yaw

beratefeee ne güzel canım yaa dimek ööle kıpırdanıp duruyo keratalar ayy benimki ne alemde acep yaaa
çok merak ediyoom

BEN DE 10.HAFTADAYIM.YARIN BİTİYO İLK KUTU.DOKTOA SORMADAN ALICAM YARIN İKİNCİ KUTUYU.ÇÜNKÜ HAMİLELİK ÖNCESİ KULLANMADIM HABERSİZ GELDİ BEBİŞİM:)))))BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ FOLİK PLUSTA KALSİYUM+D VİTAMİNİ VAR.SENİNDE KULLANMANI TAVSİYE EDERİM.:içelim:

ben de alem bari yaa :uhm:

günaydın kızlar ne var ne yok bakalım dün akşam evde bir sürü yemek olmasına rağmen canım lahmacun istedi normalde de okadar sevmezdim ilkk kez böyle bir şey yaşadım bulantılar 10.haftada başladı ama istifraya kadar gitmedi şükür şimdi hiç bişey yiyesiim yok

valla destna ikimiz aynı gün aynı cinsiyetten doğurcaz heralde kııız kaydirigubbakcemile3
geçenlerde benim canım da nasıl lahmacun istedi nasıl istedi annatamam ama baya oluyoo :teytey:

neslüüü o ne nan senin tosun önden gidiyo kıız beni geçcen heraldeee :CüvCüv:
neyle besliyon anam sen bunu kaydirigubbakcemile3
ayran içilir mi kııız uyutmuşun topaçı :jeyyar:
sordun mu toktura kartanesi folic plusa devam etsin mi deyuuu

karazeytin mehlikameryem napıyonuuz?
yazmıyonuz madem ben kaçar evi bi topleyem çok dağıldı :1no2:

ay geldim.midem fena.havuç yiyodum.havuç yiyince düzeliyor sanki midem..
sizden ne haber.bebişler nasıl?

valla destna ikimiz aynı gün aynı cinsiyetten doğurcaz heralde kııız kaydirigubbakcemile3
geçenlerde benim canım da nasıl lahmacun istedi nasıl istedi annatamam ama baya oluyoo :teytey:

ay ewt aynı gün bide aynı cinsiyet olursa ne tatlı olurr
hadi bakalım hihoyyyt kızmı olcek erkek mii 3 hafta sonra gel dedii doktor der belki cinsiyetii kartanesii doktora giidiceğin zaman meyve suyu iç kıpır kıpır oynuyo bak:emir_bebek: sen çıktın heraldee:1no2:

X