2009 Kasm Anneleri

kızlarrrrr hadi ben kaçar hepinize iyi akşamlar evden giremeyebilirim çunku yemekten sonra tavuk gibi uyuyakalıyorum kaydirigubbakcemile3 kendinize iyi bakın bebişlerinizede tabi hepinizi öptüm hadi iyi akşamlarr bana bakın çok dedikodu yapmayın sonra sabah bı geliyom sayfalar dolusu yazı oku oku bıtmıyo

kızlar bişey sorucam istanbul yenibosnada nisa hastanesi var.. ben oraya gitmeyi düşünüyorum bana yakın hemde sırf doğum üzerine bi hastane ama doktor ismi tavsiye edebilecek bi arkadaş varmı yaaa... Güvenilir iyi bi doktor olsun istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz... benneyaptımki

ayyyyyyyy gülmekten öldüm valla karnımı tutarak gülüyorum bebiş zarar görmesin diyeeeeeee:roflol::roflol::roflol::roflol:iyi espiri ama yaaaaaaaa:roflol::roflol:

kııııızzzz canım tavuk istedi nolcak şimdi :mymeka: :roflol:

hadi canım kendine ve bebişe iyi bak çok geç kalma heeeeeeeeee:jeyyar:

ara kıs kocanı ara :roflol:

kız ablamlardayım kocayı arasam ne fayda.. Karakız yemekten sonra tavuk gibi uyuyakalıcam diyo benim canım tavuk istiyo olucak şey değil :roflol: neyse yarın yerim artıkın bu akşam başka şeyler yapıldıııı....

canım prf adı ne? muayenehanesine gidince doğumu nerde yapmamız gerekiyo acepp biliomusun?

ahhh canım neyse yarın yede rahatla bari şimdiden afiyet olsuncokacimcoook

Abooooooouuuuwwwww leyn ben 7 artı 5 oluşummmmm :1shok: zaman ne çabuk geçiyo yaaaa... hayret ettim.

kızlar bende kaçıyorum.izmitten teyzemler geliyo kalkıp yemek yapayım.kendinize dikkat edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…