2009 Kasm Anneleri

ayrı şehirlerdemisiniz canım ondan mı göremiyosun???
ben en fazla 10 gün dayanabilirim,bunalıma giriyorum yoksa
çok düşükünüm ona...allah uzun ömürler versin hepsine ,ayırmasın bizden...

banada yollarmısın canım arkadaşım delikafadulden
senin eşinde olmasa napardık biz Allah razı olsun eşinden :dance:

ayrı şehirlerdemisiniz canım ondan mı göremiyosun???
ben en fazla 10 gün dayanabilirim,bunalıma giriyorum yoksa
çok düşükünüm ona...allah uzun ömürler versin hepsine ,ayırmasın bizden...
AMıNN
evet ayrı şehir ama 1,5 saatlik mesafe
bende çok düşkünüm yaaa üniv. bile 2 haftaya giderdim yanına
hiç bu kadar uzun ayrılık yaşamamıştık bide hastalanmış canım (ben bide tek kızım) ayy sesini duyunca fena oldum sabah hasta olmuş ya konuşamıyor senağlama
ayy kendimi tutamıyorum şimdi bile ayy inşallah öğrenciler görmez senağlama

kızlar meraba nasılsınız.bişey sorcam szin karınlar çıkmaya başladımı.benim sanki biraz çıktı.gerçi bu kabızlık yüzündende olabilir ama yinede eski pantolonlarım sıkıyo.

canım benim dayımda eczacı ondan araştırıyorm bende nasıl diye onlar iyi biliyor

hoşbulduk yardım edeceğm bişey olursa tabiki

canım çok iyi anlıyorum seni...ne güzel annecin sağ ve sen onun kıymetini çok iyi biliyorsun...bunu yaşayamayan ve vicdan azabı çeken bi çok insan var...üzülme canım yakın da görürsün inşallah
bebişin olunca yeri gelicek belki de aylarca görüşemeyeceksin
şimdiden alıştırmamız lazım kendimizi.....üzme kendini
...

kızlar meraba nasılsınız.bişey sorcam szin karınlar çıkmaya başladımı.benim sanki biraz çıktı.gerçi bu kabızlık yüzündende olabilir ama yinede eski pantolonlarım sıkıyo.

yok ama belirginleşmeye başladı acaba pisikolojikmen öyle mi geliyo bilemem :CüvCüv::dance:

ayyyy anne diyince benim ailemle yarım saatlik mesafe var aramda ama sanki çok uzakmışız gibi geliyor.allahtan araba varda rahatça gidiyoruz yoksa bende hiç dayanamam.ben kendimi çok kötü hissettiğim zamanlar eşim hemen annemlere git biraz kafa dağıt diyor.cidden çok iyi geliyor:çok üzgünüm:

ya doğumdan sonra kilo vermek kolyda tek göbişler sarkmasın benim ilkte olmadı ama bunda korkuyorm şimdiden kafama takıyorm vallaCADIARZU

itekcim sen normal doğum mu yaptın ??? sezeryanda göbek az da olsa kalıyo galiba di mi senağlama

anammmm kızlar yukarda bir yere yanlışlıkla bir harf eksik yazmışım delikafadulden ayy görüyomusunuz çokkkk pardon yaaaa

ayy söylemesen farketmemiştiiimmmmmm:roflol::roflol:

dilmuh kabızlıktandır kesin... benim de sabah inik oluyo akşama doğru yavaş yavaş şişiyo... kabızlık bende de var senağlama deli olucam yaa midem bulanıyo leblebi yiyorum kabız oluyorum...kabızlığı geçirsin diye kayısı yiyorum midem bulanıyo...bi tarafı yaparken diğer taraf bozuluyo fisfisfissırnaşık şey:roflol:

öyle ama belki o zaman bebişle uğraşmaktan birazcık unuturum
görüşemedim ama Allah korusun en ufak bir sorunda annem ve babamın 2 saat sonra yanımda olcaklarının güvencesi var tabii benimde onların yanına gidebileceğimin :teselli:

Allah'ım eksikliklerini göstermesin

Son düzenleme:

yaaaaaaaaaaaaa bende istiyoruuuuuuuuuuuuuum

selam kızlar ben 2009 eylül topiğindeyim..anladığım kadarıyla şu meşhur mide bulantıları var..açıkçası ben çok yaşamadım sağolsun kızım annesini pek yormuyor ama yinede sizlere sakız ve havuç tavsiye ederim tabi her hamilelik farklıdır ama bunlar bana çok iyi geliyor..ama iyi haber genellikle 12. haftada hepsinden kurtuluyorsunuz..hepinize sağlıklı ve rahat bir hamilelik dilerim..a.s.

ya canım allah bi kolaylık verir canını sıkma tek canları sağ olsun
ben hamileyken üzülürdüm ya gece doğuma gidersem annem nasıl gelecek eşim beni bırakıp gidemez onu almaya diye düşünüyordum.allah kolaylığını verdi ben doğuma annemlerden gittim sancım oradayken başladı.bebişle uğraşmaktan unuturum diyorsun ama bu seferde onlar torunlarını özleyecek devamlı gelirler sen gidemezsen bile merak etma canım benima.s

kıslar ben kaçar
akşam kına var yarında düğün pazarda kaçabilirsem anneciğime gitcem yani 2 gün yokum kendinize bebişlerinize ii bakın hihoyyyt yerimseniben :a015:

kıslar ben kaçar
akşam kına var yarında düğün pazarda kaçabilirsem anneciğime gitcem yani 2 gün yokum kendinize bebişlerinize ii bakın hihoyyyt yerimseniben :a015:

güle güle canımm iyi eğlenceler....

ben de çıkıyorum kızlar...öptüm hepiniziii...

teşekkürler canım sağol :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…