2009 Kasm Anneleri

waaaawwwwww iyi fikir bende isteyim bari erkek olursa :roflol:

cıkar tabi acısını bende valla her akşam canım şunu istiyor diyorum hatta bazen valla benim canım değil bebişimizin canı istiyo diyorum kaydirigubbakcemile3

kıs ebisce allah seni neyleye :roflol: pipi kadar pırlanta demek he alemsin ya :roflol:

hımm benimde müjde verme fırsatım olmadı çünkü doktora berber gitmiştik test yapın demişti hani lekelenmelerim vardı ya o yüzden..sonucu beraber aldık tabii biz şaşkın iki avanak birbirimizi kutlamadık akşama kadar doktorumla adam akıllı konuşamadıgım için hiç sevinemedik bizim sıpa bayagı ugraştırdı çünkü....ama sonra gel gelelim ne kutlama ne hediye hiç birşey olmadı kaç kere diyorum söyle laf sokayım uygun zman bekliyordum ben kendimi biliyorum laf soktugumda suratım asılır yeniden aklıma geldigi için moralim bozulur...hani bir çiçek falan beklerdim ne yalan söyleyeyim öyle aman aman hediye falan degilde bir çiçek falan isterdim..malum zmanlarımızdayız çünkü...öyle baş başa mumlu falan bir yemek masası hazırlamak isterdim ama ilk zmanlar hep birşeyler oldu hafta sonu yapamadık sonrada ben kötü idim hep yani, bir günüm bir güneme uymadıgı içiin yapamadım..yaa onun dışında llah var hakkını yiyemem gitti yemem gerekn şeyleri aldı evdeki eksiklere bakarak kafasında bu şu yapılacak hergün diye endini şartlandırdı..ve allah razı olsun ki sabahları bende önce kalkıp kahvaltımı hazırlayıp portakal suyumu sıkıyordu...ama ben gitgide midem kötü olunca 2 haftalık kahvaltının ardından yaklaşık bir haftadır ara verelim dedim kahvaltıya daha çok kahvaltıdan sonra midem kötü oluyordu..

ohhhhhhh ne güsel valla pipi kadar pırlanta aman dua ette kıs bari olmasın ebisceeeee:roflol:

:)) başparmağım kadar istersin sen şimdi pırlantayı en iisi çocuğun pipisi kadar alayım dedi kendi kaşındı :) kız olursa da alvak valla bilmem artık

benimde müjde verme gibi bir durumum olmadı idrar testi sabah saat 4'de yaptım 2. çizgi silikte olsa gözüküyodu heen yatakodasına gidip ışığı yaktım galiba hamileyim dedim uyumuyodu zaten hemen kalkıp sonuca baktı var galiba dedi 2 saat falan uyuyamadık sabah erkenden gidip kan yesyi yaptırdık sonucu ben heyecanlanıırm diye eşime aldırdım ben arabada bekledim bakma demiştim ama bakmış anlamamışta gidip labaratuvara sormuş onlarda gebelik var demişler hiç belli etmeden yanıma geldi bende açıp baktım tabi emin olamadım drumu aradım değeri söyleyince gebelik var deyince gülümsemekten dr konuşamadım bile sarıldık birbirimize 1 hafta sonra nazar boncuklu bir bileklik almış bana ama tabi doğumda daha büyük bi hediye istiyorum hatırlatıyorum her fırsatta

yok canım kimsede yok sanırım yada biz istinayız.amannnn tek bebişlerimiz sağlıklı olsun eşimizle mutlu olalım yeter diyeceğm ama olmaz bunun acısını doğumda çıkarmak lazım sanırım:jeyyar:

bayagı durgunlaştık kızlar..ayy doktoru aradım ben gerçi soranız olmamış ama ..ben anlatayım iyi ki aramışım içim bi tuhaf oldu bebegimi kaybederim düşüncesi....neyse doktoruma söyledim progestanı kesmiştik ona devam dedi bir igne vuruluyordum düşük engelleyici bebgin tutunmasını saglamak için...onu devem et dedi 12 haftaya kadar sordu kaçıncı haftamda oldugumuda..çalışıyormusun dedi evet deyince izin alın dinlenin dedi..bende tamam dedim ama..izin alma sansım çok düşük ..rapor alsam nasıl alacam hastaneden gidip almak benim için ayrı bir dert doktorum şuan burada dgl o olsa çabuk hallederdik..başka yerden alabilirmiyim bilmiyorum..karışıgım yanii..

ya canım üzüldm senin için.sonuçta bir bebeğin ve annenin sağlığı söz konusu nasıl izin vermezler yaaaaaaaaaaklava:canım hast. bi şansını dene istersen allah kolaylık versn inş halledersn izin işini haaaa bu arada cidden kıslar çok durgunlaştı burası haydin biraz hareketlendirelim online olanlar duydunuz muuuuuuudelikafadulden

yok canım kimsede yok sanırım yada biz istinayız.amannnn tek bebişlerimiz sağlıklı olsun eşimizle mutlu olalım yeter diyeceğm ama olmaz bunun acısını doğumda çıkarmak lazım sanırım:jeyyar:

canım
sen tecrübelisin sen öyle diyosan vardır bi bildiğin ilk doğumunu normal mi yaptın? sezaryenmi

ya iizn verirler sanırım ama olan iznimden keserler buda benim işime gelmez şimdi..eger zaruret için yatacaksam tabii ki rapor alacam...ama rapor almak basit dgl bilmiyorum işte.yakında bir tıp merkezi var soracam oraya birazdan..iznim az çok olsa hiç kasmaz kendimi alırdım iki gün..ben c.teside çalışıyorum..gerçi ayrım gün ama ...önemli oalan perş.cuma...

benım esımde bana hıcbır hedıye almadı arkadaslar acaba dogumamı saklasak soyle buyuk bı hedıye ıstesek yoksa sımdıden sıkıstırsak mı kocişleri? gercı ben mutfaga gıremıyorum adam ne fedakarlıklar yapıyor ısten gelınce bıde yemek hazırlıyor daha ne ısteyeyım ben ondan buyuk hedıye mı olur:CüvCüv:

ayyyyyyyy yine buna şükür valla bizde onların kıymetini bilmeliyiz sanırıma.sayyy bugün yine çenem düştü yaw:tomato:

Öptüm tatlı bebekleri fasulyeleri:) a.s. a.s. a.s. a.s. Bir kaç gün sonra görüşmek üzere sağolsunlar yengeler yanımda heri şe yardım ediyorlar toparlamaya çalışıyorum ara ara okumaya çalışıyorum yazdıklarınızı ama tamamen okuyamadım birazcıkta zor:)
Hepinizin canı sağolsun Sevgiler İzmirden a.s. a.s.

nazlıcım iyi misin canım...
kızlar amma kaynatmışınız haa bugün yoruldum yemek yedım artık uzanırım kızlar.bende yarın öğlen doktora gidicem kızlar bana dua eder misiniz kalp atışını duyayım bebeğimin.
MAVİDENİZ canım dualarım senınle canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…