2009 Kasm Anneleri

kızlar bu karışıklık alıntıyı yanlış yaptıgınız da oluyor yani alıntıları direk alıp hiç ellemeden yaznınızı yazarkende arada boşluk olmasına özen gösterin karışıklık çıktıgı için sadece siz dgl bizde anlamıyoruz kim neydi ne oldu diye yani hamileleikten kafamız karışmadı alıntıyı yanlış yapıyorsunuz ondan oluyor..

mart cnm benim çok fazla ara vermesi dogru dgl evet ..ama benim doktorum ikili test için daha dogrusu ense kalınlıgına p.tesi günü bakacak(4 mayıs)ama akşam saat 6 6 buçuk arası o saatten sonra gidip kan testi yaptırmam imkansız..yani özel olmadıkça ...muhtemelen ertesi günü sabah hastaneye çagıracak öyle tahmin ediyorum ben..demekki bir iki günden bir sıkıntı çıkacagını sanmıyorum...hemen o gün özelde yaptrı dese önceden zaten söyler hastanede yaptırıdı..ki doktorumada güvenirim ben...ama 3 4 gün ara vermek ne kadar saglıklı sonuç verir bilmem..

işte o benim cicim :roflol:
benim kocam gidiyo seyahate haklısın 9 ay boyunca onlar da bizimle çekmeli dimi ben alıştırdım kocam her akşam bi 10 dk bana iltifat yağdırıyo kendimi iyi hissedeyim maksat.

Bizde geldik teyzelerim;
kartanesi sormuş bizi bir tek
demekki başka kimsecikler fark etmemiş
8 + 5 olduk biz
26 marrta gidecegimiz kontrole 10 .04.2009 da gidicez
dr konuştum kalp atışlarını inşallah daha net dyabilmek için biraz uzattık arayı
hamişliğim Allahıma şükür süper geçiyor
bulantı , vs hiç birşey olmadı bundan sonrada olmaz diyorlar
tek tatlı yemek istemiyorum
bana acı, ekşi, tuzlu yiyecekler versinler hep
göbiş çıktı
kıyafet bulamıyorum giyecek
çarşıya da baktım burası küçük yer bulamdım hamiş pantalonu
sinir oldum bu konuda
hadi öptüm sizi

ebisce ne güzelmiş yaa..bende bazen sarılıyorum yada o bana sarıldıgında ya bana şefkat göster diye dudak büküyorum gözleri açılıyor ben sana şefkat göstermiyorum ki diye saşırıyor olsun biraz daha diye kızdırıyorum hani yaptıgı iyi şeyleri göz önümde tutumuyorum sonrada birşey yapmamış gibi konuşunca deliriyor..yazık adamlara bee acıyorum bazen ne çok çekiyorlar yaa..

tabi canım haklısın sadece biz değil onlarda çekecek.bazen eşime anne olmak çok zormuş diyorum.o da cennet annelerin ayağının altındadır diyor bende ''sende cennetlik ol o zaman diyorum veriyorm oğlumu onun kucağına'':jeyyar: şimdi bu bebiş doğsun birine o birine ben bakacağım tek başıma yapmadım ya bu çocuğu dimi ama:dilcikar:

kız su valla bazen inan buranın yogunlugu işin yogunlugu aklımzıa gelmiyorki ...ama daha çok online olanalr belli burada onlar olmadıgı zman daha çok farkediliyor haliyle..bak ben neredeyse her saat buradyım ama sürekli yazamıyorum zaman zaman.. ama beni sormadıklarında sitem ediyorum dedigim gibi sürekli burada online oldugum için sitem ediyorum sürekli online olan biri olmadıgında ister istemez nerde bu kız diyoruz..buara çogumuzda bulantı vs oldugundan dolayı sık gelemeyenlerde oluyor...ama geçecek az kaldı..

ebisce he şimdi oldu valla
demek senin kociş kaçak hee
ama bak gönlünü de almayı biliyor . olsun ya inan bu dönemde insan o kadar ilgi bekliyoki
geçenlerde bir arkadaş yazmıştı kocam bebeğimle konuşuyo diye bende o gün eşime dedim
bak bizim kızların kocişleri bebişleriyle konuşuyo sen niye bebişinle hiç konuşmuyon diye
oda bana sen uyurken konuşuyom ben hep onla demezmi.o benimle bebişimin arasında falan diye bi de dalga geçti benimle:dance:

walla öle ya canım bizim kahrımızı çekmek kolay mı.ben biraz sulugözlüyümdür .biraz dediğimde bayaaaa senağlama herşeye ağlarm canım kocacım ben üzülmeyim diye neler yapıyor ya cidden bazen bende acıyorm

süpersin valla küçük anne.
en iyisi böle.başan nasıl alıştırırsak öle devam ederler.yoksa hiç sorumluluk almak istemezler.hem kısa bir süre sonra anne olmak kolaymı canım.en iyisisini yaparsın valla:1hug:

ay canım ya valla o kadar kalabalık bir aile oldukki maşallah kim evar kim yok bazen karıştırıyoruz yoksa seni hiç unutrmuyuz aşkolsunnn ya senin göbeğin ne ara çıktı bende daha bişi yok anlamadım gitti

maviş şekerim ne pas veriyon ne selam çakıyon kaydirigubbakcemile şaka şaka nasılsın canım bugün.
ya gerçekten kocişime bende çok üzülüyorum akşamları yapmadığım kalmıyo adamceğize acıyorumda ama diyorumki ben karnımda taşıyom bebişimizi sende bizim nazımızı çek nolmuş yane valla hiç sesini çıkarmıyo kaydirigubbakcemile3 hem napalım tadını çıkaracaz dimi bu zamanlarımızın

tabi canım gerçekten baştan alıştıracaksın bazen kayınvalidemler bozuluyor eşim bana yardımcı oluyor diye neymiş efendim o akşama kadar çalışıyormş,ee bende evde akşama kadar çocuğa bakıyorm.çocukla akşama kadar uğraşmak kolay değil insanın bazen sinirleri bozuluyor

karakız valla ben direk yazı yazmadım bugün fazla yani şahış olarak bazen cvplar veriyordum..inceden sitem edeyimde dur bi gız ben bazen yaıyorum dogru dürüst bana yazan olmuyor bende azıcık geriden bakmaya başladım ee ne yapayım...ben de ilk ögrendigim zmanlar (o zman duygusallık daha çok vardı) kitap okuyordum oradaki kızda hamile idi işte bununla ilgili şeyler yazıyordu ben kötü oldum başladım aglamaya eim ne oldu diyor bende ilk agladıgımda konuşamam anlatamam derdimi uzun bir süre anlatamadım bu arada sabırsız kocam ne oldu diye sıkıştırıyor sonra kızmaya başladı ne söylemiyorsun ne oldu diye ben susar hiç cvp vermezsem çıldırı bizimki ben de çıkışmıştım bi sus be diye..görseniz kavga edecez sakşnleştikten sonra kitapta bir şey var dı duygulandım falan dedim ama bizimki ne derse begnirsin okuma o kitabı bırak..sagol ya dememk için zor tuttum kendimi yahu gebeyim ben hormonlar tavan yapmış olur olmaza aglarım moralim bozulur alttan alsana azcık..işte bazen anlamıyorlar...

ya kızlar bir konu atmak sitiyorum ortaya merak ediyorumda..eşize söylediginizde gebe oldugunuzu ne yaptı daha dogrusu hediye yada ne bileyim çiçek falan aldımı..kutlama anlamında ...?

ay karazeytin ya o bebişle konuşma işini benim kocam bazen abartıp beni bebişime şikayet bile ediyo kaydirigubbakcemile3 neymiş öğlenleri aramıyormuşum kocamı bebişin seni özledi diye bebişim fındığım senin bu anan olacak hatun varya öğlenleri aramıyo senle hasret gideremiyorum akşama kadar senin hasretinden per perişan oluyorum demiyomu ben gülmekten krize giriyorum vallahi karnıma ağrılar giriyo ya geçendede beni aradı babacım bebişim nasılsın fındığım bebişim demezmi tabi ben yine koptum bu kezde bana ben seni aramadım çocuğumu aradım küstüm senle dedi ya alem bu kocam alemmm :roflol: her sabah günaydın yavrucum der ardındanda siteme başlar anan bu gece sana sarılmama izin vermedi neymiş çok sıkıyomuşum karnını ama öle bazen geceleri öyle bir sarılıyorki uyku sersemi korkuyom hemen usul usul çekiyorum elini oda bozuluyo haliyle kaydirigubbakcemile3

ay onlara neymiş ya allah allahh klava: sinir ediyolar insanı boşver sen onları yap nazını şekerim hiçte takma onları kafana -tatlicadiarzu-

mavi kıs benim kocam şaşkınlıktan sustu kaldı gerçi bende öyle oldum ikimizde bir an donduk ve birbirmize sarıldık sadece ama henüz bir hediye olayına girmiş değil bu konuyu açtığın iyi oldu he hemen akşam sorayım bana niye hediye almadın diye :jeyyar: ne ceyarım he dimi

biz zaten testi yaptırmaya eşimle gittim yani birlikte öğrendik müjde vermem gibi bir olanağım olmadı.ama her 2 bebişimde de pasta falan almış akşam kutlama yaptıkhihoyyyt yalnız hediye falan almadı ilk söylediği şey''yemen gereken şeylerin listesini hemen yap alıp geliyim''oldu:roflol:

yaptınmı kıs listeyi şöle uzunnnnnnnnnnn uzadıya yazıverseydin listeyi itek kaydirigubbakcemile5

yaptınmı kıs listeyi şöle uzunnnnnnnnnnn uzadıya yazıverseydin listeyi itek kaydirigubbakcemile5

yaptım valla her akşamda canım şunu istiyor canım bunu istiyor diyorum alıp geliyor :roflol:bazen canım birşey yemek istemiyor ''ben ellerimle yaparm yersin'' diyor bende kıyamayıp yiyorm. eeee hediye almadıya acısını çıkartayım bari:jeyyar:

ben ilk duyduğumda ağladım sevinçten eşim seyahatteydi gene hemen diyemedim ona sonra eve geldiğinde söyledim ilk sölediğimde çok duygulandı eşim nerdeyse ağlıycaktı
hediye falan almadı ama doğumdan sonra oğluşumun pipisi kadar pırlanta alcakmış öle söledi (oğlan olduğunuı ne biliyosunuz demeyin gelin olduğum günden beri k.valdem rüyasında görüyo ben de açıkçası ilk andan beri öyle hissediyorum kız çocuklara bayılırım aslında ama kısmet hangisi olursa olsun kabulüm)hihoyyyt

ohhhhhhh ne güsel valla pipi kadar pırlanta aman dua ette kıs bari olmasın ebisceeeee:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…