2009 Kasm Anneleri

kıs uni vallahi doğru diyosun ama ben napayım anacım aç karnına yaptır dedi dr tahlilleri ahhh ahh o sırada beklemek mafetti beni valla çubuk kraker gibi kırılacaktım ortadan ikiye kaydirigubbakcemile3

yoruldun tabi dimi canım inş tahlillerinde iyi çıkmıştır yerimseniben şimdii ikili testi bekliyorum bende

şu hamilelik dedikleri uzun yol hayırlısıyla tamamlarız inşş.bu arada aklımdayken soriyim

vitamin ne kullanıyosun ben gebe kalmadan üç ay folic plus kullandım hamile kaldğımda

doktorum artık elevit kullanalım odaha kapsamlı dedi .bir soru daha resim nasıl ekliycem profile
kız bilemiyorum

doktor bana megadyn diye bi vitamin verdi. folic asiti gebelikten önce kullanamadım. bir tülü gebe kalamadığım için. hamile kalınca hemen aldım şuanda folic asit de kullanıyorum ama artık bırakmak mı lazım bilmiyorum.

ben de içemiyorum senağlama bu sabah kahvaltıda mısır gevreği yedim biraz..ilk defa boğazımdan süt geçmiş oldu...
benim dr.um şimdi bulantın olduğu için sen sadece peynir ekmek yemek istersin ne yiyebiliyosan onu ye kendini zorlama demişti o yüzden çok dert etmiyorum artık ama ilk başlarda çok takmıştım çünkü ben faydalı hiçbişey yiyemiyorum... hatta artık kraker ve ekmekten de soğudummm... 14. haftadan itibaren beslenme önem kazanıyomuş..o güne kadar düzeliriz inş canım...
bu arada ben bu kadar aç kalmama rağmen hiç de zayıflamadım sen ne alemdesin ???

canım nette bi sürü şey okuyorum ama o ölçülere hiç takılmıyorum ben çünkü onlar ortalama değerler..herkesde aynı olmayabilir bence..ne biliyim seninkinin gelişimi ilk aylarda yavaş olur da sonra hızlanır ... dr sroun yok herşey normal diyosa ben gerisini hiç düşünmüyorum...

tamam canım bir mahsuru yoktur 3 ay kullanılıyoor gebelikte

sen ne kadar zamanda hamile kaldın ne kadarlık evlisin çokmu soru sordum

ben 14 aylık evliyim 1 sene istemdim sonrada ödüm koptu olmaz diye ben rizedeyim

küçük bir yer her dk soruyolardı neyse Rabbim kimseye aratmasın gönlüne göre versin

ay sorma unique cim ben ve eşimde öyle her sabah uyandığımızda kocam karıcımmm bir gun daha buyudu bebişimiz diyip açıyo karnımı konuşuyo bebişle öpüyo seviyo günaydın diyo ay bu sabahta koptum koydu kulağını karıcımm bebişimizin kalbi ne kadarda hızlı atıyo yaa demezmi alem ya bu kociş :roflol:

ya canım sütü bende pek içemiyorum zorla içmeye çalışyıorum ama fazlada zorlamak istemiyorum aslında kendimi nasılsa ilk üç aylık dönemdeyiz henüz ileriki dönemlerde içeriz inşallah kaydirigubbakcemile5

canım valla ben pek incelemiyorum böyle şeyleri ne yalan söyliyim dr herşey normal diyo bende pek araştırma gereği duymuyorum kafamı pek kurcalamak istemiyorum heralde ondan.:jeyyar:

evet tatlım hemde ne yorulmak yatahlil sonuçlarım cuma günü çıkacak inşallah temiz çıkarlar inşallah hepimiz sağlıklı hamilelik geçiririz ya valla ne uzun bir yol bu kaydirigubbakcemile3 ben hamilelik öncesinde başladım folic plusa dr bir kutu daha vereceğim bu bititnce içmene gerek yok dedi oda daha bıtmedi.
profiline resim eklemek için canım bak yukarda kullanıcı profili var oraya gir ordan yapabılıyorsun:1hug:

ben temmuzda 2. yılımı doldurucam. evlendikten hemen sonra başladım çalışmalara ama anca bir buçuk yıl sonra hamile kaldım. PKO mu dersin, prolaktin yükselmesi mi dersin, eşimin spermlerinde sorun mu istersin hepsini yaşadık. ama allaha şükür hamileyim.
o insanların her dakka sorma sorununu bende yaşadım. insanı çileden çıkarıyorlar bilirim.

rabbim hepimizi bir şekilde imtihan ediyor şükürki içimizde pıt pıtları atan ufaklıklar var eksikliğini vermesin kimseye

karakızzz ben resim işini yapamıyorum vazcaydım namaz kılıp geliyomm

rabbim hepimizi bir şekilde imtihan ediyor şükürki içimizde pıt pıtları atan ufaklıklar var eksikliğini vermesin kimseye

karakızzz ben resim işini yapamıyorum vazcaydım namaz kılıp geliyomm

canım allah kabul etsin allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın

yaaa saçmalamayın bu kadar zaman durmuş şimdi gidilir mi yasakkelime bana da bakar mısınız yangına körükle gidiyorum :roflol:

saçmalamakla alakası yokki cicim devlet bu zorla çağırıyo işte :çok üzgünüm: ya aralıkta gidecek ya ağustosta ya da doktoraya girebilirse doktora yapıp gitmeyecek 5 yıl bilmiyorum yaa kafamçokkarıştı

canım mide bulantın geçince içersin zaten drlar da süt içemiyosanız peynir yiyin diyolar
ben her akşam içiyom koca bi bardak ama bi yerde günde 1 lt. içilmeli diye okudum yuh dedim başka da bişey diyemedim :1shok:

1 lt miiiiiiii aman allahım. sonra ben yine gaz sancısından hastanelik olurum kaydirigubbakcemile3

1 lt miiiiiiii aman allahım. sonra ben yine gaz sancısından hastanelik olurum kaydirigubbakcemile3

evet yaa bence de abartmışlar zaten benim karnım bugün iyice şişti ya iki gündür gaz problemim hat safhada

:çok üzgünüm:
yaa benim bi sürü arkadaşım var mezun olduktan sonra kaç sene tecil ettirdiler hem de ne master var ne bişey...:uhm:

Selam kızçeleeeeerrr naber????

selam nurhayat kıs sendemi elveda rumeliyi izliyon bende çok severek izliyorum onu te okaa :roflol:

ne 1 litremi yuhhhh nasıl içelim o kadar sütü yaaaa ben bir bardağı zor içiyorum -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…