2009 Kasm Anneleri

hadi hayırlı olsun canım allah devamını erdirir inşallah

canım hayırlı olsun ve allah devamını erdirsin canım.üzme kendini bende sadece gördüm görmem bile yetmişti bana duymadım ama dr sormadım sevincimden duyamazmıyım diye sormayı bile unutmuşum.canım bazılarında geç döllenme olurmuş o yüzden zamanından daha küçük olurmuş.bence kafana takılacak bişey değil.zamanla herşey seyrinde gidecek öpüyorum seni

ay kızlaaar biliyomusunuz benim kocam daha askerliğini yapmadııı

canım seni anlayabiliyorum .benim kocişte evlendikten sonra yaptı ve tam 15 ay birde şırnakta yaptı.geleli1.5 sene oldu ama zaman geçiyor bir şekilde.
ne zaman gitmeyi düşünüyor uzun dönemmi yapacak yoksa.
neden gitmedi bu zamana kadar canım

slm kızlar nazlı geçmiş olsun dikkat et balım kendine...mart erken degilmi.ikili test için bak başlka yazan arkadaş sana 12 haftalıkken yaptırdıgını söylemiş kasım annesi olacaksan erken sana daha..bende dün gittim doktora kalp atışını dinledik geçenkinde küçük oldugu için alttan bakmıştı hemen doktorum gördü..kısa bakmıştı biz görememiştik..bu sefer karından hem uzun baktı hem kalp atışını dinletti eşimde vardı o daha iyi gördü inceledi...bol su içecem idrarda bakteri var diye..yürüyüş yap dedi..yine önceki gibi süt yogurt meyve sebze et tüketimini özen göster dedi..neyse ben kaçayım artık yemege gidecem sonra görüşürüz..

ay kıs süper ya .iyi adapte olmuş senin şu kociş
o zamn da bugün sen konuş bebişinle çok iyiler falan de bari bebişlerimiz için
hepimiz dünyaya merhaba demeyi bekliyoruzdelikafadulden

gerçekten pazartesi günleri çok yoğun oluyor,dediğin gibi aç karnına olmak çok zor birde benim tansiyonum düşüyor aç karnına dün öldüm walla.etrafıma bi bakıyorm herkes hamile bu sene nüfus patlaması olacak sanırım:roflol:

canım sanırım dediğin gibi p.tesi olduğu için çok yoğundu ama inan perişan oldum allahtan tüm tahlilleri yaptırdım para falanda vermedim ben cuma alacağım sonuçları eşim gidip alacak benim gitmeme gerek yok c.teside dr a götüreceğiz bakalım sen bugün tahlilleri alıp hemen gidecekmisin dr a.

evt canım alıp hemen gideyim dr diyorum yarım saat sonra çıkarım bende.
inşallah tahlillerimiz temiz çıkar.bazı arkadaşlarda idrarında mikrop çıkmış sanırım.
ama bol su içerek çözülecek birşeymiş.ben de ona göre hazırlıklıyım canım.inşallah diğer tahlillerde bir aksilik yaşamayız.

ya işte y.lisans falan yaptı şu anda 1 yıl tecilli ama aralıkta gitmesi gerekiyo doktora yapmazsa
doktoraya başlayacaktı ama geçen gün de artık kısa dönemin kalkacağını bu yüzden ağustosta gitmesi gerektiğini duymuş
ağustosta gider ve 5 ay yaparsa benim hamileliğimin son dönemlerinde yanımda olamıcaak senağlama
bilmiyorum zaman ne gösterecek

valla bravoooo :lepiben artık o dediğin şeyleri diil yapmak adını duyunca fenalaşıyorum senağlama

beratefe içim parçalandı ne diyim ki senağlama allah yardımcın olsun canım :Saruboceq: bebeğini düşün onun için iyi olmak zorundasınnn.......

itek gözün aydın canımmm :lepi:

o çubuk kraker halinle o kadar saat aç durmak sana mı kaldı be güzelimmm klava: neyse allahtan kötü bişey olmamış...hihoyyyt

yaaa saçmalamayın bu kadar zaman durmuş şimdi gidilir mi yasakkelime bana da bakar mısınız yangına körükle gidiyorum :roflol:

bu arada cumartesigünleride şeyma hn oluyor dimi.
kaça kadar hastane de biliyormusun

canım şeyma hn. c.tesileri bildiğim kadarı ile 1 e kadar orda şu tahlilleri alda götür bakalım ne dicek bende merak ettim.

canım hoşgeldin aramıza hayırlı olsun valla bende öyleyim zaman geömek bilmiyor sabırsızım birazda heralde ondan

kıs uni vallahi doğru diyosun ama ben napayım anacım aç karnına yaptır dedi dr tahlilleri ahhh ahh o sırada beklemek mafetti beni valla çubuk kraker gibi kırılacaktım ortadan ikiye kaydirigubbakcemile3

merak etme canım hepimiz aynı durumdayız...keseyi görüyoruz aman kalp atışlarını duyalım onu duyduk şimdi 2 li test stresi sardı...9 ay nasıl geçicek bilmiyorum ..valla ben tek tek gün sayıyorum :roflol:

canım üzülme sakın hayırlısı keşke daha önceden halledebilseydi senin içinde çok hassas bir dönem düşünme diiycem ama saçmalamış olurum kafamçokkarıştı

bende şimdi tvde izledim seren serengilin 3.bebeğide ölmüş ne acı yaşıyordur ya yazık sevmezdim hiç kadını amaçok üzüldüm ilk bebeğide doğuma 1 hafta kala karnında ölmüştü ikincisi düşmüş böyle şeyleri duyunca korkmamak elde değil Allah hepimize sağlıklı mutlu akılllı hayırlı evlatlar versin :ecrin_bebek:

kızlar ben kesinlikle süt içemiyorum. siz her gün içiyo musunuz? acaba düzelir mi bu durum. her gün süt içmek gerekiyomuş ama ben süt ve süt ürünlerini ağzıma koyamıyorum. tostla besleniyorum resmen. peynir ekmekti şuydu buydu. geçmiyo bu benim midem...

hoşgeldin. bu vesveseler hepimizde var. hepimiz 3 ay bitse bi diyoruz ama o zamanda strese girecek bişey buluruz bence:) benim de çok zor oldu hamilelik bende stresliyim çok.

sütü bende hiç sevmem ama üzülme 20.haftadan sonra tüketim gerekliymiş.bende beyaz peynir delisiyim kahvaltıda yalnız peynir kaşar yerim yoğurtda yemeğe çalışıyorum sende peynir yoğurt tüket ozamanyerimseniben

evet bi tek peynir yiyebiliyorum. çok şükür. o zaman 20. haftaya kadar kasmaya gerek yoK yani :dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…